Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eaka
2. nov 2010

@danka.k 😀 tak to si fakt zabila teraz... no mohli byť o pár stromov ďalej a kalman s burgerom si kývali 😀 ale zachádzame asi do nechutností pomaly... a vlastne dnes je utorok, no super, žiadna salsa, sedím doma a čučím ordináciu... 😀

Baby, pozeráte niektorá ord.na nete? Ja som to pozerala na malom netbooku a dosť mi to sekalo, pritom signál vraj "very good", budem to musieť skúsiť aj na veľkom kompe, nerada to pozerám v bedni, pretože pri toľkých reklamách aj zabúdam, čo pozerám a väčšinou nakoniec ani nevidím dokonca, lebo zaspím, to si fakt radšej pustím v stredu pri večeri, keď v bedni nič nie je...

mirip
2. nov 2010

no baby to bude otras že kalmanka pojde na potrat a dostane bolestné niečo zlaté od muža a burgera 😝
a ozaj že kaufmanová vraj odpadne a bude zaryto mlčať čo jej je a že na to príde Simona žeby otehotnela s niekým v blave?

helenkasabinka
2. nov 2010

@mirip kto je kaufmanova? 😕

mirip
2. nov 2010

tá &čo má Klárku so Sýkorom alias Krónerom

vieraj
2. nov 2010

klara je mozno tehotna s tym medikom, co mu vybavila prax v BA a nie v nemocnici u Sykoru. 😀 😀 😀

@eaka nepozeram na nete, lebo to tak seka, ze radsej pretrpim tie reklamy v TV

eaka
2. nov 2010

@vieraj, kua, tak som dúfala, že to bude tým malým kompom alebo slabším signálom... ďalšia tehotná neverníčka? no tak toto je už aký realistický seriál, že kde sme!a henten namyslený truhlík otcom? no by som sa poďakovala..mne sa nechce veriť, že by Kaufmanová vliezla do postele takému indivíduu, ale možno na druhej strane práve taký sebavedomý a namyslený ju priťahuje...no ktovie... 😉

danka.k
2. nov 2010

@eaka nomne to minule na booku ani neslo.. bud sekalo, alebo odmietalo ist.... nebolo mi sudene to pozerať 😀 😀

Kaufmanka tehotna??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 no ak to takto pojde dalej tak tam bude mat dieta kazdy s kazdym... este aj ten teply Palenikovej syn bude mat s tym frajerom dieta

eaka
2. nov 2010

@danka.k tí dvaja si ho urobia s Mažárovou dcérou, im ho vynosí...ako náhradu za to, čo si dala vziať... modelka úžasná 😉 ale fakt to tam začína byť horšie ako v Beverly Hills, ale tam sa to aspoň dalo pochopiť, že hormónami zbláznení pubertiaci...ale tu sú dospelí ľudia s rodinami, deťmi a takto im hrabe! sám sebec!

danka.k
2. nov 2010

@eaka oni si asi neuzili ako pubertaci tak si musia teraz 😀 😀 😀 😀 😀

mikailla
2. nov 2010

No mne sa snivalo ze Zuza bola tehotna,hroza ked ma este aj v snoch prenasleduje. No inak som uz asi po 2-3 casti co boli v TV nedavala vobec pozor,lebo ma to nezaujalo,radsej som sa motala po byte. Dufam,ze to nepojde takto dole vodou. 😒 😒 lebo inak zacnem sledovat z archivu od prvej casti,kedy bola moj idol Kamilka ... 😀

eaka
2. nov 2010

@mikailla kamilka bola aká hviezda zo začiatku, strašne ma štve, akú z nej teraz robia mrchu...to akože aby sme vedeli, že je dobrá herečka a vie všetko zahrať? ide to mooooc dole vodou, mali by sme spísať nejaký list tvorcom, nech sa trošku spamätajú..

danka.k
2. nov 2010

naco pisat list.. staci poslat link na tuto stranku 😀 😀 😀 😀

mikailla
2. nov 2010

@eaka suhlasiiiiim. Poslime tvorcom aspon tento link,nech vedia nazory ludi. Ja som teraz citala,ze bude naozaj Kamila zvadzat toho Lubosa,uz ste to tu spominali,ale som tomu neverila,ze by tak usli mimo reality 😕 😕 ze by z nej urobili taku trubku.

Celkovo sa mi to v poslednych castiach vidi ako uplne mimo realitu,ved tie prve casti boli ako uplne z bezneho zivota.Teraz citam,ze dokonca Jurickovci ani len elektriku nevyplatia vo vile to uz co za scenare 🙄 🙄 🙄

eaka
2. nov 2010

seriál už očividne prešvihol svoj prime time a potreboval by ďalšie letné prázdniny, lebo už nevedia, aké katastrofy vymýšľať... ja by som v tej ordinácii žiť nechcela, je tam niekto, komu sa darí? ma dobrý vzťah? nepodvádza ho partner/ka? nemá teplé deti? nečaká deti s milencom/kou? nepadá v lese a nedostáva infarkty?? no horor...

eaka
2. nov 2010

na ordinacia.markiza.sk tiež dosť debatujú a padli aj také názory, ako sme reprezentovali my tu.. 😉 to by chcelo priamo mail niekomu, kto to má na starosti, nech sa spamätajú... ešte že vraj Slávik má tiež začať podvádzať Editku...no beverly sa môže schovať!

kukulka21
2. nov 2010

aj mna prestava bavit ordinacia to uz nie je mozne kazdy s kazdym to fakt tam nie je jeden normalny vztah...este ked aj Slavik zacne Editu podvadzat tak to bude otrasne...ale tu sa moze vsetko 😒

kukulka21
2. nov 2010

@eaka to fakt ma Slavik podvadzat Editu?

eaka
2. nov 2010

@kukulka21 to som sa dočítala práve tam na ordinácia.markiza.sk, nemám predstavu, koľko z toho je pravda...ale bolo to v debate o tom, ako klesá úroveň ordinácie, tuším...

vieraj
2. nov 2010

ak bude slavik podvadzat, tak to uz bude riadne nagrc. prestavam pozerat a aspon sa vyspim

mikailla
2. nov 2010

Ja som citala,ze Veronika bude lozit za Slavikom s nadejou ze daco bude a Editka bude z toho na nervy,podvzdazat ju hadam nezacne,ved to by uz bolo hrozneeeee,keby stary dedo mal rolu ze podvadza zenu,asi by som to hned prestala sledovat. No vravmi,uz niekolko dielov som nedavala pozor co ma to nezaujimalo,tak uvidim co dnes,ak tak zacnem sledovat nejaky panelak a ci co to este bezi.......

eaka
2. nov 2010

no aspoň že tak...že si bude Editka len myslieť...ale tá Veronika si nedá pokoj... shak je vydatá! či to už dnes nič neznamená?

pipka
2. nov 2010

fuuu, ale ste popisali 😕 😀

@mikailla nechcem ti brat iluzie, ale v panelaku je to este horsie...tam kazdy s kazdym na druhu 😅 😀 a to to nepozeram, len o tom citam 😝

no veru nas serialik zo zivota sa stava riadne nerealny, o gynekologii a pediatrii to uz nema nic ani z rychlika bohuzal...stava sa z toho uboha telenovela 🙄 😅 som zvedava, ze co vymyslia s tym slavikom 😕 😖
dnes vecer nas urcite zas prekvapia...minimalne na tolko aby sme zas dve strany mali o com pisat
😀 😀 😀

helenkasabinka
2. nov 2010

iha Miska ake mini vecicky uz nakupila 😀

danka.k
2. nov 2010

akoze zuze ide o co? ved ani ALex nebol synom toho stareho a porodila ho....

eaka
2. nov 2010

Zuza je zrazu svätica a Laura sa tvári ako by to až teraz zistila... to čo majú oblečené????? tie biele kombinézy???

eaka
2. nov 2010

Laura sa chúďatko cíti podvedená, mrcha ... ???

eaka
2. nov 2010

aha...to majú lekárske... dúfam, že to Laura ukončí

danka.k
2. nov 2010

@eaka vyfasovali vsetci rovnake 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
2. nov 2010

ako utekala 😀 ta sa musela nabehat kym tu scenku natocili 😀

eaka
2. nov 2010

@helenkasabinka to bolo fakt ako keby mala 12!!!