Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

marcelkatt
30. aug 2010

Obsah casti na stvrtok 2.9 popis 83. časť „Michal“ Michal Gregor po multiorgánovom zlyhaní zomiera. Tragédia sa dotkne všetkých v nemocnici. Zuzana oznamuje smutnú správu Lucií... Marta Kmeťová vynadá Mažárovi za to, že ešte stále nebol za Robom. Peter a pán Hirch zase nahovárajú Roba, aby sa s otcom stretol, hoci zatiaľ nevedia, o koho ide. Mažár sa napokon rozhodne a ide za synom do kaviarne, ten ale pred ním utečie. Štefan Burger má obavy, že jeho tajný pomer vyjde najavo. Michaela naopak vôbec nemá strach a ťažkú hlavu si z ich situácie rozhodne nerobí. 84. časť „Smútok“ Na gynekológii vládne smútok, je deň pohrebu Michala Gregora. Zuzana sa rozhodla pre pohreb iba v úzkom kruhu rodiny. Lucia sa príde s Michalom rozlúčiť sama, keď už na cintoríne nikto nie je... Páleníková vyčíta Mažárovi jeho minulosť. Na Roba kvôli jeho otcovi tlačí matka aj Nela – napokon sa s Mažárom stretne, ich prvé stretnutie je však zatiaľ veľmi opatrné...

marcelkatt
30. aug 2010

Takže si vo štvrtok asi viaceré poplačeme 😒

janka_a
30. aug 2010

@marcelkatt 😔 fuha to bude smutna cast a poriadne 😢

marcelkatt
30. aug 2010

@janka_a tak to áno. Mohli to inak vymyslieť, no žiaľ aj toto prináša život.

janka_a
30. aug 2010

@marcelkatt to je asi vo vecsine serialov tak..ak ma nejaky herec /ka skoncit v seriali tak stale smrtou 😔 ale aj tio patri k zivotu..

marcelkatt
30. aug 2010

@janka_a presne. No hádam budú dobré časti aj potom, ako p Maštalír tam už nebude. Zvykneme si, čo už. Ale som rada, že už začnú od zajtra. Konečne aspoň niečo na večer.

janka_a
30. aug 2010

@marcelkatt cez leto nebolo dokopy co pozerat.. stale tie iste filmy dookola alebo opozerane stare casti serialov..
konecne nieco pozeratelne🙂
a uvidime casom co prinesu tie zmeny v ordinacii.. snad to kvalitu serialu neznizi.

marcelkatt
30. aug 2010

@janka_a súhlasím. My sme TV mali cez leto málokedy pustenú. Veď tam nič dokopy nebolo. Teraz aspoň Ordinácia a Panelák - ten začína 6.9. A odsúdené neviem presne kedy budú dávať, no vraj iba do Vianoc.

marcelkatt
30. aug 2010

No Odsúdené až 14.09 začínajú

janka_a
31. aug 2010

@marcelkatt slovenskych serialov jelmi malo myslim tych novsich ale tie co su su aspon kvalitne🙂

marcelkatt
31. aug 2010

Dnes začíname sa teším veľmi 🙂

janka_a
31. aug 2010

@marcelkatt dufam ze sa mame naco tesit🙂

marcelkatt
31. aug 2010

@janka_a no možno tieto prvé 4 časti, dnes a vo štvrtok budú viac smutnejšie, ale tak zvládneme to, keď už to tak vymysleli. Ale Maštalír mi bude chýbať veru.

janka_a
31. aug 2010

@marcelkatt mastalir tam bola taka tvaricka na pozretie🙂 bolo naco pozerat.. ale aj bez neho to snad bude zaujimave🙂
a v ordinacii je to vela krat tak ze sa striedaju smutne a vesele casti.. je to tak ako so zivotom,..

marcelkatt
31. aug 2010

@janka_a presne ako píšeš, smutné - veselé, a tak to aj v reálnom živote naozaj je. Raz si hore a tešíš sa a potom šok, smutná správa, alebo neúspech. No veru Maštalír je sympatický...

helenkasabinka
31. aug 2010

aj Fialova ked odisla sme si to tam bez nej nevedeli predstavit a nakoniec nam tam uz ani nechybala,tak si zvykneme aj bez Gregora a si myslim ze reziseri to dobre vymyslali aby nahradili Gregora a aby nam nechybal,urcite maju pre nas nieco nove a zaujimave 😉

takze dnes konecne ZACINAME 😉

janka_a
31. aug 2010

@helenkasabinka ti novy praktikanti ci co to budu mozu priniest este nieco zaujimave- ved uvidime 🙂

@marcelkatt taky je zivot a to je na tomto seriali aj pekne ze ukazuje vsetky stranky zivota tak ako su..

marcelkatt
31. aug 2010

@helenkasabinka veru tak, zo začiatku mi aj za Fialovou bolo smutno a teraz už pohoda, takže zvykneme si.
@janka_a áno tento seríál sa snaží priniesť príbehy z reality a to je pekné

helenkasabinka
31. aug 2010

@janka_a 😉
@marcelkatt tak tak 😉

marcelkatt
31. aug 2010

@helenkasabinka
@janka_a kurát pozerám Bez servítky a varí dnes Belovič

janka_a
31. aug 2010

@marcelkatt co dobreho varil??... ja taketo relacie o vareni radsej nepozeram,..

marcelkatt
31. aug 2010

@janka_a nejakú pikantnú polievku krémovú, zemiakovo - zelerové pyré, kuriatkovú omáčku a steaky, a ovocný dezert.. Presné názvy som si nezapamätala.

helenkasabinka
31. aug 2010

este hodinku 😉

marcelkatt
31. aug 2010

@helenkasabinka 🙂 🙂

marcelkatt
31. aug 2010

No idem uložiť synčeka spinkať a šup pred TV. Pekný zážitok prajem všetkým fanúšikom Ordinácie 🙂

helenkasabinka
31. aug 2010

vuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaciname 😀

zuzanakarolinka
31. aug 2010

z prvej časti moc neviem, iba teraz koniec, lebo som malú uspávala, akosi bola živá dlhšie ako inokedy, už sa zobrali Zuzana a Michal?

helenkasabinka
31. aug 2010

@zuzanakarolinka este sa nezobrali ale prave im oznamili,ze Michalov stav sa zhorsil a dostal horucky ze pravdepodobne dostal zapal pluc 😒

zuzanakarolinka
31. aug 2010

@helenkasabinka no už som videla, teda aj tú svadbu 😉