Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

martina46
12. mar 2009

mokry je akurat strasne biedny herec.... ☹

bzuco
12. mar 2009

ani mne sa mokrý nepáči 😝

martina46
12. mar 2009

herecky ani ten z urgentu 😀 😎
ale mokry je horsi 😀
ale tesim sa na dalsiu cast...

sasiki
12. mar 2009

a je po vlkovi..........

eva7780
12. mar 2009

tá Nada je ale koza,tiež nevie držať hubu 😠

kotenko
12. mar 2009

to co si dal michal modru koselu na pohreb???? 😖

kotenko
12. mar 2009

V dnesnej casti je Gregor viac psychologom ako gynekologom..

lucaska
12. mar 2009

na urgente to bude laaaska ako hrom........... 😉 😉 😉 😉 😉
som to nekuk cele,co taji pani riaditelka???

sillas
12. mar 2009

tak baby u mna vedie doktor z urgentu...Maštalír je iba šeda myška popri nom... 😅 mám nový idol.. 😉 huráááááá 😀

lucaska
12. mar 2009

sillas 😉 😉 😉 😉 😉 ....................ale dobry su obidvaja 😝 😝

asitka
12. mar 2009

sillas....hlásim ssa do fanklubu 😀 😀 je chutnýýýýýýý 😀

kotenko
12. mar 2009

njooo.. mne sa paci ten mlady sanitar... 😝 ale Mastalir je mastalir 😅 😀

mukky
12. mar 2009

Baby no neviem mne sa Mastalir tiez pacil,ale co som ho videla jak moderaoval tu relaciu s pamelou anderson tak som totalne zmenila nazor,aj vcera neviem kde,na otovi ci kde som ho videla.....strasne debilne tahavo rozprava,a pripada mi jak na tabletkach 😀 😀 ale v ordinacii to nevidno 😀 😝 ,len my je stale smiesne jak sa na gynde maju casu rozpravat s pacientkami..to u mojho lekara,sup sup,a za 10 minut musim padat 😀 To sup sup si nevysvetlujte po svojom 😀 😀 😀 😀

diddi
12. mar 2009

v nemocnici lekari ako vlastne ordinuju na urgente?...nie je urgent az od 16.00?... ci to je pohotovost?...to by malo byt to iste

helenkasabinka
13. mar 2009

ahojte tak som si vas precitala a pozerala som vcera ordinaciu

no Michal je aky obetavy k vlkovej

tej Nele by uz mal vazne niekto pomoct 🙄

Vlk uz nie je medzi nimi 🙄

a co este? na co som zabudla?

vilki
13. mar 2009

len dufam ze sa michal neda dokopy s vlkovou, ale vyzera to tak....ja som tak chcela aby sa vratil k lucii..... 😒

kotenko
13. mar 2009

http://ordinacia.markiza.sk/clanok-493707-micha...

noooo, michal to zas skusa na Luciu, dufam ze to dopadne tak, ako vsetky chceme 😝

olajcova
13. mar 2009

Ja som zase o štvrtku čítala že sa vlková pomaly sbližuje s michalom. ☹

kotenko
13. mar 2009

hej, ved jej bol oporou v tych najtazsich chvilach... a prave vtedy moze na nho rychlo nalipnut..
len neviem co teraz michal chce, ked Lucia ma Pecha... hm

ankam
13. mar 2009

mukky a tam v ordinacii este aj osobne problemy pacientky riesia nie? 😀
co myslite o tom konci?vyvola jej ten porod?
zistili ste meno toho lekara na urgente?

bejbypd
13. mar 2009

no na argunte doktor burger je v skutocnosti Martin Mnahoncak🙂a je super aj mne sa paci 😎

leva
13. mar 2009

Ja myslim ze nevyvolaju,mozno ju to same drapne skor.Ja by som zasa radcej aby lucia zostala s Pechom a Michal nech je s Vlcicou a hlavne synom.

ankam
13. mar 2009

podla mna ostane s Vlkovou Michal a budu to naschval cele natahovat(aby sme stale dufali ze sa da s Luciou dokopy) 😒

sillas
13. mar 2009

už aj ja by som radšej dopriala Michalovi Vlkovu, Lucia sa mi zda nejaka zmenena a aj ked sa bavi s Michalom mi príde čudna...nie je taka uvolnena ako bola predtým..a stale by medzi nimi bolo to že spala s Vlkom...kdežte toto ma urovnane s Vlkovou predsa vedel do čoho ide ked bol s nou že je vydata..
a pomohli by synčekovi a ten ich teraz najviac potrebuje...
Pecho je tiež čudný...takého vymeteneho hra nie??
😀 😀 😀

inak sa mi zda že velmi sekla rola tej sestričky na urgente Valentovej nie?? je tam taka prirodzena ale doteraz som ju nemala rada.. 😕

juuuuj...ten doktor... 😲 😲

ankam
13. mar 2009

hej aj mne sa ta sestricka pozdava

mikalove
13. mar 2009

valentová to hrá super,akoby tam 20 rokov robila 😉 inak vlková včera nemusela luciu vyhodiť z pohrebu,hlavne ked aj ona tam mala byvaleho milenca,ktory všetko vybavil 😒

ankam
13. mar 2009

toto sa ani mne nepacilo ze ju poslali prec.......to uz jej ani nemuseli oznamit ze zomrel,nie?

sillas
13. mar 2009

ale aka bola z toho Lucia hotova že?? ked sa dozvedela že zomrel...aj Pechovi to dala poriadne pocitiť...
ale na druhej strane každý kto chce ma pravo sa rozlučiť so zosnulým...nie??

Valentovej to fakt seken...mikalove si to vystihla.. 😉

nič som nevygooglila o tom doktori z urgentu.. 😠 nejaký je tajomny.. 😅

martina46
13. mar 2009

Myslíte, že naozaj bude chcieť Michal Luciu lanáriť?
Tie ukážky sú vždy vytrhnuté z kontextu, už to párkrát takto bolo, aby bol divák v očakávaní niečoho akčného a potom je to celé úplne ináč 😀
Ale pravdepodobnosť je tam vždy, takže prežime nejako ten víkend a potom konečne uvidíme, čo a ako 😀

ankam
13. mar 2009

martina asi mas pravdu...uz to tak bolo