Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marcovka
9. apr 2011

pozeram nikde nič... ☹ nikto už nepozera,mate toho dost ked sa nič zaujimave nedeje 😝 aj mna to prestava bavit ...asi zvyk 😎 😀

monika_123
9. apr 2011

@marcovka no ja tiez iba zo zvyku 😖 je to o ničom, take sprosté situácie tam vymýšlajú... Myslím si že ked uz bude to digitalne vysielanie a mnoho ludi ziska okrem markizy a stv aj domu,jojku a joj plus tak ordinacii dobre klesne sledovanost...

pipka
9. apr 2011

no ja som len zvedava, ked sa Palenikova dozvie, ze Filip sa ozenil, co im kupi ako svadobny dar 😀 😀 😀 ci ju rovno slak netrafi? 😕 😅 😀 😀

vieraj
9. apr 2011

nech mi niekto vysvetli, ako je mozne, ze Rezak sa neboji AIDSu a vsetci lekari sa idu pokakat, ked maju operovat Ninu.
a este nieco...ani by mi nevadilo, ze na fotelke vedla mojej postele sedi medik a cita si noviny. 😎 😎 😠 to by som nezniesla....

helenkasabinka
9. apr 2011

@pipka nafukovacie ance im kupi 😀

pipka
9. apr 2011

@helenkasabinka no jedine 😀 😀 😀 a da im certifikat na adopciu vnucata podla vlastneho vyberu 😅 😀

mirip
9. apr 2011

tak to som zvedavá aký suvenír si z nepálu priniesla Lucia, tak to taja na stránkach kde je popísané čo bude v dalších dieloch, žeby bola tehotná a suvenír je baby??????????????????????

marcovka
10. apr 2011

@mirip mne sa zda,že ma tetovanie na chrbte akurat vysla zo sprchy a ako že osušku nemala celkom na sebe...a mama ju zbadala no neviem jak to dopadne 😒 ukazka bola tak neviem či som dobre videla 😕

helenkasabinka
10. apr 2011

@mirip ja si myslim,ze bude tehotna urcite 😉
@pipka 😀 😀

bambola
12. apr 2011

baby tak nakoniec je to tetovacka, no strasna zapletka 😀

pipka
12. apr 2011

no ale zapletka trva, sak tvarila sa straasne zahadne aj nadalej 😕 😀 😀

marcovka
13. apr 2011

dost velku mala tu tetovačku ne?? 😕 zase som toho moc nevidela a Rezakovu kde operovali? v BA čí ... 😨

helenkasabinka
13. apr 2011

myslim si,ze tam ma priatela akoze sa zamilovala alebo co alebo tam robila nejaku tanecnicu 😀

hanka21
15. apr 2011

Pani doktorka Páleníková v akom špinavom kabáte chodí, všimli ste si??🙂))Včera ako boli v tom balóne...No inak už to nemá ani hlavu ani patu....strasne to začína byt oničom....také ako Panelák...a preto som ho prestala pozerať...každy s každým..ale len zaplietať aby to malo o čom byť....Už len čakám kedy rozvadia Lauru s Marekom...aby to zase malo o čom byt aspom mesiac....Niečo sa bude diať na tej svadbe videla som v časopise ako to nakrúcali a Laura tam je velmo urevana...tak myslim že k tomu príde...🙂))) Už s ordianáciou to nemá nič spoločné a to je škoda.. ☹

hanka21
15. apr 2011

A ozaj aj vy ste si všimli ,alebo to tam len mne vždy uteká...Že tam začnú niečo riešiť a nedoriešia to...proste bum a už to tam nespomenu..alebo mne to vždy uniká...??nevem,.,,A už s tou Luciou čo riešia...??ved jej doteraz nič nebolo..a zrazu už by ju po psychiatroch vláčili..zraazu len fotky pozerá čo dovtedy nikto nič nespomenul....už zase ich niečo napadlo..alebo nemali čo riešiť tak rychlo zamotali.....

bzuco
15. apr 2011

@hanka21

aj ja povadia - kvôli tej pôžičke, čo dala laura štefanovi 😝

pipka
15. apr 2011

veru veru, uz len kazdy s kazdym 😅 a o ordinacii a vysetrovani ani chyru ani slychu ☹

ja uz len cakam, ze by sa este scenarista zmenil a snaaaad sa to este otoci k lepsiemu, lebo takto veru mozu bojovat aj so seherezadou aj s KBK na jojke...a ked to takto pojde dalej sledovanost im vezme aj stopatdesiata repriza na STV 😅 😀 😝

hanka21
15. apr 2011

No ved to...už kolko to beží vyše 4 roky...Ako ja chápem že treba to tam obmienať tých ludí...ale takýmto štýlom už dalšie štyri roky ťažko búdú máť....už o čom to bude za pol roka si neviem predstavit.Už to začína byť celé na silu...Aj v realnom živote sú hádky, intrigy...ale aspoň jedem pár by tam mohli nechať v klude....Už len nasilu aby mal byt dej o čom...a to ma nudí...

marcovka
15. apr 2011

dievčata mate pravdu ordinacia oničom 😠 ja som myslela že Laura a Marek sa konečne našli,ale zase toho Burgera tam zaplietli otras... 😝

bambola
18. apr 2011

inac ten herec co hra burgera tak ten chudak ma taky priblby vyraz 😀 ci to sa len mne zda, ze vyzera akoby mal o koliecko menej a este ho aj mechom ovalili? 😀

pipka
18. apr 2011

@bambola nezda sa to len tebe, tiez mam z neho taky dojem 😅 😀 alebo ma pohlad jak sebevrazedny utocnik z Talibanu 😝 😝 😀

hanka21
18. apr 2011

marcovka Veru aj ja už som myslela že Lauru a Mareka nechaju aspoň jeden pár normálne fungovať.....Ale kdeee ved musia to tam mochlat stále jedno cez druhé...V tom seriali nikto nežije normalne???Sak nech sa povadia rozídu ale všetci zo všetkými furt....už je to otrepané len aby bolo.. 😠

vieraj
18. apr 2011

ake opatrenia urobili pri operacii Nin\? sak mali len rukavice a ani riziko nespomenuli...
Marta mi lezie na nervy a kalmanka detto. fuj, nemozem tu jej papulu ani vidiet....

pipka
20. apr 2011

@vieraj dali si kazdy dvoje rukavice na ruky 😅 😀

inak vcera som sa dobre pobavila, ked bol Kalman s Burgerom vratit Kuzmovi ten dlh 😝 😀 😀 to aj ja chceeem , ze poziciam a vrati sa mi 2x 😅 😝 😀 😀 😀

kukulka21
20. apr 2011

a ta Kalmanka bude spehovat Jurajovu zenu?Dobre som to postrehla v ukazke?...no to co bude musia tam dat niekoho noveho.. 🙂

marcovka
21. apr 2011

laura si pekne zavarila 😒 ani sa nečudujem že vztahy sa jej rozpadnu 😠 ani ja Kalmanku nemusim trapna je strašne 🙄

hanka21
21. apr 2011

No už to začína...čo za frašky to tam zase budú... 😝

bzuco
21. apr 2011

ja som v utorok nepozerala a ani dnes ma to nejako neťahá....viem, o čom to bude a aj tak sa nič výnimočné neudeje

vieraj
21. apr 2011

kolko zaplatil Kuzma za celu kaviaren? asi tych 750€ co muvratili navyse...

pipka
21. apr 2011

no vlastne si to kalman zaplatil sam tu kaviaren 😀 😀 😀

inak Lucia donuti teraz asi kazdeho dat sa potetovat? 😕 😅 😀