Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

eaka
4. nov 2010

tiež sa mi nepáči, že šla na potrat... celé to zobrali tak strašne zľahka... obidvaja lekári zaujali taký nelekársky postoj! veď musia vedieť, čo taký potrat obnáša, aké sú to pre ženu riziká... a pre svoj kľudný život ju nechali to podstúpiť miesto toho, aby ju podporili v tom, aby dieťatko donosila...je jedno koho je, radšej ho zavraždili, lebo ani jeden ju nechcel...

pipka
4. nov 2010

jaaaj, mne robili laparku uz 2x... 😅 radsej som sa nekukala...ked si predstavim, ze aj do mna tak pchali ☹ 🙄

lenocka23
4. nov 2010

@mikailla ta Bellova na ich zurke vsetkym hovorila, ze Aurel bol pocaty na plazi na Kube v 75-tom..a Hirsh sa tak divne tvaril, ked to hovorila jemu... 😀

eaka
4. nov 2010

že v tej ordinácii nebol ani jeden človek, čo by proti tomu vystúpil...teda Laura...ale to bolo len tak z rýchlika, aby sa nepovedalo...ja keby som bola gynekologičkou, tak potraty odmietnem urobiť, je to vražda!!!

eaka
4. nov 2010

@lenocka23 asi jej už z toľkého chlastu páchlo z papuľky... 😉

helenkasabinka
4. nov 2010

@eaka suhlasim ale zasa radsej to skor ukoncit ako potom,ked sa uz narodi 😔 ☹ niektore ukoncia vtedy zivot dietatku 😢 😢 😢

helenkasabinka
4. nov 2010

tak ale ta scenka sa im podarila ,urobili ju dokonale smutnu 😔

pipka
4. nov 2010

kalmanka aka namalovana tesne po operacii 😅 😀 dokonaly make up 😀 😀

helenkasabinka
4. nov 2010

@pipka mne uz robili raz laparku a teda mam dost,ked to vidim 😅 a ani sa necudujem ,ze som mala po laparke velke bolesti 😕 😅

helenkasabinka
4. nov 2010

@pipka ved isla aj namalovana na operaciu 😉

eaka
4. nov 2010

aj Matúš aj predtým Klára to ťukanie do klávesnice dvoma prstami!!

eaka
4. nov 2010

@helenkasabinka... vražda ako vražda...len jednu právo akceptuje a druhú trestá

pipka
4. nov 2010

@helenkasabinka mne dvakrat...a tiez to radsej nekukam, ked si predstavim, ze to robili aj so mnou 😅

mikailla
4. nov 2010

@lenocka23 ahaaa,no ked bola ta zurka tak som si odbehla 😀 😀
@pipka tiez som chcela dat komentar,ze je uzasne ze vecne zeny co lezia v nemocke alebo v poteli su vymalovane,taky detail.... 😖 😖

helenkasabinka
4. nov 2010

@pipka veru 😅

helenkasabinka
4. nov 2010

@eaka 😔

mikailla
4. nov 2010

a co je to laparoskopia? ak je to nieco brutal nemusite pisat 😕 😕

pipka
4. nov 2010

to kamila co skusa 😀 vystrih az do ameriky a minisukna jak pubertacka 😅 😀 😀 😀

mikailla
4. nov 2010

jeziiiiiiiiiiiiiiis zomrem od smiechu 😀 😀 😀 😀 ked Zuzana zabila "vynovenej" Kamilke teta 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. nov 2010

@mikailla to je druh operacie, ked ta nerezu klasicky skalpelom, ale len tri dierky do brucha spravia a operuju pomocou kamery vnutri 😉

mikailla
4. nov 2010

@pipka ahaaa,dakujem.A robi sa to vzdy len pri krvacani do brusnej dutiny ako v jej pripade,ci dovody mozu byt rozne.....

lenocka23
4. nov 2010

zo "starsich" sa stavaju pubertaci... 😀 😀 😀 (Belova, Mazar, Kamila...) 😀

janinah
4. nov 2010

čistý blud,som došla z koncertu L.Filipovej pozitívne naladená a tu čumím.....primár gynekologie dovolil potrat vlastneho dieťaťa, ☹ už to asi zabalím celú ordináciu 😒 škoda môjho času,radšej presedlám na mexické telenovely 😉

pipka
4. nov 2010

@mikailla rozne, mne robili laparoskopicky aj odstranovanie cysty z vajecnika aj odstranovali zlcnik 😉
cize je to proste druh operacneho zakroku 😉

pipka
4. nov 2010

a ta veronika...to je vtirka jak hovado 😅 😝

eaka
4. nov 2010

Mažar niekedy puberťákom prestal byť?? Chudera Eva, teda dopadla s takým koňom

janinah
4. nov 2010

a ešte aj darčeky za vraždu podostávala,ťava jedna 😒
neviete ako napísať scénaristom a "poďakovať" za skvelý návod ako riešiť prúser nevernej ženskej? 😠
normálne ma nas...li 😠

mikailla
4. nov 2010

@pipka ahaa,dakujem pekne za vysvetlenie 😉 😉 😉 😉

eaka
4. nov 2010

ale tie darčeky predsa kúpili tí chlapi, za to, že ich zbavila zodpovednosti... nie ona... takže sviniari sebeckí tí dvaja a nie ona ťava! jej rozhodnutie tiež nebolo správne, ale nechali ju v tom samu... mnohé to tak nezvládnu, keď ostanú v tom same

mikailla
4. nov 2010

danka.k sa asi dnes rozhodla uz ani nepozerat ordinaciu 😎