Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

matullienka
10. okt 2008

no to ja viem ale aspon ma to neprekvapi

ninka123
10. okt 2008

a zasa som mimo 😅 ta stara, co ju hra Kocurikova, pozvala Slavika domov? 😒 sorry, to preto, ze pozeram len utrzky 😅 😅 😅

bzuco
10. okt 2008

no pani Bellová 🙄 ...fakt vtierka 1. triedy...mne je protivná už KOcúriková s tými príšernými vlasmi.....možno aj preto mi jej postava nesedí 🤐 ....tie vlasiská by som jej odstrihla, ako s nimi furt zametá 😝 😝 😝 😝 (grcajúci smajlík, kde si??????????????) 😀

matullienka
10. okt 2008

bzuco: tak takych nas je asi viac co by ju hned ostrihali

bzuco
10. okt 2008

😀 😀 😀

matullienka
10. okt 2008

😀 😀 😀 😀

bubba
10. okt 2008

baby nechajte kocurikovej vlasy na pokoji 😀 😀 ja ked si ju predstavim v kratkych blond vlasoch.....pomoooooc kde je grcajuci smajlik.........alebo v strvalenych hnedych,alebo inych...tak mi z toho vychadza,ze urcite spravilo preto vsetko,aby mala uces,ktory jej najviac sekne 😀

matullienka
10. okt 2008

no ale moze robit antivirus do pocitaca 😅

ankam
10. okt 2008

baby a ten adamko nieje nahodou ozajstny syncek Adyho??myslim ze sa podobaju 😉

matullienka
10. okt 2008

ankam: a ja som si myslela ze sa to zda iba mne

elise
10. okt 2008

včerajší diel bol dosť hnusný a hlavne tá blbá laura ale možno sa dá michal dokopy s luciou. lucia bonzne vlka že chce zrušiť orgináciu laura porodí dieťa a potom pri pôrode laura zomrie , michal sa dá dokopy s luciou a spolu budú vychovávať dieťa. nie je to super scenár? 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ale aj tak to scenárista ešte zapletie ☹

matullienka
10. okt 2008

elise: a nechces sa tym zivit? 😀

mirka_mt
10. okt 2008

Baby, čo bolo v tom videu? SOm zvedavá a nemôžem si to v práci pozrieť 😒

ankam
10. okt 2008

elise to znie zaujimavo..........ja by som aj chcela aby to takto skoncilo.Aby bol Michal s Luciou.Mozno aj to bude tak 😵

cukrikk
10. okt 2008

elise 😀 to bolo dobre ja som zistovala cislo na Kramara nech mi povie ako sa to skonci 😀 som taka nedockava

sstefi
10. okt 2008

mirka_mt -v akom videu myslíš? 😕

andrea.m
10. okt 2008

cukrikk a myslíš že ti to prezradí 😀

ale baby...nechať lauru zomrieť je trošku kruté, stačilo by falošné tehu, alebo potrat.

a mne dali knižku v 10tt takže dosť skoro.

diddi
10. okt 2008

mne dal lekar knizku uz v 6tt 🙂 asi veril babatkam 😉

ankam
10. okt 2008

andrea.m preco krute?????ved aj to sa stava v realnom zivote,tak sa to moze aj Laure stat 😀 😀 😀 samozrejme ze len srandujeme

sillas
10. okt 2008

no mne sa zda čudne že už ma tehu knižku..a neukazala žiadne sono..ved tehu knižku vystavuju iba po sone, ked je všetko odsuhlasene, nie??
aspon v mojich prípadoch to tak bolo, teda knižku som dosatla v 8 tt..a prečo mu máva knižkou ked by mu mala ukazať foto.. 😕

veronika13
10. okt 2008

baby, vy asi do utorka zbláznite 😀

sstefi
11. okt 2008

no mne napr. fotky nedali, a ona nevravela, či bola alebo nebola na sono. takže je logické, že tam bola, ked jej tu tehu knižku dali nie? 😉 🙂

sstefi
11. okt 2008

a nie každý ide hned kupovať papučky aleob plyšaka a tehu testy strčí pred partnera s nimi a pod.(u nás to tiež tak nebolo 😅 😝 ) 😀

sstefi
11. okt 2008

a ten scenar, kdeby akože laura umrela a michal bude vychovavať dieťa s Luciou, no nie je to zlý nápad, ale zdá sa mi to skor Rosamundo-Pilcherovské, nie? 😉 😀

andrea.m
11. okt 2008

stefi 😀

xena22
11. okt 2008

Podla mna tam zamiesa karty este mlada Vlkova,stary ju posle k vode,ona ma prakticky decko s michalom - ci nie?Mozno sa bude chciet nasankovat k nemu nazad a vydierat ho - Laura to mozno neunesie a Michal zostane opusteny sam, a mozno sa s vlkovou daju dokopy 😀 Alebo s Luciou 😝
ALe to su len fantazie...vselijako sa to tam moze zamotat,ale podla mojho nazoru je to uz fakt trosku prekombinovane 😒 straca to na realnosti...

ankam
12. okt 2008

xena 22 aj to by bol dobry scenar......suhlasila by som 😉

bubba
12. okt 2008

ano jasne,nech sa miso stara o vlastne dieta ale viete si predstavit dvoch takych neschopakov ako vlkovu a michala v ednej domacnosti?to by bolo horsie ako kamila s petrom 😀

ankam
12. okt 2008

baby ja som teda myslela ze Kamila bude len v ordinacii tehotna------------------ale ona je fakt tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅
A vraj budeme jej porod vidiet v ordinacii live?ja asi odpadnem

bubba
12. okt 2008

no,teraz to davali v tej smotanke...aj tak som tomu neverila
😀 😀 sako ona je uz staraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 nebite ma neviem kolko ma ale vyzera na 45 😀