Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

mirka414
11. feb 2010

feuer ale srdiecku nerozkazes, ☹ zide z oci zide z mysle,ale stretavat byvaleho kazdy den by som ani ja nechcela.inak super serial jediny co sledujem vo svajciarsku cez archiv.

feuer
11. feb 2010

ano ano suhlasim ze super serial... viem ze srdcu nerozkazes... len skoda ze to je do nespravneho cloveka... 😒

lucaska
11. feb 2010

aj ja som rada ze uz zasa mame ordinaciu.................... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

helenkasabinka
11. feb 2010

ozaj a kde je veru ten stary doktor gynekolog? Slavik? 😕 😕 😕

a teraz mi liezla Zuza na nervy ako prisla do nemocnice za Gregorom 🙄 to akoze bezne v kazdej nemocnici sa oneee toto? ved robia kur...eň z tej nemocnice 😅 prepacte mi za vyraz ale tak mi to pripada 😅 a co vlastne Gregor chce? tak chyta mladu Luciu za ruku a pritom so Zuzou v nemocnici toto 😖 nejake je to divne cele 😖

a Juricek s Norou su zlati 😵

helenkasabinka
11. feb 2010

ty kokso a ta stara sestricka vrchna je ina klebetnica 🙄 😀

zelmirka1
11. feb 2010

a ja veru Zuze fandim, snazi sa zabojovat o otca svojho dietata, aj ked neviem ci on stoji za to lebo nevie co chce a Lucia tiez nevie co chce, najprv ho chce, potom nie, potom ma riaditela, potom zase chce Gregora atd...
no aspon je to sranda, inak som myslela ze ich niekto prichuti a Gregor pride o primariat a zatial sa siria len klebety 😀

lucaska
11. feb 2010

klebety sa siria rychlostou vetra.................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja som cakala ze im tam niekto vlietne..................... 😝 ked grokor sam nevie co chce asi by chcel mat obidve.....

zelmirka1
11. feb 2010

tak tak lucaska obidve by chcel a najradsej keby im to nevadilo 😀 😀 😀
inak Juricek je srandovne zlaty, mne to neda ked o vidim a viem ze je gay tak musi dobre hrat,
ta mala sestricka Nory mi trosku lezie na nervy ale neva.

helenkasabinka
11. feb 2010

jeeej aha ujo Slavik 😵 no spomen certa 😀

lemge
11. feb 2010

juricek je v skutocnosti gay? 😕

helenkasabinka
11. feb 2010

mne sa tomu nechce verit,ze je gay 😕

zelmirka1
11. feb 2010

je v skutocnosti gay, ale koniec koncov to nie je podstatne, hra super, mam ho rada v ordinacii 😉

feuer
11. feb 2010

pravda pravda juricek ak je gay tak hra vyborne mne sa velmi pacilo ako sa tesil z toho ze nora je tehotna... v utorok ked prisiel za michalom... tam bol naozaj chutny...
a lucia.. no ja neviem uz som si fakt myslela ze sa aj ona uvedomila ale no asi nie. gregora som mala najskor rada ale ked vidim ako sa chova... tak bud mam zenu a syna a venujem sa im alebo sa na to vyprdim a idem za milenkou a netaham za nos obidve strany...

elise
11. feb 2010

nech už konečne dajú dokopy michala s luciou, ved je to u ž trápne čo tam robia. ved pozabudali čo tam robili a čo sa tam dialo....

vieraj
11. feb 2010

a preco na svadbe nebolo "ano", ale hned,ze "tymto vas vyhasujem za manzelov".............???

feuer
12. feb 2010

ja si skor myslim ze lucia by sa mala dat do hromady s riaditelom... viac im to spolu svedci....

jalao
12. feb 2010

no ja cakam, kedy nas prekvapia s riaditelovou minulostou, ta je stale nejasna...a moze zamotat dej... 😉 😉 😉

feuer
12. feb 2010

no celkom by bodlo keby sa to nejako ozivi... aj ked sa to uz docela dobre ozivilo s tym teplym synom dr. palenikovej a jej priatelom ktory je jej kolegom...

jalao
12. feb 2010

ozaj, ved vcera som ho tam ani nevidela...ale zapla som neskor, bolo s nim daco?

feuer
12. feb 2010

nie vcera tam s nim nic nebolo ale uz sa tesim na utorok

helenkasabinka
12. feb 2010

ja si tiez myslim ze by mohli dat Michala dokopy s Luciou...ved kde bola doteraz Zuza so synom,ked tajila Michalovi ze je jeho syn? Vtedy potrebovala Vlhove prachy a nie chudobneho doktora Michala,teraz ked je Michal primar,tak jej je uz aj on dobry a chudak Vlk musel zomriet s pocitom,ze jeho syn,nie je jeho,lebo zena sa mu k.... 😅

mirela
12. feb 2010

no ja si nemyslim, ze Zuzana je az taka hrozna, lebo vtedy bola s Vlkom zosobasena a zacala si s Gregorom a Gregor to vedel, cize ani on nie je bezchybny, nakoniec ani Vlk nebol bezchyby, lebo si zacal s Luciou, takze su si vsetci kvit 😝

feuer
12. feb 2010

no inak ked som videla vcera toho odbornika pri oprave tej kuchyne asi by som ho hned poslala prec keby mi ma tak robit ako robil....

helenkasabinka
12. feb 2010

mirela ved ano aj to je pravda,ale zacala ona prva a vlk sa jej len pomstit chcel 😉 a mlady Michal vtedy nebol uz zadany,s Luciou uz vtedy nechodil 😉

feuer veru neviem na to tak super strapnili Nogu ako uzasneho odbornika 😅

weja
12. feb 2010

tu je obsah ďalších 2 častí (ak ste si to ešte nenašli sami 😉 ):

Na hrane

Doktor Fabián sa nevie rozhodnúť medzi Kvetou Jancovou a Majkou. Bojí sa urobiť zásadné rozhodnutie, a tak to až do poslednej chvíle hrá na dve strany.

Riaditeľ nemocnice Tomáš Svoboda má podozrenie, že ekonomický námestník Rezák s ním nehrá čistú hru. Jeho podozrenie sa nanešťastie potvrdí - pred nemocnicou sa zrúti stavebné lešenie a medzi ťažko zranenými je aj doktor Fabián. Fabiána musia okamžite previezť do Bratislavy, jeho stav je kritický...

Ticho pred búrkou

Do súkromnej nemocnice v Bratislave privážajú doktora Fabiána v kritickom stave, jeho šance záchranu sú päťdesiat na päťdesiat. Operácie sa ujíma skúsená chirurgička Klára Kaufmanová, priateľka Andreja Sýkoru. Všetci s napätím čakajú, ako dopadne operácia. Dve „skoro vdovy" - Majka a Kveta Jancová na seba v kaviarni iba ticho hľadia.

Nič netušiaci Peter sa medzitým s Kamilou vyberie na koncert Heleny Vondráčkovej - ich cesta sa končí fiaskom...

weja
12. feb 2010

mne osobne ide Lucia aj Michal hroooozne na nervyyyy.... 😝 😠 sú ako dvaja puberťáci... ona je aspoň slobodná, aj keď naťahuje chudáka riaditeľa 😖 ale jemu sa teda dosť čudujem... mať takého chlapa doma, tak ho asi prizabijem alebo ho pošlem do kelu 😠

helenkasabinka
12. feb 2010

weja dakujeme no vidim ze nas zaujimave casti cakaju 😉

feuer
12. feb 2010

no super... tak to sa teda fakt tesim na tieto dve casti. to si uz videla alebo si to len citala? a co nebodaj kramar pomaly konci v ordinacii? ked sa stane nestastie zrovna jemu?

weja
12. feb 2010

nie, nevidela som to, to som si len prečítala, o čom budú ďalšie časti... 😉
možnože Kramár len potreboval pauzu v natáčaní, tak to takto poriešili, ale myslím si, že nezomrie... to je taká vďačná postava 😀 ale však musia to nejako zdramatizovať... 😉

feuer
12. feb 2010

tak urcite a to by bolo o nicom keby sa tam nic nedeje... mne veru ordinacia chybala pocas vianocnej prestavky...