Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

wild.horses
2. sep 2009

jeeej, nevedela som, ze je uz v archive, ked budem mat chvilku, kuknem. 😉

petusaaa
2. sep 2009

len nechapem, ze davaju dve casti za sebou, alebo povodnu ordianciu skratili na polovicny cas 😠 takze je to o tom istom, len viacej reklam...

marcca
3. sep 2009

petusa, aj mne sa tak vid 🙄 í...hneď sa mi to nejak nezdalo, že 2 časti, buď je to skrátené alebo ja neviem 😕 no ale asi robia čo môžu 😀 😝
inak polnišová nemá chybu 🙂 a labuda tam absolútne nesado 😝 l...

majcik
4. sep 2009

Peta Polniska je dobraaa 🙂

bocenka
4. sep 2009

Polnišova dobre dáva Veronike ju porazi zachvilu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ankam
4. sep 2009

ahojte, Konecne mame ordinaciu 🙂

anarida
4. sep 2009

Ahojte tak ja sa k Vám opäť po prázdninách vraciam.Včera som videla ordináciu po prázdninách prvý krát veľmi sa mi páčil ten diel 🙂 dúfam,že chlapček bude v poriadku
Nela a Martin su podarený 😀

anarida
4. sep 2009

no ta Polnišova je teda kapitola ale dobrá herečka a sestrička aká šikovná rýchlo milá sa mi zdá 🙂 my s Emi si tam už asi nezahráme škoda 🙄

sasiki
6. sep 2009

tak ja som si tam Polnišovú nevedela predstaviť, ale páči sa mi tam 🙂

diddi
6. sep 2009

anarida,vy ste tam hrali?

petusaaa
9. sep 2009

baby, mna ta ordinacia fakt prestava bavit. nejako veci nedotahuju dokonca. napriklad to babatko, co sa narodilo predcasne nejako ukoncili? alebo ta abstinentka, co chodila psychologovi.. ta sa nejako vytratila. nabrali novych ludi a teraz vsetci zomieraju... ozaj, co je s byvalou riaditelkou? to nejako tiez nedotiahli... 😖

diddi
9. sep 2009

riaditelka sa dostala do basy - odsudene 😉 ...je v kome

petusaaa
9. sep 2009

diddi 😀 😀 😀 zeby nestihala behat medzi serialmi? 😝 predsalen ordinacia konci 21:30, odsudene zacinaju 21:15, cesta z markizy do jojky 😀 😀 😀
no, ja viem, ze je v kome, ale uz nejako dlho a vobec o nej nehovoria a take divne, aj ten udrzbar v nemocnici... mali by veci dotahovat dokonca, ked uz tam tolko postav maju 😅

siska_br
9. sep 2009

petaaaaa - ty nevernica jedna!!!! a nas nedotiahnes do konca? 😢 😢 😢 😢

silvia123
9. sep 2009

Labuda je ako pivný sud! otras 😝 Polnišová o.k. -zdá sa mi byť lepšia ako tá sestrička Naďa - s ňou by to už nemalo šťavu a aj mne sa zdá, že veľa vecí zabudli dotiahnuť, škoda bude tej druhej sestričky, ale asi nepotrebovali toľko žien na materskej....

duska1122
9. sep 2009

mne sa vcera pacil kroner ako povedal ze je novy primar. jak im padla sanka.

mirela
9. sep 2009

mna tiez zacina nudit, pozeravam to uz len na internete, davam prednost inemu serialu ... kedysi som sa na ordinaciu tesila, teraz je to nejake spomalene, casto su sceny uplne o nicom, ako keby uz vyplnali cas 😢

simka9122008
10. sep 2009

Tak to je sila, čo až mám z toho zimomriavky a revem ako malá

zuzulask
10. sep 2009

mirela...no tak dnes sa to rozbehlo...

zuzana26
10. sep 2009

ahojte baby, aj ja slzím... to mŕtve bábätko kde vzali? 😢

morenka
10. sep 2009

páánecku tak dnes bola silna cast.....placem jak slon...........toto je sila.....ked si predstavim ze taketo situacie su aj v realnom zivote....hrozneeee......

majcik
10. sep 2009

Joooj, dnes to bolo brutal ... vobec mi to neslo dokopy s tou svadbou a este to tak aj prestrihavali navzajom ... och, bez citu. Bude mi smutno za Alzbetkou.

minusa
10. sep 2009

tak tato cast ma strasne zobrala 😢

trpezliva
10. sep 2009

myslite ze ta Alzbetka je aj v realnom zivote tehotna? a uz nechcela hrat, tak preto vymysleli takyto scenar??? 😕

morenka
10. sep 2009

nemala som pocit zeby bola aj na ozaj tehotna...mala vypchate brusko...bolo to vidno...

akejka
10. sep 2009

no dnes to bola riadne tragická časť. Plačem už 10 minút 😢 😢 😢

mirka414
10. sep 2009

co sa stalo s alzbetkou?

morenka
10. sep 2009

akejka ja tiez...a este v tom najhorsiom dali reklamu som skoro skolabovala🙂

mirka414 mala autonehodu...zomrela...

simka9122008
10. sep 2009

Zomrela na operačke aj bábo, mala nehodu

simka9122008
10. sep 2009

Ja sa z toho neviem spamätať