Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

sstefi
5. nov 2008

eva7780, no to dufam, že v nom niečo bude. by ma až nastvali, keby takto zbytočne vzrušovali fanynky 😠 😀 😀

ankam
5. nov 2008

baby je to ruska mafia 😀 😀

sstefi
5. nov 2008

kto? ten dlhovlasy típek? mmch, nezašam dlhovlasych chlapov, chcela som tym povedať, že su mi nesympatickí 🤐 🙄 (napr. aj ten rasto, laurin bývalý 🙄 😠 ) 😀

sstefi
5. nov 2008

ale prizvuk na to nemal, že by bol "ruský" 😕 😀 😀 😀

eva7780
6. nov 2008
minkak
6. nov 2008

hmmm,no tak ta ukazka je zaujimava-som zvedavaaaa 😅

jaduska
6. nov 2008

Baby ja len tak na okraj k tej Laure - viete ako sa hovorí, že obuvníkove deti chodia bosé....To isté o lekároch - sú to najhorší pacienti, iným rozdávajú rady a rozumy a sami ich porušujú... 🙂

ankam
6. nov 2008

baby zachvilku je tu den D-na ktory sme cakali 😢

ankam
6. nov 2008

moje dieta spinka-aby som si konecne vychutnala ordinaciu 😀

zuz11
6. nov 2008

inak to viete ze buduci tyzden sa Michal stane primarom? 😀
u nas sa nespi a ani tak lahko asi nepojde ako ju poznam ale snad mi dovoli si ako tak pozriet ordinaciu 😀 😀

bubba
6. nov 2008

avojte...no,zasa som nevidela mikrofon 😀 😀 😀
gregor sa mi zhnusil ako tam reval ako somrak,pritom vlkova ma jeho zive a zdrave dieta a o to ani nezakopol...a pritom mu to sadlo cela ty situacia ako "rit na serbel"je hnusny sa uz nemozem na neho pozerat ako na kadnu postavu...
ta nova riaditelka sa mi luuuuuuuuuuuubi ta tam narobi poriadky,inac vyzera ze bude cestna a spravodliva i ked....hm,razna to zena..
ten neviem kao sa vola s tym zaznamom v registri co robi v nemocke mechanika ci co jaky dobrak z neho zacina byt ze???neviem co ma za umylsy,tazko sa mi veri ze to bude nieco dobre...dzurindova dala vyliecenej alkoholicke diet ado pestunskej starostlivosti,to je ale charakter...uz viac ju potopit nemohla(rovno do vina)

no a baby..........obsah zasielky je odtajneny...pekny kotucik zachodoveho papiera 😀 😀 😀 to bola podla mna iba skuska ci mlady do toho pozrie 😀 😀
kamila uz ma riadny kotlik a ak sa to snazia na nej zakryt 😀 😀
ozaj stara gregorova v tom kostyme vyzerala fantasticky,co myslite???ja zboznujem,ked starsie zeny nosia pekne a slusive oblecenie(nielen cierne tesilaky a cierny pulovrik..)
a co sa tu ja vlastne vykecavam 😅 😅 😅

biela
6. nov 2008

bubba ja myslím, že ten juriga chce ísť s ňou na návštevu do vilovej štvrti aby to tam omrkol a okradne potom tú rodinu a tej chuderke nedajú to dieťatko... ☹

minkak
6. nov 2008

bubba ja si myslim,ze ten juriga chce ist s nou do tej rodiny pozriet to dievcatko a ma nieco zalubom....najskor ich okradnut....a ona bude mat z toho potom pekny problem....

ta zasielka -no to bude isto len skuska 😉
a mas prvadu gregorova bola kocka 🙂

bubba
6. nov 2008

biela,urcite nema ciste umysly a ak nahodou sl.dzurindova este popravi aj tohto darebaka na slusaka tak ja uz budem asi v soku 😀 😀 😀

majcik
6. nov 2008

Ja mam velmi rada Zuzanu Kronerovu ako herecku ... je super... aj Mastalir kdesi spominal, ze rad hra sceny s nou.

Ten toaletak - to bola fakt bomba 😀

bubba
6. nov 2008

jasne,kronerova je proste krv herca s velkym H 😉 😉

bubba
6. nov 2008

joj no a este sa pri svatbe tak divne ksichtili aj zenich s nevestou,neviem ci nahodou jeden z nich nepovie v buducom dieli ze nie 😀 😀
kramar jaky citlivy zrazu,zeeeeeeeeeeee?inak aky chrapun to byval 😀

majcik
6. nov 2008

Bubba - geny asi robia svoje 🙂
Aj Vasaryova sa mi paci, hra tak prirodzene... mam rada aj Misku Cobejovu

bubba
6. nov 2008

no a tedeasko....cely zivot sa pohybuje v tom istom bare a teraz toto 😅 😅 uz mohol byt zvyknuty..

inac co si myslte ze je tomu dievcatuku blondavemu co nerozprava a pod...mne uz to zacina pripadat tak ze ci ju nahodou otec nezneuziva teraz je to velmi moderna tema ...co vy na to?

bubba
6. nov 2008

majcik,no s miskou....si asi jedine nesadneme ona je podla mna velmi slaba od zaciatku ju tam "nemusim"taky herecky vykon by podala hociktora zena "z kuchyne" 😖 ale vasaryova je tutovka.aj magalova...no a studenkova samozrejme,eilta 😉

majcik
6. nov 2008

Bubba - to je normalne, ze kazdemu sa mozu pacit ine herecky ... ja zase Studenkovu nemusim ... posobi na mna nadrapene.
Miska sa mne zas paci ... a nielen tu, ale drzala som jej palce aj v Let´s Dance ... ale beriem, ze niekomu nemusi sediet.

bubba
6. nov 2008

nadrapene?to je ako? 😕

majcik
6. nov 2008

Namyslene ... a povysene. Ja mam z nej taky pocit, netvrdim, ze ozaj taka je, ale na mna tak jednoducho posobi, nemozem si pomoct

bubba
6. nov 2008

jaaaaaaaaj ja tupa,nadradene 😀 😀 .no ano posobi tak,mozno taka aj je,ale milujem jej elegantne sposoby,vyjadrovanie,asertivitu...je proste dokonala herecka...len opitu zahrat nevie,to by mala troksu doladit 😀 😀 😀

majcik
6. nov 2008

Bubba - tak jej posli niekde odkaz 🙂

sstefi
7. nov 2008

bubba, ked bude hrať opitú, tak sa bude musieť asi fakt ožrať. inak to nevidim 😀
aj podla mna je trošku moc namyslená, ale je fakt dobrá herečka a tiež mi je sympatická
no a o Kronerke ani nehovorim, ale to som tu už spominala, že je možeeeem 😵 🙂 a vyzerala užasne v tom kostyme 😵

andrea.m
7. nov 2008

koho hrá sl.dzurindová?

ináč dobre ste písali minule scenár ked ste vraveli že laura potratí. nemôžem si pomôcť, ale mne ku gregorovi lepšie pasuje lucia.

elise
7. nov 2008

ten juriga ono je to dvojsečná zbrať ved keby sa polepšil tak by to dalio šancu ostatným väzneným že je šanca sa polepšiť ak nie tak vlastene pre scenáristov je to vyliečená alkoholička a recidivista ako stratné existencie. 😠 určite má juriga na pláne vykradnúť ten dom 😉

bambusko
7. nov 2008

aj mne sa kronerova velmi pacila v tom kostyme. kde ste vy prisli na tu dzurindovu? v titulkoch som citala: scenar - michaela materakova 😕

catjob22
7. nov 2008

Kocky ahoj, ja Vas rada citam a samozrejme, zboznujem Ordinaciu 🙂

No vysvetlite mi niekto ako napadlo Lucii prist na MIchalovu svadbu?? 😝