Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

magimary
24. sep 2009

ja som sa tentokrát nasmiala... 😀 najmä na tej scéne na poliícii-"nestrašte mi tu manželku" a vôbec celá tá "dráma" okolo straty malej bola taká komická... 😀
konečne to bolo také ľahšie "stráviteľné" a ozaj na oddych... 🙂

vyzerá, že Lucia zase ukončila vzťah skôr ako začal... pochopila, keď sa riaditeľko naľakal, že Nela je jej dcéra... 😅 , ale už tam zase zvoní telefón... michal (na dovolenke s matkou svojho syna a telefonuje bývalej )...
uvidíme...

mimochodom, ja som ani nepotrehla, že sa Michal s "rodinkou" zberal na dovolenku... 😕

milliigoret
24. sep 2009

no to už len oni vedia ,o čo išlo,len aj mne sa v poslednom čase zdá,že tam niektoré veci dostatočne nedomýšľajú .... 😒 🤐 😅

kotenko
24. sep 2009

ta druha cast bola super, no ale ta prva.... ☹ nuda.
inak co si myslite o fialovej? podla mna ju tam vratia

magimary
24. sep 2009

podľa mňa nie...
teraz,keď rozbieha nový seriál na jojke,už asi nie je dôvod na to, aby zase sedela na dvoch stoličkách (aj keď mnoho hercov tak sedí)...

jasada
24. sep 2009

... a Nela uz nechodi do skoly, ked ju tam po veceroch nalievaju vinom?

ivmila
25. sep 2009

to je riadna haluz ten serial....
vela veci nestiham registrovat a sup - uz je dej nejak mne nejasny. Peter je najlepsia postava jednoznacne...a ta Kamila to je des....

jalao
25. sep 2009

Baby, pridam sa aj ja, hoci nesledujem uplne zodpovedne vzdy ten prvy diel, lebo o osmej, pol 9 je este u nas dost rusno 😉 😉 😉 , ale tiez suhlasim s tymito nezmyslami, ktore ste postrehli aj vy!
Tak napr. co je to za nezmysel, ze otec ide s 5mesacnym deckom na ihrisko, to je dost od veci a tiez nechapem, preco robia z neho takeho blbca, ze hned klame nejakej neznamej mamicke veci o sebe, o zene... 😕 😕 😕
A vcera sa tam akosi vsetci ti doktori nalievali, vsimli ste si? Riaditel za to, ze pustili vodu 😖 😖 , doktor z urgentu dal konak 😀 😀 u VAjdu a dr. Slavik si pripil konacik s tou psychologickou 😉 😉 😉 SAk teda ok, na zdravie 😀 😀 , a ako pise aj Jasada, aj Nela si vcera hrkla 😉 😉 😉

marcca
25. sep 2009

...a Nelka neberie náhodou nejaké tie antidepresíva?? a vínečko do toho 😕 😕 .....kamila je inak poriadna hysterka, taký cirkus narobiť okolo jednej mikrovlnky 😝 ....labuda mi ide pekne na nervy, nehodí sa tam.....a to fakt je zuzana s michalom na dovolenke?? 😕

jalao
25. sep 2009

hm, minuly tyzden sa pohadali na zivot a na smrt, nasla mu SMSky a teraz sli na dovcu?? Tiez som to nepostrehla, iba to, ze ich neukazuju...Tak, ako zrazu "zmizla" Hilmerova do Talianska 😖 😖

mirela
25. sep 2009

ja som vcera ordinaciu nepozerala, ale v utorok som postrehla, ze bol Gregor s rodinou na dovolenke. Tiez som si hned pomyslela to co jalao - najprv hadka, takmer rozchod - kriza ako hrom a naraz dovolenecka 😝

silvia123
25. sep 2009

Labuda je trápna, nechutná gula... a tá jeho nemčina... však keď niekto žije toľké roky v Nemecku, tak musí rozprávať aj s prízvukom, veď aj deti čo sa u nás učia nemčinu vedia, že nemci niektoré hlásky prehltajú a Labuda ich ešte aj zvýrazní...

bubba
25. sep 2009

vcera som sa totalne rehotala ked kamila dala malu petrovi do ruky ze podrz a taku mu vylepila 😀 😀 😀 😀 😀 a potom ked ho tam ta eva hladkala po tom 😀 😀 😀 😀 skoro mi cvrklo tato scenka sa fakt vydarila 😀

bubba
25. sep 2009

labuda sa mi lubi nemam vyhrady voci jeho vykonom...

sasiki
25. sep 2009

Labuda je skvelý herec, no do ordinácie mi vôbec nepasuje 😝

katrin21
25. sep 2009

ja osobne Labudu neznasam.. je mi strasne nesympaticky...

sasiki
25. sep 2009

mne je nesympatická jeho postava v tomto seriály.....

katrin21
25. sep 2009

mne je nesympaticky tak celkovo.. podla mna si strasne vela o sebe mysli, a pritom je tak spatny, tucny a krpaty.. mala guľa... nemam ho rada a basta...

sue
25. sep 2009

Hilmerová zmizla asi preto,že musela ísť v skutočnom živote porodiť, nemyslíte? 😉 😅

sasiki
25. sep 2009

sue, je to možné 🙂

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

Mastalir bol tusim v tom case na dovolenke s Pauhofovou v Grecku 😀 tie casti sa tocili cez letne prazdniny, aj oni maju pravo na oddych 😅
Labuda je egoisticky blb aj skutocnosti, co som pocula od par ludi co ho pozna 😅

katrin21
25. sep 2009

sue: jasne ze preto...

katrin21
25. sep 2009

katka: no vidis, takze moj 6ty zmysel ma neklame,... je to citim z jeho tonu hlasu a stylu akym rozprava aj v sukromi a tak... uplny slizoun..... mozno ma komplex ako vyzera----- napoleonovky komplex 😀 mne sa zdviha zaludok ked ho vidim...

ale Miša Č. riadne schudla.. uplne jej to vidno v tvari aj ruky ma ake stihle... oci si dala spravitr, to vieme, ale inak schudla riadne..

k.a.t.k.a.
25. sep 2009

no Cobejka chodila aj na specialne masaze na stahovanie maternice 😅 tiez neviem naco chcela to dieta, mam z nej divny pocit, ani neporodila a uz sa dava "tuningovat" 😝

jalao
25. sep 2009

Sue, to mi je jasne, ze uz nechcela Hilmerova natacat, ked bola v 9. mesiaci, teraz ju nechaju isto akoze v tej Italii, kym sa s babom svojim spamata...to chapem. Skor mi vadi, ze tam velmi stale obmienaju ludi....ved aj serialova postava moze fungovat v celom seriali, vid Poistovnu stastia, alebo mnohe ine, ved postavy sa rozvijaju, zlepsuju, zhorsuju, nie, ze 10 dielov a uz spekuluju, ako by sa jej-jeho zbavili... 😉 😉

katrin21
25. sep 2009

katka: ona hlavne denne bezala doma na beziacom pase a to uplne staci..len ja by som sa nedokopala.... som na to lenivec a duplovane na beh 😀

sue
25. sep 2009

Skôr vadí to, že nevymyslia niečo vierohodnejšie...

justina
25. sep 2009

Teraz neviem, ci som hlucha, ale pustala som si to 2x pre istotu. Nepovedala Nora v ukazkach na buduci diel, vtedy, ked telefonovala s Italiou "Laura uz nezije, ludia" ?? ale ona to len tak zamrmlala.

katrin21
25. sep 2009

sue: napr. sa jej mohol ozvta nejaky znamy a mohla ist na stáž do zahranicia 🙂)) taka ponuka sa neodmieta 🙂)

majka0106
25. sep 2009

ahojte baby mozem sa pridat k vam? 🙂

mirela
25. sep 2009

katka - jasne, ze maju pravo na oddych a dovolenku, len je z cesty ked sa v jednej casti pohadaju div ze nie na rozchod a hned diel na to su na dovolenke 😝 ... je to naozaj nedotiahnute, mali by si vyrobcovia serialu davat na taketo veci jednoducho pozor