Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

depecko
22. dec 2010

podla mňa bude Cinkota na dlhšie,budú ťahanice s jeho manželkou,možno sa tam aj ona objaví,rozvod-nerozvod,viete čo myslím 😝 potrebujú nové zápletky aj keď všetko už bolo.Len to nie,aby Lucia mala poriadneho chlapa a bola fakt happy.Želám jej to. 🙂

bmmz
22. dec 2010

no zuzany mi bolo asi po prvykrat luto.... no co uz ... najlepsi Hirsch ... aka vesta hehe ... a aky zalubeny ... laura to trocha prehana ved su vianoce a maju spolu syna ... no uvidime co vymyslia v pokracovani ...

och babeny pri com budem zehlit ked nepojdem ordinacia ... 😀 😀 😀

lussy23
22. dec 2010

Npochopila som. Burger vychádzal z obchodu nasadol do auta a zrazu zrazil Dorku? To ju nevidel? Divné.

bambola
22. dec 2010

@lussy23 lusy mas vodicak? uz bola kopa relacii aj v spravach o tom, ze si vlastny rodic zrazil dieta na dvore pred domom. jednoducho deti niesu vidiet, lebo su krpate (mas ich pod spatakom) a rychle 😉
ale priznavam, ze konkretnu scenu som nevidela 😀

mirka414
25. dec 2010

funguje vam v archive posledna cast ordinacie? ☹

janka146
26. dec 2010

@mirka414 nie a ide ma z toho porazit ☹

mirka414
26. dec 2010

aj mna lebo nic ine nesledujem zo zahranicia 😠
@janka146

strelka11
26. dec 2010

neviete kedy zacne znova ordinacia vysielat?

pipka
26. dec 2010

tusim az koncom januara, alebo dokonca az zaciatkom februara 😒

vieraj
27. dec 2010

vo februari zacne ordinacia ☹

helenkasabinka
27. dec 2010

to az vo februari? a preco? 😕 😕

vieraj
27. dec 2010

@helenkasabinka asi maju dovolenku zimnu a lyzuju 🙂

helenkasabinka
27. dec 2010

@vieraj aha 😀 😉

pipka
27. dec 2010

to kazdy rok mavaju taku odstavku 😉 😀

danka.k
27. dec 2010

musia vymysliet ze kto s kym ako v novej serii 😀 😀 😀

domika007
28. dec 2010

baby mam taku otazku, ktora je trosku pomimo deja, neviete, aku znacku kocika ma hena mickovicova alias doktorka kaufmanova? vdaka za odpoved 😉

nadhera
28. dec 2010

@domika007 aj mne sa kociar velmi pacil - nema chybu, ale nastastie uz nepotrebujem a na dalsie babo sa nechystam. 😀

sima.p
28. dec 2010

@domika007 podľa mňa je to Nurse, asi RUN? Ale to som si nie istá, treba nájst na nete kočíky Nurse. Aj Polnišová tam má tuším Nurse, ale iný typ.

domika007
29. dec 2010

@sima.p vdaka, pozriem sa 😉

tamka84
4. jan 2011

@domika007 aj mne sa tam zapáčil a aj sme ho kúpili Nurse dakar, ale malá má mesiac a už nachádzame nedostatky ☹

domika007
5. jan 2011

@tamka84 vdaka, mna zaujimala hlavne ta znacka, lebo taky som este nevidela 😉

marcovka
5. jan 2011

ahojte kočky,ja milujem ordináciu môj manžel si robí srandy "ty nepozeráš svoj oblubený program,ja prestán sú prázdniny,ale už by mohli skončít a to fakt až vo februári začne som sklamanáááááááááá

jankamamka
5. jan 2011

cooooooooooo???/ az vo februari? ALe hlavne ,ze bude,lebo uz som sa zlakla ,ze je finito

strelka11
6. jan 2011

no to som si aj myslela,ze ci nezacne az vo februari,myslim,ze tak to bolo aj minuly rok,dokonca sa mi zda ze zacali az v polke februara 😖 no dali hercom dalsie dlhsie prazdniny,v lete mali letne a teraz zimne 😅 ale uz by mohli zacat,lebo v tej telke neni fakt co pozerat,je to pekna bieda 😠

nadhera
14. jan 2011

http://www.cas.sk/clanok/189347/polnisovu-kruto...

skoda, mam ju rada, bude mi chybat.

pipka
14. jan 2011

no ja si myslim, ze ju nechaju nejaky cas oddychnut a ked sa z francuzska vrati, tak aj slepotu vyliecia 😉 a nora sa vrati 😉

kukulka21
24. jan 2011

Ahoj babi konecne som tu citam,citam ordinacia ide az vo februari?No to teda neviem sa dockat...Uz aby to bolo teraz ani tv nepozeram.. 🙂

mimikyky
24. jan 2011

včera veru doobeda už zase natáčali 🙂

marcovka
24. jan 2011

dievčatá počuli ste o tom vraj lepšiu má sledovanosť najnovší seriál Tisíc a jedna.....ako naša ORDINACIA? 😖 tak ma naštvu až ju zrušia......... ☹

marcca
24. jan 2011

@mimikyky, no šak prezraď nejakú pikošku 😉 tak už natáčajú, som zvedavá kedy začnú...ale už by mohli...

@marcovka a kto by už kukal nejakých turcov či arabov či čo to vlastne sú 😝 😀 😀 naše babky, príp. staršia generácia a tých je aj dosť...to je ako keď kedysi začali telenovely mária, manuela a pod... 😝 😝 des...fakt nevedia čo by dávali...