Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

ukmima
14. apr 2009

Ahojte...rozpisem Vam to podrobnejsie:Dnes: Michal odmieta zit vo Vlkovej vile.Zuzana z nej nechce odist.Lura ma s Rasta strach a vyhlada Tomecka.Kamila je po porode precitlivela.Pechovi sa ozve stare zranenie, jeho kariera je ohrozena a Luciina buducnost s nim tiez.Heinrich je svedkom vladovho romntickeho prejavu.

Stvrtok:Rasto a Stefan sa pobiju o Lauru.Peter a Martin vitaju Kamilu a malu Sonicku doma.Vlkove starsie deti napadaju dedicske prava maleho Alexa a Vlkova ich musi branit.Slavik sa stretava s Mirekom, priatelom z mladosti.Nela necakane zmizne.Mazar caka na Fabianovu s oslavou narodenin, ale ona neprichadza....

Utorok 21.04.-Fabian a Mazar sa vyrovnavaju so smrtou Fabianovej.Peter sa dozvie, ze ich financna situacia je horsia, ako si myslel.Michal a Zuzana musia absolvovat dalsie neprijemne cvicenie s Alexom.Rasto zazaluje Stefana za napadnutie.Laura sa dozveda prekvapujuce fakty zo Stefanovej minulosti...

Stvrtok 23.04.-Milcik vypoveda v pripade nezvestnej Nely.Richard je presvedceny,ze Milcik nepovedal uplnu pravdu a nieco skryva.Kamila trpi silnymi bolestami panvy.Stefan sa odhodla ziskat synovu priazen spat.Fiala sa pokusa Jancovu vydierat. Dedicstvo maleho Alexa je ohrozene. Slavik privadza v dobrej nalade domov svojho priatela Mireka...

Tolko odomna...papa

kotenko
14. apr 2009

no co, zavisalcky, pripravene? 😉

bubba
14. apr 2009

fabianova zomrie???? 😨 ☹

mirrinka
14. apr 2009

aha,kto sa tu ukázal 😀 😀 😀

kotenko
14. apr 2009

no uz zaciname

zelmirka1
14. apr 2009

no uzasne ukmima...naco takto prezradzat dopredu..uz ani nemusim pozerat. 😲

ukmima
14. apr 2009

aspon vies, naco sa mas tesit 😉 ,vsak to vsetko sa docitas v pohode vsade v TV programoch..., tak isto sa mozme zamysliet, naco to tam pisu 😉

eva7780
14. apr 2009

Vlčiková čo rieši 😕 však nech predajú vilu a kúpia trojizbák 😀

kotenko
14. apr 2009

no presne to iste som aj ja povedala.... 😉

kotenko
14. apr 2009

tana radeva je super, sa tu na nej bavim, ako "sleduje" svojho muza pri otazkach 😀

sasiki
14. apr 2009

Pecho to posr..............

jona74
15. apr 2009

pAhojte zavislacky nezabudla som na vas iba na net chodim len v praci na nocnych a dnes bolo vela prace ☹
A co vy co nove v ordinacii vobec nestiham maly herec ma obdobie vzdoru tak vzdoruje 😝 😝 😝
Proste akosi nestiham ana filmovacke sme tiez davno neboli tak ani neviem co sa bude diat.
Ale budem tu zasa v piatok a vsobotu vecer az do rana tak dufam ze pokecame ze kotenko 😀 a aj vy vsetky.
Inak mat doma detsku postavicku zo serialu nic moc nevidim v tom rozdiel-vzdoruje ako vsetci deti 🤐
uvidime neskor ak vsak budeme pokracovat.Tak pa v piatok tesim sa na vas zavislacky 😀

helenkasabinka
15. apr 2009

ukmima fuuuha tak to si nam prezradila vsetko skoro 😕

hiha
15. apr 2009

Ukmima,tak to ti len bol napad,ze diky...... 😖

matullienka
15. apr 2009

mne to baby vyhovuje aspon viem na co sa mam tesit Ukmima dik 😉

kacenka.n
15. apr 2009

ja som si to už tiež prečitala a som zvedava ako to bude .pekny den 🙂

sasiki
15. apr 2009

jona, noo, to musi byť zaujimave natáčať s dieťaťom v období vzdoru 😀

kacenka.n
15. apr 2009

tiež si to neviem predstavit mala neurobi nič čo nechce je taky maly tvrdohlavec

helenkasabinka
15. apr 2009

ani mne to nevadi ze ukmima nas takto informovala-aspon viem co tam bude ked nahodou nebudem moct pozerat 😉

kacenka.n
15. apr 2009

Fabianovej je mi luto pačila sa mi ale asi to tak musi byt vajda sa asi vrati k Ivane

bubba
15. apr 2009

ukmima mne sa ten tvoj vycuc pacil aspon viem o co pojde...ja prekvapenia nemusim moc a pozriem si to o to radsej ked viem o co ide 😉

ukmima
15. apr 2009

vsak ja som to memyslela zle, skoda, ze niektore zenicky to zle pochopili...ja tiez velmi nestiham pozerat, a osobne som rada, ked sa nieco docitam...napr.aj vcera, sa malyzobudil, akurat ked Peter dosiel domov, takze neviem, co bolo dalej ☹ a archiv nestiham pozriet...pa zatial

veronika13
15. apr 2009

ukmima, v pohode, však je to vylepené v programe a aj na nete, a ak niekto nechce vedieť čo bude dopredu, nemusel tvoj príspevok čítať 😉

ukmima
15. apr 2009

veronika 13-aj ja si myslim to iste...co uz..pekny den

helenkasabinka
15. apr 2009

veronika mas pravdu 😉

kotenko
15. apr 2009

Ahojte zavislacky.. ale co sa to tu deje, ved ukmima nenapisala nic, co by bolo utajene a kazda z vas si urcite rada pozrie uputavku... Ja som rada ze to sem ukmima zavesila, aspon si to nemusim hladat sama 😀
jona74 - ja som zavislacka ako sa patri... 😀 este ani jednu ordi som nepremeskala, klop, klop, klop. Navyse si to nahravame, mame celu druhu seriu a tuto tretiu tiez "zbieram" do archivu. Akurat ma serinka, ze nemam prvu seriu, vtedy som to este nenahravala, do pindika

sasiki
15. apr 2009

ukmina, však si to dobre napísala, ale ak sa to zvrtne inak, podám na teba reklamáciu 😀 😀 😀

ukmima
15. apr 2009

sasiki-obrat sa na euroteleviziu...haha

sasiki
15. apr 2009

owkej 😀

mirrinka
15. apr 2009

ja som všetko to,čo ukmima napísala,prečítala jedným dychom - ďakujem aspoň si to nemusím hľadať sama 😉