Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
3. okt 2008

takže som to pochopila správne, nie? 🤐 😀 😀

monkula
3. okt 2008

hej ,správne... 😀

sstefi
3. okt 2008

vy sa poznáte?

diddi
3. okt 2008

dzurindova uz nestuduje...studovala divadelnu dramaturgiu...v lete skoncila...a miesa sa filmarom do remesla 😠

jizina11
3. okt 2008

konecne dobry serial 🙂 ktory sa da naozaj pozerat ja sa ho neviem dockat je fakt dobry

diddi
3. okt 2008

takze tepla sprava priamo z kuchyne ordinacie....laura je naozaj tehotna

monkula
3. okt 2008

kto či sa pozná? 😅
ja som dnes nejaká tupá 😀

zuz11
3. okt 2008

uz je pokracovanie 😀 😀 😀
http://www.markiza.sk/clanok-relacia/ordinacia-...

tomu uz fakt dali ze Lucia a Vlk 🤐 🤐 🤐

shaggy
4. okt 2008

zuz, ved to bolo uplne jasne, ze medzi nimi dvomi nieco nakoniec bude 🙂
sstefi, no igor je proste chlap, ktoreho mam rada a on mna.... som to povedala preto, lebo ste ma zprdli, ze by som chcela ivana na novom zelande, tak som sa uskromnila 😀 😀 😀

sstefi
4. okt 2008

monk, či sa poznáš so shaggy príp. mexx 😉

no vidis, shaggy, nie si až taká náročná 🙂 že NZ pche 😀

sstefi
4. okt 2008

tak ani veronikinmu manželstvu nedaju pokoj, furt niečo majú? 😠

mirrinka
4. okt 2008

fúúúúúj,Lucia a Vlk??? 😕 😝

monkula
4. okt 2008

sstefi, nepoznám, prečo Ťa to napadlo? 😕

sstefi
4. okt 2008

lebo si hned pochopila ako to shaggy myslela a ja som si myslela, že asi o nej vieš niečo viac ako napr. ja, rozumiš? 😅 neviem, či je to zrozumitelné, ale to je jedno 😝 😀

sstefi
4. okt 2008

ma predchvilou napadlo, ako by asi vyzeral ten serial, keby sa na nom podielal niekto blízky napr. ministrovi zdravotníctva 😅 😀 😀 😀

sstefi
4. okt 2008

to by tam asi len furt točili o doležitých papierovačkách pre poistovne a pod. 😀

monkula
4. okt 2008

rozumiem, už nie je hlboká noc.... 😀

sue
4. okt 2008

Zuzana Dzurindová je inak (bez ohľadu na túto prácu... kde sa podľa mňa pozitívne vyníma len málo tvorcov) veľmi milá, príjemná a šikovná baba - študovali sme spolu a nikdy nemala problém s čímkoľvek pomôcť... je pravda,že sem tam mala v meste privilégiá aké sme my spolužiaci nemali 😝 😀 ale fakt super baba...
Diddi, divadlo a film spolu úzko súvisia - fakulty sú úzko poprepájané, množstvo predmetov sme mali s filmármi... napríklad sa neštuduje filmová "scémografia", je to všetko len u nás na divadelnej... takže si nemyslím, že by sa niekto kafral do "kapusty" inému 😉

diddi
5. okt 2008

sue, nemusis mi to vysvetlovat 😉 tiez som tam studovala

sue
5. okt 2008

Diddi, o to viac ma prekvapuje tvoj príspevok 😉

diddi
5. okt 2008

s tym,ze sa miesa do film.scenara v tv...?...to predsa nema nic s divadlom...ani priestor, ani cas...wtf

diddi
5. okt 2008

a myslela som to ironicky...moze byt ako clovek ok...nepoznam ju, to vies ty...ja to beriem z prof.hladiska...neviem o ziadnom jej film...v horsom pripade tv.scenari 😒 ako je mozne, ze na nu tam cakali???

ankam
7. okt 2008

zachvilku ficime

bubba
7. okt 2008

noooooooooo tak eraz neviem,ktora zavislost je silnejsia.ruzova zahrada alebo konecne ked spustili MK 😅 😅 😅 musim to nejako vymysliet 😀

bubba
7. okt 2008

juuuuuuuuuuj dobra je ordinacia...nechcela by som byt teda herecka co sti musia vsetko vitrpiet(vid lucia v posteli s vlkom 😀 😀 )ale zato emo a veronika predviedli normalne uzasny vykon,skoro sa mi do oci slzy natlacili 😀 😀 teda aj hej...nesmejte sa mi 😀 😀

sstefi
7. okt 2008

tak dnes to bolo celkom vydarené 😉
len by ma zaujímalo, kedy si Laura chce dať potvrdiť tehotenstvo. ešteže je každý den vedla gyn. oddelenia a s jednym gynekologom aj spáva 😅 teda mne by to už dáááávno nedalo a určite by sme si taký tajný uzv spravili 😵 😠

sstefi
7. okt 2008

ja len nechcem, aby bola sklamaná ak to nebodaj nevyšlo 😅 😨 😀

bubba
7. okt 2008

jaj nech jej to len vyde,lebo uz sa to pletie piate cez deviate ako v beverly hills 90210 😀

sstefi
7. okt 2008

no dufam že im to vyjde, lebo toto bude 902 11 😀 😀 😀

monkula
7. okt 2008

a že nemá Michal nutkanie ju vyšetriť, žeee? 😀