Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
6. feb 2011

@bmmz no uuuuz aby zacali 😉 aj ked o hodinu neskor 😝 len aby to tymi reklamami fakt nenatiahli na pol desiatu 🙄

kukulka21
7. feb 2011

cavte ja som nevidela nic a to fakt pipka maju zacat o hodinu neskor?to nemyslia vazne a koli comu? ☹

danka.k
7. feb 2011

@kukulka21 lebo od osmej bude byvat tisic a jedna noc.... ale len jedna cast a potom ordinacia

@pipka ak zacnu o pol desiatej to bude myslim este skoro 😀 😀 😀 tie reklamy su hrozne

lussy23
7. feb 2011

Som rada, že to takto vyriešilo, takto ot vyhovuje viacerým. Mamičky, si môžu pokojne uspať deti a potom sa dívať. 🙂
Len tie reklamy ☹ Ale zase o desatej bývajú správy a tie bývajú ako- tak presne 🙂

zuzanakarolinka
7. feb 2011

tak vám poviem, bude sa to naťahovať aj ordinácia aj 1001 noc do nemoty, ako babkine bombarďáky, to budeme kukaž asi do leta, ty vole, to sú tam dobrí tĺci, že to takto vymysleli 😠

vieraj
7. feb 2011

ordinacia bude byvat o 9 vecer a iba jedna cast??? mne to moc nevyhovuje, vstavam rano do prace 😢

jalao
7. feb 2011

@vieraj hmmm, to mi hovor!!! 😒 😒 😒

marcovka
8. feb 2011

mne sa zda ,že bolo lepšie ked chodili 2 časti teraz len hodka ☹ skodáááááááááá a to všetko pre tu hlúpost 😖 a ešte tie nekonečne reklamy 😝 😝

sevzuz
9. feb 2011

jaaaj ja len dufam, ze sa splni to co som si myslela na zaciatku tej trapnej 1001noci, ze chcu na DOMA zvysit sledovanost a preto teraz divakov nalakaju a potom to presunu na DOMA, lebo je to (aspon pre mna) straaaasne nezazivne,a nechapem kde to berie tu sledovanost 😠 😠 😠 😠

sevzuz
9. feb 2011

a to este vo vysielacej strukture nemaju modre z neba v stredu zaradene,to pojde asi az od marca a kedze to trvalo dve hodiny tak tam musia 1001noc vynechat.
Prsunte to na DOMA, Prsunte to na DOMA, Prsunte to na DOMA, Prsunte to na DOMA, Prsunte to na DOMA, Prsunte to na DOMA 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strelka11
9. feb 2011

mna tiez sklamali,ze bude Ordinacia az o 21hod a len jedna cast 😠 a zevraj 1001noc previsila sledovanost Ordinacie,ved este ani nezacali vysielat a uz ju prevysila? 😨

lussy23
9. feb 2011

@sevzuz - 😀 😀 😀 a veľký súboj troch seriálov. panelák - Ordinácia- 1001noc. Ktorý asi vyhrá?

monika_123
9. feb 2011

@strelka11 no prevysila sledovanost ordinacie z minula ked byvala... 1001 noc ma sledovanost vyse miliona divakov 😨 @sevzuz cize ja si myslim ze ju nepresunu na tu doma, lebo to by prisli o vela divakov kedze doma asi nechyta kazdy

sevzuz
9. feb 2011

@monika_123 ale ked ju presunu na DOMA a na markize daju Ordinaciu tak maju oveeeela vacsiu sledovanost

pipka
10. feb 2011

no inak mna by tiez zaujimalo, kto to asi tak sleduje 😕 😅 ja nepoznam vo svojom okoli nikoho, kto by to pozeral, sak to je taka gebuzina, ze je mi zle 😝 😅 oni si asi tu sledovanost vymyslaju 😅

nadhera
11. feb 2011

na utorok a štvrtok o 21:15 je pripravená seriálová novinka Dr.Ludsky na JOJke /s Mastalirom/

doteraz neslo nic /1000noci nepozeram a tiez nepoznam v okoli nikoho, kto to pozera/ a teraz ked konecne zacne ordinacia, tak daju aj ludskeho. 😠 😠 😠

zuzanakarolinka
11. feb 2011

@nadhera presne tak, keď všetci všetko opakovali, nič nové nedávali a teraz všetko naraz, ale asi to budem robiť tak, že niečo z toho budem pozerať na nete, určite to tam bude, a asi to bude ordinácia, čo ju budem pozerať na nete

nadhera
11. feb 2011

@zuzanakarolinka

tiez budem musiet nieco stiahnut do tv /mame magio/ a potom pozriet. 😠 ale netesi ma to.

zuzanakarolinka
11. feb 2011

@nadhera nejako zvlášť to neriešim, sú aj iné dôležitejšie veci, na ktorých mi záleží, keby bol svet len o seriáloch, ach jaj

nadhera
11. feb 2011

@zuzanakarolinka jasne, len potrebujem niekedy aj poriadne vypnut a sledovat v serialoch problemy inych. 😀 a potom zistim, ze ja vlastne ziadne problemy nemam. 😉

zuzanakarolinka
11. feb 2011

@nadhera dobre si to napísala, tak nejak, ja len že si z toho hlavu nerobím, keď nezaspím, budem pozerať 😀

pipka
11. feb 2011

no to je klasika...zase si televizie budu kradnut divakov a sledovanost 🙄 bud nic, alebo vsetko dobre naraz 😠 🙄

helenkasabinka
11. feb 2011

ja uz len,ked pocujem tu zvucku seherezady mi je zle a nie este to pozerat 🙄 🙄 🙄 🙄

pipka
11. feb 2011

@helenkasabinka ja som ani len tu zvucku este nepocula 😅 😅 😅 😀

helenkasabinka
11. feb 2011

@pipka bud rada mne uz vazne vadi ,hned prepinam 😀 😀 😀

vieraj
11. feb 2011

zdravim, na nete ordinacia vzdy blbla, nikdy sa mi to nedalo pozerat, ale serialy jojky idu na nete famozne 🙂
ja mam v okoli asi tak 25 ludi, co pozeraju hnusnu seherezadu. ja to nepozeram, je mi z toho nagrc, a to som cidela len ukazky

marcovka
12. feb 2011

ja neviem čo na tej šeherezade je take užasne 😠 ale v utorok začiname super už sa neviem dočkat 😀 😀 😀

pipka
12. feb 2011

no ako by slota povedal, sak co chcete od takeho blbeho narodu 😅 😀 😀 tak to pozera, co mu v telke davaju 😝 🙄 🙄
ale ja som presvedcena, ze ked zacnu klasika vysielat tie "nase" tak cela seherezada pojde do paže 😅 😀

marcovka
13. feb 2011

ano aj ja si to myslím 😀 😀 😀

helenkasabinka
14. feb 2011

no neviem neviem lebo aj ta ordinacia ide v poslednej dobe dole vodou ☹ ☹