Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

murinka
9. nov 2010

co je mickovicovej? 😕

pipka
9. nov 2010

skolabovala 😒 na schodoch pred domom

murinka
9. nov 2010

@pipka hej hej ja viem 😅 ale ze aku diagnozu ma? 😕

pipka
9. nov 2010

@murinka no ani neviem 😅 ale tusim nieco gynekologicke, ked je u mazara 😒

marcca
9. nov 2010

@murinka, mala by to byť mentálna anorexia...ale tak nechajme sa prekvapiť 😉

vieraj
9. nov 2010

idem vas docitat.
ale podla mna Michal na gynde nelezal na izbe VIP. on mal izbu a pri hlave mal sklene dvere, ved este ta sestra nakukla ked zomieral a zavrela. to si pamatam. tak co zuza trepala, ze lezal na izbe ako kalmanka 😔 😔 kostelny zase vykoseny, ale uz to mal trochu zarastene. veronika trapna, ako male decko.bleee 😝

mirip
9. nov 2010

no uvidíme čo kaufmanevoej vlastne bude ale vraj na to čo jej je príde Simona a je gynekologička, ktovie možno fakt niečo gynekologické alebo ozaj anorexia ked z ukážky čo dávali v titulkoch bolo že sa stdenková pýtala vo výťahu že nejako pochudla, ina čo som si všimla tak tú jej malú dcéru hrá strašne zlaté dievčatko a mala krásnu čapicu na hlave 🙂 a kalmanka no aká trápna že chýbali jej deti tak užšla domov..............no otras výhovorka skor ju asi svrbí ked burger nereaguje na telefon 😀

pipka
9. nov 2010

no na veronike som sa aj ja pobavila 😀 bobrika trapnosti si zasluzi 😀 😀 😅
a michal urcite nelezal na tejto izbe...to asi nedomysleli, sak co by robil na gynde 😅 on lezal v uplne inej izbe,jak na pediatrii, ked ukazuju tie deti, za sklenymi dverami 😉 take cosi...

a ta kalmanka, no tiez truba, ma tam muza primara a ona zdrhne jak male decko...no krava, a jemu hanbu narobi 😝 😠
a kamila zas hirschovi akyyyy vecierok vymyslela, ze spolocenske tance 😀 😀 😀 uz jej asi chyba let´s dance 😀 😀

monika_123
9. nov 2010

no Kaufmanová ma naozaj anorexiu, je to už v programe na 18.11. 😉

mirip
10. nov 2010

@pipka no podla toho čo som čítala aj ten večierok dopadne fiaskom lebo ako obyčajne kiks urobí peter namiesto učitela klasických tancov zoženie prifesionálneho aurobikového učitela máme sa na čo tešiť 😀 😀 😀 😀 aspon Peter to tam roztočí, mne sa páčilo ked Kalmanka hovorila Kalmanovi o tom miedikovi Lubošovi že toho by zblbla aj gúlajúca sa paradajka po chodbe 😀 😀 😀 😀 😀

kukulka21
10. nov 2010

No Kalmanka po tazkom zakroku aka bola vymalovana ako velkonocne vajce 😀 ....
no kedy uz na to pride ta Laura ze jej muz s kalmankou....

maruska24
10. nov 2010

včera som sa nasmiala na scénke keď kalmanka nechcela ukázať kalmanovi mobil. akože veeeeľmi nenápadné 😀 a potom ako ho trápilo že asi má jeho žena frajera, a on čo? že pachtluje s laurou to ho netrápi?
sme večer rozoberali že kde sa podeli ostatné postavy, napr. nelin otec, čo si pamätám tak sa oženil a potom už o ňom ani slychu. veronikin muž tiež nikde, ani slovíčkom sa o ňom nezmieňujú. a tiež napr. petrova milenka čo má s ňou decko, o tom tiež nikto nič. to aj v českej ordinácii tak zrazu zmiznú postavy?

monika_123
10. nov 2010

@kukulka21 už dlho nebudeme čakať, zuzana jej to povie nabuduci tyzden vo stvrtok 😉

danka.k
10. nov 2010

no aha ich.. ako sa rozpisali ked som odisla spat 😀 😀 😀 😀 ste len na to cakali 😀 😀 😀

mne maly o pol desiatej ordinaciu zrusil, ale tak myslim ze osm o nic neprisla 😀 😀 😀

a ten Lubos on tusim pritahuje vsestky problemy 😀 😀 😀

murinka
10. nov 2010

hmmm....ja som si myslela ze s kaufmanovou budu nieco robit po tom ako povedala mazarovi ze v ten den pila len caj... 😕 to ho nenapadlo ze ten kolaps mohol teda byt aj z toho dovodu ze vobec nevladala ked cely den nejedla... 😕

jankamamka
10. nov 2010

@vieraj Michal lezal na tej izbe ,ako Michaela,ked uz mu bolo akoze dobre.Chodievala tam za nim aj Lucia.Na tej ,kde zomieral bol prevezeny ,ked bojoval o zivot.Volalo sa to ARO,tam zomrel.

pipka
10. nov 2010

@jankamamka on bol na gynekologii, ked mu bolo dobre? 😕 😀 a ci ako primar mal na to pravo? 😅 😀

no veru, miznu nam zo serialu postavy jedna radost, ta petrova milenka s adamkom sa akoze odstahovala do madarska, nelin otec odisiel so zenou...ale neviem kam, lebo to nikdy nepovedali 😒 😅 a tomecek je vecna zahada...lebo toho proste jedneho dna stiahli a viac o nom ani vidu ani slychu 😝 😅

vieraj
10. nov 2010

ta paradajka bola super, aj ja som sa zasmiala. a vedeli ste ze aktivisti maju kancelariu v nemocnici? ci co to Nela vravela Kamile ked sa rano zrazili na chodbe???a z coho ziju ti aktivisti? z energie zo stromov????

pipka
10. nov 2010

ano ano chodia do lesa stromy objimat 😅 😀 😀

marcca
10. nov 2010

je to proste VIP izba a ležal tam nielen gregor a kalmanka, ale aj ďalší...kedysi ten luciin frajer, tuším aj studenková...a vyzerá to tak, že je to jediná VIP v celej nemocke 😉 😉

pipka
10. nov 2010

jaaj ano veru, aj ten fotbalista tam lezal 😉 a studenkova bola kedy v nemocnici ako pacientka? to mi uz nejak uniklo 😕 😅

heni79
10. nov 2010

@pipka
Vtedy, keď jej museli robiť kyretáž. Kvôli nadmernému krváciu v prechode. Vtedy ju ratoval Mažár (myslím, že vtedy ešte spolu nežili).
Skrátka vtedy, keď sa tam ešte riešili medicínske veci a nie iba KTO, S KÝM, KEDY a KDE. 😒

danka.k
10. nov 2010

@pipka ani ja by som tam nechcela hrat keby sa tam kazdy s kazdym.. preto asi radsej aj oni odisli 😀 😀 😀

a hej hej aj Studenkova tam raz lezala... a este ktosi ale to si uz asi nespomeniem

pipka
10. nov 2010

@heni79 jaaaj uz pamatam...skleroooza 😅

pipka
10. nov 2010

no ved okrem toho, ze v ordinacii kazdy s kazdym ...tak aj kazdy na VIP izbe 😀 este teda veeela dielov mozu natocit, kym si tam vsetci polezia 😀 😀 😀 😀

marcca
11. nov 2010

na tej slávnej VIP-ke sa zotavovala aj jancová tuším 😝 ...a marí sa mi, že aj krámar a rezákova nina či nie? 😅 😀

tamka84
11. nov 2010

no to je asi taká univerzálna VIP izba 😀

kukulka21
11. nov 2010

No uvidime co sa dnes odohra vo VIP-ke 🙂

bmmz
11. nov 2010

babeny dnes mam vecer zapas tak ordinaciu nestihnem ale toto ma byt

„Klamať telom“
Hirsch dostane geniálny nápad – bude v kaviarni usporadúvať tanečné večierky a zapojí do nich aj medikov. Všetko ale dopadne inak, keď Peter zoženie namiesto tanečného majstra trénera z fitness centra.
Klárine zdravotné problémy sú omnoho vážnejšie, než si sama dokáže priznať. Správnu a desivú diagnózu nakoniec uhádne Simona.
Život vo vile je úplne rozvrátený, všade vládne chaos a vzťahy medzi Nelou a Juríčkovcami začínajú vrieť. Do tejto situácie sa vo vile znenazdajky objaví Ema...

„Smiem prosiť?“
Ema sa snaží konsolidovať príšernú situáciu vo vile. Od pána Hirscha zároveň nečakane dostáva úplne iný návrh, ktorý sa netýka iba bývania...
Nela sa dozvie, že sa s ňou Matúš stretával aj preto, lebo ho o to žiadali Juríčkovci – nahnevá ju, že sa jej stále niekto stará do života.
Laura je sklamaná z Kalmanovej reakcie, a rozhodne sa riešiť ľúbostný štvoruholník inak, akoby hocikto očakával...

vieraj
11. nov 2010

a kaufmanova nema kde lezat...VIP ma kalmanka.....klara bola vo vysetrovni a ziadala mazara /alebo primara/ aby uz ziadna sestra za nou nesla okukopvat. to tam akoze lezala na vysetrovni??