Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

jalao
28. máj 2010

@iwusska a to bola na tych Kanaroch v reale, myslis, nie? 🙂 Este pockame, kym Miska nastupi do nemocnice a zacne tam ozajstny poprask 😀 😀

iwusska
28. máj 2010

@jalao ano, bola naozaj na dovolenke, nahodou som to videla v novinach 😝

vieraj
28. máj 2010

baby robili by ste donasacku za skvele prachy? ale bude neoblubena a Veronika sa z nej zbesnie....

jalao
28. máj 2010

@vieraj, koho teraz myslis?

vieraj
28. máj 2010

Kamilu, bude donasat a urcite jej da perfis plat

marcca
28. máj 2010

@jalao 😀 😀 ten dialóg nemal chybu 😀 😝 ...výstrih som si všimla aj ja, ale tie pazúre ho ďaaaaaleko zatienili 😀 😀 😀

marcca
28. máj 2010

a kamila bude za mrchu 😝 ale úplne to k nej sekne...už dlhšiu dobu mi príde straaaašne nepríjemná 😝 😝 😝 ...

zelmirka1
28. máj 2010

ja som nevidela, kto mi to zhrnie 5 vetami prosim.... 😉 to najdolezitejsie diky

marcca
28. máj 2010

@zelmirka1...nora sa dozvedela pravdu o juríčkovej chorobe, zobralo ju to ale nakoniec odletela a pristála v pohode...zuza sa vrátila z dovolenky, bolo to dosť nečakané, gregor nestihol umyť šálky z kávy čo ráno vypili s luciou, tak znova oheň na streche...kamila nastúpila ako sestrička, prisľúbila sa rezákovi, že bude donášať...a ďalej ma už nič také nenapadá... 😉

marcca
28. máj 2010

už len také nepodstatné veci ako napr. kalmanovci riešia kalmankin nedobitý kredit 😀 ...a ozaj laura dala rande s kalmanom 😉

strelka11
28. máj 2010

neviete niekto ako gregor odide zo serialu?ci sa rozide so zuzanou alebo odidu niekde spolu?

diddi
28. máj 2010

nech idu spolu a poriadne daleko...lebo su uz fakt trapni s tymi ich pribehmi

jalao
28. máj 2010

@strelka11, nechcu to zatiaľ prezradiť, vraj za zaujímavých okolností odíde..tak som zvedavá. Uvidíme, akých nových mužských hrdinov nájdu, Geišberg je asi prvým z nich... 🙂

tamka84
28. máj 2010

a že vraj Gregor má hrať ešte v jesennej sérii ...

strelka11
29. máj 2010

a ja som zase pocula,ze uz na jesen tam nema byt Gregor,urcite ho nahradi Majesky,no ved nechame sa prekvapit ak neodide do konca juna,tak ho este uvidime v septembri,boze to zase bude jul a august nebude co pozerat v telke,same opakovania budu a od semptembra nas budu otravovat talentmaniou a CS ma talent,vobec sa netesim na to 😠

helenkasabinka
30. máj 2010

@strelka11 strelka veru zasa bude nekonecne dlha pauza ordinacie a som zvedava,co budeme pozerat 😒 ja panelak totalne nemusim tak neviem,mozno vazne len tu talent maniu 😕 😅

strelka11
30. máj 2010

@helenkasabinka no ved prave,ani ja nemusim panelak,tam sa uz tolko hercov premlelo,uz ked som tam pri prepinani zazrela Sklara,tak to som si povedala,ze to uz je moc ze sa tam vobec nehodi a wiki rakova ta je tam totalne nezazivna,jej najlepsie pasovala uloha v susedoch,tam nemala chybu 🙂

zuzana26
31. máj 2010

strelka, od novembra budeš mať iný objekt na pozeranie 😎 Lepší a úžasnejší ako Ordinácia 😵

strelka11
1. jún 2010

@zuzana26 ano? a co to bude?

veronika13
1. jún 2010

@strelka11 myslím, že Zuzka myslela ten čo nosíš pod srdiečkom 🙂

strelka11
1. jún 2010

@veronika13 jaj boze mne to vobec nedoslo 😀 to bude asi preto,ze teraz mam obdobie,ze sa mi ani nezda ze som tehotna,citim sa uplne normalne 😵
no to je pravda,ze od novembra budem mat dost nabity program 😅

veronika13
1. jún 2010

@strelka11 to je ten lepší prípad, že si ani neuvedomuješ 🙂

zuzana26
1. jún 2010

@strelka11 áno, myslela som presne to 🙂 Sledovať také dieťatko sa nevyrovná ani tomu najlepšiemu seriálu 😉

depecko
2. jún 2010

žiadne komentáre k včerajšku? hodte sem niečo,nevidela som 😉

marcca
2. jún 2010

depecko, nič také...len záchvaty zúrivosti nového riaditeľa, ktorý to evidentne nezvláda...alebo skôr to, že ešte nenabehli peniaze z eurofondov 😉 ...a jancová zrejme pôjde proti nemu... 😝 😝

marcca
2. jún 2010

ozaj, všimli ste si malú soničku v chodáku keď bola pri nele?? 😕 😕 ...a mne sa zdalo, že v ktorejsi časti predtým behala sama alebo sa pletiem?? 😕 😕

helenkasabinka
2. jún 2010

marcca mas pravdu aj ja si pamatam ako v jednej casti v parku bezkala sama-kamila to vtedy ukazovala Petrrovej matke,ze ako sama uz sonicka beha 😕

marcca
2. jún 2010

jj, presne tam behala a ešte tuším aj v bare raz pobehovala 😀 😀 ...takže u soničky to bol včera menší skok dozadu 😀 😀 ....inak tá kamila včera čo vystrájala...des 😝 😝

helenkasabinka
2. jún 2010

marcca ved som sa ani necudovala,ze sonicka bola vcera v tom choditku riadne taka akoby zaskocena 😅 😀 ved nechapala preco ju dali do choditka,ked uz chodi 😀

marcca
2. jún 2010

možno nela nevedela, že sonička už vie sama 😀 😀 😀