Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sasulec
9. okt 2009

Heli akoze nebude?uz vobec? ☹

helenkasabinka
9. okt 2009

sasul no tak som citala,ze zatial nechce s babom hrat v seriali 😒

lucia78lucia
9. okt 2009

Podľa mňa s Ordináciou to ide rapídne dole vodou, nesťažujete sa len vy, ale veľa kritických názorov je aj na webe... plno nových postáv, nedoriešené situácie, spomalený, naťahaný a nudný dej... toto je najhoršia sezóna pre Ordináciu a vyzerá to tak, že stratí dosť divákov. Môj muž Ordináciu neznáša 😀, tak radšej teraz pozerávame Odsúdené, tam sa vždy niečo deje 😉

leva
9. okt 2009

No veru,vela nedorieseneho je v poslednej dobe.Ja som zvedava co robil ten Peter vyzleceny v tej spalni stou babou.

nadhera
9. okt 2009

sasiki,neboj - nenapadne ho odprataju z oboch serialov 😀 ze vraj sa chalanisko chce zdokonalit v spikovani. fakt ho skoda. 😒 sice ziaden alan delon ale herec je super. ani mastalir nan nema. 😝

nadhera
9. okt 2009

tak na tych nahacikov som fakt zvedava - akurat sme sa vratili z chirurgie s malym a reklama na dalsie diely. ma to trosku soklo,co ten hajdu s opierkou nahati. 😀 😀 😀

helenkasabinka
9. okt 2009

nadhera a co sa stalo ked chodite na chirurgiu 😕 😅

som aj ja zvedava co Peter zasa skusal s druhou 😕 😅

jona74
9. okt 2009

no ja som teda ordinaciu uz davno nepozerala lebo maly ma truc obdobie ktore ma teda vytazuje a vycerpava ze vecer som rada ked padnem do postele a nestiham pozerat co si nahram...ale vy mi to tu super vzdy zhrniete a trefne su tie komentovacky 😀 no proste nefandim si ale asi tam chybame 😀 srandujem priznam sa ze v tomto obdobi ked je maly taky besny si neviem predstavit akoby som to tam s nim zvladla 🙂 😉

nadhera
9. okt 2009

deti sa hrali tak aktivne s drevenymi hrackami - vlacikom,az starsi buchol mensiemu po hlavke so stanicou 😖 a zrazu krv a ja mimo. nastastie hlavka jemne skrabnuta,ale usko ma na 2mm roztate,neviem ci dobry vyraz som pouzila. ale mu to len nastastie zalepili necim takym,aby nemuseli sit. dnes bol na kontrole,je ok,takze o 5dni opat ordinujeme na chirurgii. som stara korytnacka,ale nikdy som nebola na pohotovosti a nedajboze vecer na chirurgii.

helenkasabinka
9. okt 2009

nadhera juj ha 😒 prajem vam skore uzdravenie a aby ste uz nikdy take cosi nemuseli zazivat

jona74
9. okt 2009

boze nezavidim ti taketo prekvapka...mne mal maly minule vonku zasa taku svoju chvilku a pri tom hadzani si asi buchol peru o kocik a zrazu bolo vsade plno krvi mala som taky strach nevedela som odkial je ta krv a maly si zahryzol do pery...ale zvladli sme to v ten den mu viac krat z toho tiekla krv ale nastastie sme nemuseli ist na pohotovost nastastie sme malo chorlavy tak nezavidim mamickam ktore su nutene ist na pohotovost...dufam ze sa vam to skoro zahoji a budete OK...drzim palce 😉

nadhera
9. okt 2009

helenkasabinka dik 🙂 hned sme vlacik odlozili a budu sa s nim hrat,len ked budu osamote. nic ine neostava. osamote sa vyhraju ale ked su spolu,vzdy chcu vlacik,co ma ten druhy 😠 vysledok bol na chirurgii.

nadhera
9. okt 2009

jona,sok to bol riadny - revala som a bezala po susedu co ma trosku starsie deti a tiez si nieco s nimi uzila.

jona74
9. okt 2009

este ze tak ja mam zatial len tomasa ale neviem asi by som spanikarila aj ked uz par krat pri takych stresovych situaciach co sa tyka tomasa som dokazala byt nadmieru kludna a rozvazna ze som sama zo seba nechapala.... 😀

nadhera
9. okt 2009

tiez ma uz nic nedokaze rozhodit,ale ked malemu sla krv z hlavky a z ucha,tak to bolo na infarkt. po umyti s mokrou vreckou /nic rozumnejsie mi nenapadlo/ som zistila,ze hlavka len skrabnuta,ale usko jemne natrhnute. este stale super,lebo ked si spomeniem na moju sestru,ta bola vecne na traumacke ked bola mala. az daka sudruzka z poistovne vravela nasej mamci,ci si chce kvoli par korun zmrzacit dieta. tak nam zrusila poistky. taky bol socik. 😝

martina46
11. okt 2009

prosim vas, kde zmizla daniela s malym adamkom???

jona74
11. okt 2009

no to by som aj ja rada vedela a doteraz mi nikto nevie povedat, ☹ naposledy sme natacali ako si daniela obarila ruku ,potom bol maly u kamily a petra a zrazu strih...a neviem kam sme akoze odisli..a mozno sa raz aj vratime 😉 aj ked si neviem predstavit ako by to tomas-adam zvladol 😀 😝

helenkasabinka
12. okt 2009

jona ale zvladnete to 😉

jona74
12. okt 2009

no neviem teraz je to s tomasom uz narocnejsie nevydrzi nikde....bolo by to zaujimave 😀

helenkasabinka
13. okt 2009

kocky dnes pokracujeme 😀

lenkakusi
13. okt 2009

ahojte,
ordinacia fakt uz o nicom...
Ale teraz som zahliadla Cobejku a teda vyzera super!!!

helenkasabinka
14. okt 2009

no vcerajsia ordinacia aj som sa zasmiala a aj nudaaa

chuda dr.suchy ako dopadol ked ho kvoli tej tmavej zmlatili 😒
na Petrovi som sa nasmiala ked privital takmer nahy doma Kamilu a jak zanotil-ahoooooj ty si uz domaaa.... 😀 😀 😀 😀 😀

nela trapna jak revala za suchym 🙄

Michal a Zuzana konecne aj bozky boli 😀

k.a.t.k.a.
15. okt 2009

strasne mi vadi ta Mara, okrem toho teda ze vobec nevie hrat, je vkuse vysmiata jak leco a tie rasisticke utoky na nu v kazdej casti mi uz pridu trapne 😝 Podla mna to je uplne zbytocna postava aj pribeh so Suchym je o nicom.

jalao
15. okt 2009

Baby, tiez som sa vas to chcela spytat, ze ako sa vam paci nova dejova linia v podobe "zamilovanych Mara+Suchy"... 😖 😖 😖 😖 Mne pripadaju obidvaja uplne nudni - suchiiii 😀 😀 no bez iskry je to!! A presne, ako pise hel+sab. ta scena, ze Mara a spol. sa isli urehotat do zblaznenia s tym riaditelom v hale a Nela hore revala na dlazke...dalsia haluz aj podla mna 😒 😒 ...Stale cakam, kedy sa to tam poriadne roztoci tie zapletky!!

silvia123
15. okt 2009

Tá Nela je od veci už dlho, strašne dôležitá, stále nafučaná a taká zbytočná postava, akože stále hľadá iných chlapov a keď sa sklame je jej dobrý aj Martin, ktorý na ňu čaká ako blbec, no neviem či by sa taký našiel aj v skutočnosti, myslím že je to už tým dosť prehnané. A tá Mara, škoda reči, veď ona vôbec nie je herečka a tiež mi to akosi nepasuje, že nevie ani dobre po slovensky, tak ako môže rozpoznať všetky lieky a nástroje čo treba k jej práci... Najviac sa bavím na Petrovi a škoda že tam nevystupuje tá Slávikova dcéra, na nej som sa vždy nasmiala. A čo sa týka Michala, tak ani sa tej Zuze nečudujem, že jej z neho vyhráva, veď on stále nie je doma a nevie čo chce, na malého kašle, keď má voľno ide sa pofľakovať, no ja by som takého chlapa teda nechcela a to nehovorím o tom ako ide po Lucii, aj keď vie že je zadaná.

jona74
15. okt 2009

tiez sa mi zda ten dej taky mimo posunuty ☹ aj tak je najvacsi pruserak ktory nikdy nesklame je peter a to su aj v realnom zivote take typy a tie jeho nahody proste ako naposledy s tou opatrovatelkou ...to nevysvetlis 😀 😀 este ze je s nim zabava.no este aj ta zapletka lucia a michal sa da ,ale tiez je to take nasilu.dufam len ze sa to trochu rozbehne 🙂

jalao
15. okt 2009

Silvi, dobre, ze si spomenula tu Slavikovu dceru, ta tam tiez bola dost nevyspytatelna 😀 😀 a dvojica Slavik s tou Kronerkou , hoci je to starsia dama aj pan, ti su najpresvedcivejsi vo svojej postave obaja..., ti su zlati, prirodzeni a nenasilni... A fakt, ta Nela, jak je pekna, tak je protivna..uz by jej tam mohli aj nieco pozitivne do scenara napisat..alebo nieco normalne z prostredia jej skoly...to tam vobec nie je.. 😉 😉 , ved chodia do skoly, nie?

auriane
15. okt 2009

Poviem Vám tak dievčatá 😀
Storyline píšu dvaja ľudia. Jedného nepoznám, druhým človekom je Dzurindova dcéra /tým nechcem nič povedať, na tom nie je nič zlé/, ktorá má 24 rokov, ak nie aj menej, tak mi povedzte, čo môže taký človek, ktorý sa nikdy nestaral poriadne sám o seba a nemal ani vážny vzťah, vedieť o živote? Som ju to videla písať u nás dole v reštaurácii na kávičke. Notebook a ťuk ťuk, kým dopila kávu, mala napísaný jeden diel. O tom to celé je. Rádio nemá taký zaujímavý základ ako má Ordinácia a nemá toľko možností, ako urobiť seriál zaujímavým a atraktívnym pre diváka, ale je REÁLNY a sú tam REÁLNI ľudia s REÁLNYMI problémami v REÁLNYCH situáciach. Pričom tvorcom Ordinácie realita je na míle vzdialená. A keď je jeden diel zbúchaný počas jednej kávičky, tak zbohom 😉

k.a.t.k.a.
15. okt 2009

auriane : no urcite nestihla napisat scenar behom jednej kavicky 😉 mozno nejaku cast a tak ci tak to potom ide este tusim dramaturgovi, ktory tam urobi nejake korekcie prip. to pozmeni .. taky scenar sa niekolkokrat zmeni, viem to 😉 a o "realite" rádia by som silno pochybovala 😉 hlavne co sa tyka prace v radiu 😉

auriane
15. okt 2009

No ona nepíše scenár, píše len storyline. Scénarista tam je niekto iný.
Takže dopila kávičku a jeden diel hotový, sledovala som to, sedela som jej za chrbtom a šmírovala 😀