Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

vieraj
27. nov 2009

fakt ten porod no na zasmiatie. hanba, to sa na nic ine nezmohli? hlavna vec, ze ked rodia akoze v nemocnici, tak tam je personalu a este aj sestricka s vyhriatou plachtou na zakrytie babatka atam? samozrejme nic. fakt nanič...........

helenkasabinka
27. nov 2009

ktoje Kostelny? 😕

nadhera
27. nov 2009

gyndos, co lezal na psychiatrii.

helenkasabinka
27. nov 2009

nadhera aha uz viem-juj skoda ze odide odtial,je tam super a aj nora sa mi zacina pacit ako herecka v ordinacii 😉

nadhera
27. nov 2009

uz davnejsie som to pisala,ze ho pomaly davaju prec aj z ordinacie /pozeram/ aj z mafianov /nepozeram/. a neskor v TV vravel, ze cche ist do USA sa naucit spikovat. 😀

helenkasabinka
27. nov 2009

no pekne,tak nam odide 😒

nadhera
27. nov 2009

nora je super, ale vcera kostelny zabodoval ,ked jej povedal - neviem to presne citovat,ale isto daktora z vas si to zapamatala, ze ona nie je silnejsia ale... kocky doplnte. lebo ja nerada pozeram archiv. a pamat mi dako nesluzi. 😉

helenkasabinka
27. nov 2009

nadhera hej ako jej zalichotil 😉

helenkasabinka
27. nov 2009

a ten porod u kamily doma,bol fakt trapny 😒

silvia123
27. nov 2009

Zostarnutý -skôr prepitý... myslím tým Mira Nogu, kdesi som čítala že veľa pil, neviem či je to len bulvár, ale bez vetra sa ani lístok nepohne...

helenkasabinka
1. dec 2009

no co nas dnes caka v ordinacii???? zabudla som co bolo v ukazke 😕

jalao
1. dec 2009

ahoj, majke vadi, ze si Kramar nastahoval domov ex-riaditelku, to si pamatam, ze mu bude vycitat...
A pokracuje prestrelka Nora kontra vrchna... 😉 😉 😉 A neviem, ci sa Cobejova uz nepohrnie do roboty...

nadhera
1. dec 2009

a kde da dieta? je tam niekto na strazenie?

lucaska
1. dec 2009

odkial pozna riaditelko Simonu???????? 😕

k.a.t.k.a.
1. dec 2009

boze cela story okolo Minacovej ma neskutocne nudi 😝 a Stanke je riadne nechutny takto pribraty 😝

bmmz
1. dec 2009

stanke tam konecne muti vodu ... dosla kriza aj do ruzovej zahrady

miska002
1. dec 2009

chuuuuda lucia........ 😖

miska002
1. dec 2009

teda neviem ci je take chuda uz som dlho nekuk a podla toho co jej hovorila nella tak asi aj ona niečo postvarala .... 😝

sasiki
1. dec 2009

Nela to Lucii pekne natrela, zaslúžila si to, no aj tak by som si priala, aby skončila s riaditeľom 😝

gajafe
1. dec 2009

Aj ja by som Lucii priala, aby sa už konečne usadila a myslím, že riaditeľ by bol pre ňu ten "pravý". Potrebuje niekoho staršieho a rozvážneho. 😉

nadhera
2. dec 2009

stankeho som zrala v "alzbetinom dvore". teraz ee.

jalao
2. dec 2009

A co ty, nadhera...si mala nastaveny budicek dnes? 😉 😉 😉 Alebo to bol asi nejaky "zivy", nie 😒 😒 Baby a co jej povedala Nela, to mi nejak uniklo... Inak, mne pripada tato Simona, co sa stretli s Tomasom ovela pozitivnejsia, optimistickejsia a taka so smrncom, oproti vecne utrapenej Lucii... 😒 😒 😒 Doteraz sa nemala moznost velmi prejavit, ale vcera sa mi pacila...
Ukazali uz niekedy Luciinu kancelariu, alebo stol aspon? Ked vcera to tam vravela, ze kolko ma ona hrozne vela povinnosti a roboty...

sasiki
2. dec 2009

ze co chce, ze jej pan riaditel lezal pri nohach a ona ho odkopla.....ale hovorila jej to v ramci srandy 🙂

gajafe
2. dec 2009

Lucia naozaj vyzerá doť utrápene, ale keď jej píšu len samé trápenie. Ja som si pozerala nejaké úplne staré časti, kde ešte mala šťastné obdobie s Michalom a tam vyzerala úplne inak. Mohli by jej už konečne trošku ten osud spríjemniť a dopriať trochu šťastia s partnermi, lebo jeden prúser za druhým... Luciinu kanceláriu ani nič podobné neukázali, čo je tiež trošku smiešne, ale včera aj ten nový ekonom sedel u riaditeľa na stoličke, žeby sa ani jemu neušla kancelária? A Nela sa Lucie pýtala ironicky, keď Lucia sedela smutná a depresívna, či už skladá zbrane a kde má svojich nápadníkov, či ich už všetkých zabila, či už nedostáva ani kytice. A to, že jej ležal pri nohách dokonca aj sám riaditeľ a ona ho odkopla ako nejaké smetie, a že "princezná už žiaden princ nepríde"...

nadhera
2. dec 2009

jalao,xixi,ja som bud hore do 2-3tej,alebo od 4tej ako dnes /zehlila som/. 🙂

vsimli ste si,ze simona v aute s riaditelom kecali po cesky? teda riaditel rozprava p cesky,ale simona v ordinacii keca inac po slovensky .

jalao
2. dec 2009

Nadhera, Cobejova uvazovala, ze by dala malu Sonicku opatrovat babicke - Vasaryovej...

sendyhubka
2. dec 2009

no to som si vsimla, a tiez by nam to mohli objasnit co bolo pred tymi siestimi rokmi, ked vlastne spomenuli, ze sa sest rokov nevideli a Stefan, ked ich zbadal tak mu to volako nesedelo

nadhera
2. dec 2009

hej,v ukazke davali. isto ma vasaryova radost. len som nepostrehla,kto bol s tym kociarom vonku pred domom? labuda? serial davaju skoro,deti este vacsinou nespia. 😉 preto semtam nepostrehnem.

jalao
2. dec 2009

nadhera, presne tak aj u nas.... 🙄 🙄 , este mi tam pobehuju a kadeco mi unikne...nechtiac.
Po cesky mleli aj pri tom obede v jedinej restauracii v okruhu 100km, kde sa vzdy vsetci nahodne stretnu 😉 😉 ci uz planovane alebo neplanovane... Gafaje, tak ta Nela to teda dobre vystihla...mohli by tam ten team scenaristov najst uz aj pre Luciu niekoho, nech sa to stale netoci ten jej zivot len u riaditela vo fotelke a potom na gauci doma u mamy.... 😉 😉
Nadhera a kedy prosim ta spinkas, ked vladzes takto ponocovat?? 😅 😅 😅

gajafe
2. dec 2009

Dievčatá, inak ak ste z Blavy, príp. okolia a máte radi pána riaditeľa, tak ho môžete vidieť naživo 07.12.2009 v DPOH v Blave, je predstavenie Hospodská, kde účinkuje. Ja som na ňom bola asi pred mesiacom na inom predstavení a bol nenapodobiteľný. Rehotali sme sa celé predstavenie, úplne inak vyzeral ako v ordinácii, bola to komedia. Dokonca pred predstavením bol vo foyer a náhodne sa vítal s návštevníkmi divadla.