Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

helenkasabinka
19. máj 2010

raz som bola u tej kamosky a ukazovala mi kadejake nadherne sponky a pukacky na vlasy a ja som sa jej spytala ci je to pre jej dcerku Leusku alebo ktoru(lebo ma dve dcerky) ona mi nechapavo odpovedala ze nie,to je pre jej yorkshira psika Tinku...no to ma uz vazne dorazila a ukazala mi toho psa ake nadherne ma vrkoce a tie jej nadherne dcerky chudatka boli strasne strapate a neocesane ☹ takze to bol dokaz je niekto ma radsej zvierata ako vlastnu rodinu ☹

zuzanakarolinka
19. máj 2010

no a potom takým kravám dať dieťa, jáj bože toto ma vie do nepríčetnosti nasrať

vieraj
19. máj 2010

ja som si myslela, ze bude pruser ked bola hilmerka a kalman vo vytahu a ona s rozcuchanymi vlasmi a este aj klacala ked sa otvoril vytah.....a niiiiiiiiiiiiiiic sa nedialo...

zuzana26
19. máj 2010

a čo hovoríte na Andy Timkovú?

murinka
19. máj 2010

ze SANDOKAN 😀 😀 😀 😀 jak cigani 😅

zelmirka1
19. máj 2010

mne to neda ten Sandokan, dnes normalne bezal v TV ten serial SANDOKAN, ak si niekto pamata 80 roky to bezalo u nas a vsetci boli z toho hotovi, sandokan na trickach a vsade, som bola prekvapena kde sa to vzalo....inak celkom vtipne pomenovanie pre psika.

marcca
19. máj 2010

zelmirka, no ja poznám rodičov, ktorých asi ten seriál či kniha sandokan natoľko chytil, že pomenovali tak aj svoje deti...holt...v dnešnej dobe je možné všetko 😀 😝

marcca
19. máj 2010

inak...že tam hrá andy timková som si všimla až vo včerajšej časti...a to som pritom sledovala aj tie predtým 😀 😀 ...nejaká je iná...neviem či to tými okuliarmi či čím.... 😕 😕

zelmirka1
19. máj 2010

a ja neviem koho hrala ? tu choru pacientku s rakovinou ?

veronika13
19. máj 2010

to je Andy Timková??? sa mi moc nezdá.... ale holt, človek sa môže zmeniť 😕

tamka84
19. máj 2010

jasné že je to Andy Timková, ja som ju hned spoznala, ked sa tam prvý krát objavila 🙂

veronika13
19. máj 2010

mne sa na prvý pohľad aj zazdalo, že je to ona, ale potom som to zavrhla... možno preto som ju nespoznala, lebo tam hrá takú zničenú, ubolenú

zuzanakarolinka
20. máj 2010

že je to Timková to som vedela hneď, ale ten chalan čo hrá jej manžela je kto? mne je nejaký známy, neviem presne odkiaľ, ale zdá sa mi že keď bol mladučký bol v zlatej bráne alebo kde. a titilky na konci filmu sa mi čítať nechcú 😉

magimary
20. máj 2010

zuzi, je to chlapec, ktorý hral jednu z hlavných úloh v detskom seriáli SAFARI 😉
povedala mm 😅 (on má špeci pamäť na staré filmy 😅 )

gajafe
20. máj 2010

ten herec, čo hrá manžela Timkovej je Emanuel Hason. Je viac známy ako dabingový herec 😉

zuzanakarolinka
20. máj 2010

no môže byť, podľa hlasu áno, ale jeho tvár sa moc na obrazovke neukazuje, no ale ide mu to, také malé ucho proti Maštalírovi a Majeskému 😉

strelka11
20. máj 2010

tak to je Timkova?ja som bola tiez na pochybach,lebo bola tak malo nalicena a oci jej zakryvali okuliare,ale mala som takeho tusaka a ten jej muz nehral nahodou aj v Perinbabe toho maleho chlapca ktory tam skakal na tej velkej perine?

ukana
20. máj 2010

Hason hral aj v Perinbabe, Jakubka v strednom veku.......

iwusska
20. máj 2010

presne v Perinbabe hral prostredneho Jakuba 😀
a co sa tyka andy tak som tiez bola chvilu v pomykove, taka ina sa mi zdala

zuzanakarolinka
20. máj 2010

jasnačka, Jakubko!!!!!!!!!! 😉

zelmirka1
20. máj 2010

teda vy ste dobre baby ze toho herca takto ste odhalili 😀 Timkova je dobra ked nas tak zmiatla.

depecko
20. máj 2010

ja som spoznala Timkovú,lebo som niekde o nej čítala že má v Ordinácii hrať.A uvidí sa či na dlhšie,alebo nie. 😔 Snáď ju nenechajú zomrieť. 😒)

veronika13
20. máj 2010

možno že Svoboda sa s ním dá dokopy (pracovne), keď spomínal, žeby mal robiť s nejakou farmaceutickou firmou

zuzanakarolinka
20. máj 2010

baby ako vlastne to pokračovalo, nám vypadol signál a prd viem, skončilo to pritom, akosi Robo rozmienal peniaze a Nela išlo okolo a on utekal za ňou, toť vsio

filipal
20. máj 2010

Zuzana, u nas tak isto! 🙄 mate Satro?

helena56800
20. máj 2010

no markíza sa zas vyznamenala, ešte stále nemame obraz 😎 😎 😎

zuzanakarolinka
20. máj 2010

filipal, áno

filipal
20. máj 2010

vyzera to tak, ze vypadlo Satro, nie Markiza.... ☹
vzdy sa nieco udeje! 🙄

magimary
20. máj 2010

u nás nejde ani jojka a žiadne slovenské programy (nielen markíza 😉 )
české idú 😕

magimary
20. máj 2010

my máme DIGI-TV