Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

bzuco
17. sep 2009

inak čo si Lucia urobila s vlasmi??? má ich hrozné - farba strašná a asi aj účes nie veľmi dobrý, ked ich má stále v cope - vidno, že ju ostrihali 😒

helenkasabinka
17. sep 2009

bzuco no veru to s tou luciou som si aj ja vsimla 😅

bzuco
17. sep 2009

však??? 😅 😅 😅 ....taký krátky vrkôčik, len taký strapatý zozadu
a také mala krásne vlasy 😒

helenkasabinka
17. sep 2009

bzuco asi maju na h....kadernicku 😅

helenkasabinka
17. sep 2009

o chvilku zacinameeeeeeeeeee

helenkasabinka
17. sep 2009

co je??????????? este je sport 😠

helenkasabinka
17. sep 2009

nikto?

tak idem na to sama 😀

bzuco
17. sep 2009

kukám, kukám 😀

emily333
17. sep 2009

ahojte to juricek ma z coho depky? ☹ zeby som nieco prehliadla?

zuzana355
17. sep 2009

no tak to by ma tiež zaujímalo asi som mimo ale tiež neviem že z čoho 😅

emily333
17. sep 2009

no super v tom naj a reklama 😠 😠 😠 😠

andreah70
17. sep 2009

emily možno má depky z toho že nemá babu 😀 však som akosi nepostretla kde sa stratila tá sestrička čo s ňou chodil 😕

zuzana355
17. sep 2009

no ved to nestalo sa jej niečo asi sme niečo prehliadli 😀 😀

diddi
17. sep 2009

nadu prelozili do inej nemocnice...mala nejaky preslap,vymenila lieky

emily333
17. sep 2009

mne sa zda ze ked robili tu fuziu tak odisla inam 😉

kotenko
17. sep 2009

baby, bobooooooooooooooor, konecne som ho videla po 3 mesiacoch.. uz mi chybal 😅

emily333
17. sep 2009

no naco tam ta nora liezla 😠 😠 a tolko cakam a nic ☹

sasiki
17. sep 2009

kotenko a kedy si ho videla?
nora mi začína byť nesympatická 😒 😅

kotenko
17. sep 2009

ked Lucka citala nejaky "casopis" na chodbe a oslovila ju tusim Norika... bolo vidno celu ich postavu a aj riadny kusok z bobrika... 😅

janinah
17. sep 2009

Chcete ,aby sa Lucia a Michal dali dokopy? Ja nechcem,všade je plno nevery a rozbíjania vzťahov,tak by sa Michal mohol spamätať,že má predsa rodinu a Lucia to isté,nemala by rodinu rozbíjať....len by to potom asi nikto nepozeral 😀 bolo by to asi nudné,taký normálny spokojný a morálny život 🙂

akejka
17. sep 2009

baby, čo bol obsah tej sms, ktorú poslala Lucia Michalovi ? Na pár sekúnd som spustila oči z obrazovky...
Podľa mňa sa k Lucii hodí Michal, aj riaditeľ...neviem, ktorého by som chcela viac, aby bol jej frajer... 😉
Ale k Michalovi mi nikdy nepasovala Zuzana...

ešteže dnes to nebolo také tragické...už som si myslela, že sa niečo stane tej babe po potrate, čo ju Juríček poslal domov...že zomrie na otravu krvi... ☹ Našťastie to scenáristi tentokrát tak nezdramatizovali...

bzuco
17. sep 2009

akejka...bolo tam - nie si mi ľahostajný 😉

akejka
17. sep 2009

bzuco dik, asi by som nezaspala 😀 myslela som, že tam bolo niečo v štýle milujem ťa, chcem ťa a pod. 😉 V podstate som uhádla 😉

marcca
17. sep 2009

kotenko, aj ja som ho videla, nedal sa prehliadnuť 😉

mne sa nora práveže celkom páči, taká vtipná zmena....a trocha dá aj veronika do poriadku 😝

no a páči sa mi aj michal s luciou, držím im prsty 😎

renatkas
18. sep 2009

ahojte,

tak vcera to koncilo uplne famozne, som bola nalepena na obrazovke take to bolo pekne, taka zakazana laska kde obaja nevedia ci ano alebo nie a len sa tak letmo dotknu rukami, citia jeden druheho a strasne to medzi nimi iskri.. ach 😀 tusim si to pozriem este raz na internete, dufam ze sa daju dokopy, cakam na to odkedy sa rozisli.

ankam
18. sep 2009

ahojte
tak vcera to bolo pekne 🙂

videli ste ukazku z dalsej casti?nejaka cernoska prisla za nelou a mala nejake fotky alebo list jej mamy? 😅
co ak zije ta Fialova?

sasiki
19. sep 2009

wow 😕 a neviete, čo sa vlastne s Juríčkom deje??? To len tak z ničoho??? Alebo som niečo prehliadla??? Myslím, že prečo začal mať takéto výpady???

vladkaz1
19. sep 2009

tak teda to tam iskriiii .., Polniska bola nejaka nasrdena .. asi mala zalusk na primara 🙂 ,ale musim uznat ze tam posobi velmi dobre sekla mi tam ..
juricek chudak fakt mu dobre prepina ... 😒
ja som zvedava ako to bude pokracovat Michalom a Luckou ... a co na to jeho Zuzka 😝
a som zvedava ci ozaj Fialka bude zit 😕

akejka
19. sep 2009

anka, aj mne sa zdá, že Fialová žije...možno sa vráti do seriálu, uvidíme 😉 Veď jej smrť neukázali...ako vlastne zomrela ? Pri leteckom nešťastí ? Už som aj zabudla...