Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
28. okt 2010

asi sa zatiahlo 😝 ...sak ako kukam tak kukam...nikto ich nema 😅 😀 😀

zelmirka1
28. okt 2010

mne tam strasne chyba niaky normalny dej s pacientami, ordinovanie v ordinacii kde boli rozne zaujimave pripady, diagnozy...ved uz sa len riesia vztahy, nevery, tehotenstva...

vieraj
28. okt 2010

@danka.k mali autonehodu

vieraj
28. okt 2010

@zelmirka1 presne aj mne toto chyba. uz to nema ani ziadny poucny charakter ani zabavny, ani realny. suchy ma divne okuliare, ako sa rozisiel s MOrovou, tak tusim nevie co ma nosit

danka.k
28. okt 2010

no dosli im napady.. doteraz chodili cerpat do nemocnic a uz im asi nechcu dat namety 😖 😖 😖 my im dake vymyslime 😀

janinah
28. okt 2010

neviete adresu Mokrého/Suchého,idem mu hrebeň poslať 😉
vadí mi tam Kalman a Laura,láska ako pubertiaci,po parkoch sa mojkať...radšej keby každý šiel domov k svojim deckám,ale to by bola asi nuda,nikto by nekukal...ide ten scénar dolu vodou 😒

mirip
28. okt 2010

presne tak mokrý s kocúrikovou mali vraj nehodu a kocúriková alias bellová asi padal pri tom na hlavu ked ju z auta vyberali 😀 laura sa tvári ako nedotknutá panna a pri tom ked do nemocnice zavíta nejaký nový chlap hned sa na neho nalepí ako na burgera a predtým ked tam prišla ona tak na maštalíra...............no trápne a tie scény vajdu nele tiež trapas, čo sa týka tej výmeny dvojičiek v práci ked sa nad tým človek zamyslí v reálnom živote sa také nestane a to s tým obtretím trenírok je dobré 😀 😀 😀 😀 😀žeby nom Laura už tretíkrát s tretím chlapom otehotnela 😅 😅 😅 😅

pipka
28. okt 2010

a kocurikova po autonehode mala zapastia obviazane ako keby si zily podrezala 😅 a ten decentny leukoplastik na lici 😕 😀 😀 😀

a kamila to mala co za farbu na hlave? 😕 😅 akoze osedivela z toho, ze sa za ten svet nemoze dostat do vily? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sak uz aj matusa podozrievala, ze sa tam chce nasackovat 😀 ze vsetci tam budu byvat, len ona nie 😅 😀 😀 😀 no pobavila som sa zase 😀

mirip
28. okt 2010

ja si myslím že vymenili scenáristu v Ordinácii inak si to vysvetliť neviem, lebo aká bola dobré predtým teraz je to oničom a niektoré scény teda vyčšina scén je nuda a nereálne v skutočnom živote

strelka11
29. okt 2010

no uz asi viem preco ma Matus stale mastnu hlavu,lebo keby si tie vlasy umyl,tak by mal asi riadny vybuch na hlave a to by nevyzeralo dobre,tak si to radcej takto zacese,inak ako sa tak na pol tvare oholil,tak mi pripada uplne iny 😅
a Mokry alias Suchy by mal tiez nieco so sebou robit,vyzera ako keby ho zobrali z ulice,taky zanedbany ani vlasy nemal ucesane,no hrozne Juraj vyzera 😒

danka.k
29. okt 2010

ja si myslim, ze klesal pokles sledovanosti a oni to chceli zamotat dakymi romanikmi a asi si mysleli ze im sledovanost stupne.. ale akosi im to nevyslo.. co uz s nimi

jankamamka
29. okt 2010

KEDZE to uz fakt nema nic z lekarskeho prostredia mali by serial premenovat na pletky v ruzovej zahrade 😀

pipka
29. okt 2010

@jankamamka a kedze to uz ani s ruzovou zahradou nema nic spolocne, tak sa to moze volat aj pletky v nemocnici, v kaviarni a vo vile 😀 😀 😅

pipka
29. okt 2010

no matus ma vlasy presne jak jeho tata...teda v skutocnosti, sak stary geišberg tiez strapaty stale 😅 😝

lussy23
29. okt 2010

prečo ten Ivan tak blbol, keď Stano Juríček pobozkal Zlatku? 😕

pipka
29. okt 2010

akoze chorobna ziarlivost 😒 😝 on sa tusim na to aj liecil u nej...zjavne neuspesne 😅

vieraj
29. okt 2010

@lussy23 zlatku akoze lubil, ci este lubi a ziarli ako kon. ale Zlatka mu povedala, ze v ziadnom pripade nebudu mat vztah

eaka
29. okt 2010

to je dobré s tými názvami...inak podľa toho, ako sa "ordinácia" vyvíja, si môžeme domyslieť, akú valnú mienku majú tvorcovia seriálu o svojom cieľovom divákovi... možno aj preto pomaly pôvodné osadenstvo vymiera a odcestúva, že tam už nechcú hrať... ja by som s tým teda mala problém, byť jednou z herečiek... 😉 Kalman s Laurou mi neskutočne lezú na nervy, len nadávam, keď ich vidím a pekne tu bolo napísané, keby sa radšej pekne pratali domov k svojim ratolestiam...tá blonďavá mrcha je tam vykreslovaná ako taký anjeliček chudáčik, čo nemá šťastie v láske, ale brať otca deťom, to je podľa nej v poriadku..aj predtým mala stále problém s Burgerovým prvým synom, koza, sa mal akože kvôli nej na syna vykašlať???

lussy23
29. okt 2010

@vieraj - Aha takže ten Ivan k nej chodil na terapie a zaľúbil sa do nej... A čo sa stalo, keĎ musel ísť za psychologom?

eaka
29. okt 2010

@lussy23 chorobne žiarlil na svoju ženu a (z)mlátil ju.. a teraz je z neho aký dobráčik a ťuťko..že? všetci už na to zabudli...

pipka
29. okt 2010

@eaka no presne...laura je stale na nervy, ked Stefan ma Dodka na vikend alebo chce ist za nim , ale ze ona robi to iste, to uz nevadi 😠 🙄 "ZABUDOL VôL, ŽE TEĹAŤOM BOL"... 😝 😅

danka.k
1. nov 2010

Babyyyyyyyyyyyy pomoc mne sa uz o Laure aj sniva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz to asi nebudem pozerat 😀

eaka
1. nov 2010

@danka.k fúúúha, tak to musela byť aká nočná mora!!!

eaka
1. nov 2010

inak ja som si včera pozrela tú predošlú časť, tuším utorkovú, strašne sa to sekalo, ale vydržala som... ale jedno mi nedá, to kde je taký park, kde sa dá si to rozdať za denného svetla o strom a nikde človiečika ani vtáčika letáčika, čo by ich vyrušil???? by som si tam tiež vybehla... 😉

danka.k
1. nov 2010

@eaka ale prezila som 😀 😀 😀 😀 😀 a ked zistis kde je ten park daj vediet.. vezmem muza 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eaka
1. nov 2010

@danka.k ale to sa tam už asi bude musieť zaviesť nejaký poradovník...lebo už asi nebude potom taký tajný... je tu nejaká kočka, ktorá vie, kde to natáčajú, tuším Pezinok? tak asi nejaký park tam najskôr.. pôjdeme omrknúť...takto za bieleho dňa... na Orave sú také opustené miestečká, kde sa dá aj so slniečkom v tvári... 😉 ale v mestskom parku... hm... 😀

danka.k
1. nov 2010

@eaka ale by si sa cudovala ze ani na Orave to nie je take jednoduche... ani nevies ako a zrazu sa zjavi stary ujo pred tebou 😀 😀 😀 😀 a zavesime daku tabulku a budeme sa zapisovat 😀 😀 😀 😀

eaka
1. nov 2010

@danka.k júú, tak to som napísala tej pravej...teraz pozerám, že si z DK 😀 ju vlastne máš pravdu..tiež sme dodatočne zistili, že sme mali divákov.. 😀 lebo sa na nás bavila polovica známych... 😅

eaka
1. nov 2010

takže ak niekto z tvorcov ordinácie číta, tak by mali zakomponovať, že ich niekto videl a že z toho bude minimálne prúser či "kauza" pre klebetnice a klebetníkov 😉

danka.k
2. nov 2010

@eaka tak tak mali by to tam nejako zapliest teraz, ze ich videli napr. Hamburger s kalmakou ked boli pri vedlajsom strome 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀