Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

pipka
7. dec 2010

jaaaaj aj ja chcem od Mikulasa nove autoooo 😅

danka.k
8. dec 2010

@pipka no mikulas ti ho uz isto nedonesie, ale skus n apisat jezikovi 😀 😀 😀

bmmz
8. dec 2010

no kalman a laura .... ta to ako na intraku sa spravaju hehe, ...no ja neviem ci by som dala kolegovi kluce od prenajateho bytu na tutumutu 😀 😀 😀 fakt tam nie su pacienti, jediny je ten blazon s pani Zlatkou 😀 😀 😀 😀

zuzanakarolinka
8. dec 2010

no ale teraz som sa vážne pobavila, aj na laure a kalmanovi, aj na dvoch mikulášok, ale dobre mi padlo aj to, keď prišla laura na mikuláša ako jej dvoril kalman a kalmanku mohlo aj trafiť,

lussy23
8. dec 2010

Tá Simona sa už predsťahovala späť na Slovensko?

kukulka21
9. dec 2010

no konečne som sa sem dostala pisete zaujmave veci...no fakt ta Laura s Kalmanom ako pubiši ale bolo to mile a hlavne ked sa zobudili sa neumyli sa a išli pracovat ☹ Laura už namalovana to je super

kukulka21
9. dec 2010

no konečne som sa sem dostala pisete zaujmave veci...no fakt ta Laura s Kalmanom ako pubiši ale bolo to mile a hlavne ked sa zobudili sa neumyli a išli pracovat ☹ Laura už namalovana to je super

mikailla
9. dec 2010

@lussy23 ano uz je nastalo na SR,nieco tam splietala ze ten cech,uz mu neviem meno jaaj Svoboda,ze on chcel s nou niec o viac a ona to tak necitila alebo daco take,tak sa vratila 😉
@bmmz kde bolo tutumutu ? zas mi daco uslo 😠

mikailla
9. dec 2010

minula cast ma bavila po dlhej dobe aj ked moja mala si vzdy zmysli pocas ordinacie spievkat(plakat) tak som nevidela vsetko,ale nepacilo sa mi ako sa chovala Laura a Kalman v tej kaviarni,Laura dost rypala do Kalmanky a take to boblo ako pubertaci,to ze sa mojkali to stacilo aby Kalmanku nastvali.Inak sa mi paci,ze z Kalmanky robia stale vacsiuu mrchu,neviem ale vzdy su take niekde.A stale jej davaju horsie a horsie texty,teraz ako nabrizgala aj riaditelovi heheheee 😀 chudak

bzuco
9. dec 2010

no kalman teda dopadol 😔 😝

bambola
9. dec 2010

@bzuco ako? ja som nevidela tento tyzden 😒

eaka
9. dec 2010

ja nechápem tento prístup, blonďavá mrcha v podobe anjelika preberie kalmanovej manžela, otca dvoch detí a všetky tu odsudzujete mrchu kalmanku... pokiaľ viem, tak kalman začal ako prvý blbnúť z tej je...tej blondíny a potom preplo aj Kalmanke a ani sa jej nedá diviť, predpokladám, že Kalman ju v tej dobe úplne zanedbával... mne je z tých dvoch sebeckých prasiat zle a nepozerám, keď tam sú! Každý druhý chlap robí to, čo spravila Kalmanka a všetci svorne tvrdíme, že mu "asi niečo vo vzťahu chýbalo" a žena sa musí snažiť, aby to našiel opäť v jej náručí...ale Kalman sa už snažiť nemusí, pozerá na Kalmanku zvrchu ako na nejakú špinu a má pocit, že jeho nevera je lepšia? O čo je on lepší ako ona?? Že j..e na svoje deti a chodí si domov pre veci??? A chlapec sa stále naňho pýta, že kde je a on je so svojou "matkou terezou"???

bebebrumik
9. dec 2010

@eaka suhlas 😉

vieraj
9. dec 2010

no ale turism kalman najprv len po laure pokukoval a podvadzat zacala kalmanka, ci sa mylim?

monline
10. dec 2010

dnes sa mi zdalo, že každá scéna mala napätie z toho, kto kedy kam nečakane neplánovane vtrhne..akoby iné zápletky, iné nápady, iné deje ani nemohli byť...napr tá scéna, kedy šiel Pali otvoriť dvere, pritom tá mladá bola stále v podprde..spravili by ste to? nepočkali by ste, kým sa oblečie? Filip zbadá práve okamih, kedy sedí Pali medikovi na kolenách...ako vedel, kde Pali je? však šiel za ním domov....Mažár ide do bytu práve vtedy, keď sú tam Kalman s Laurou..aj keď je to jeho byt, nepatrí sa tam chodiť vtedy, ak tam nájomníci nie sú bez toho, že by to vedeli..
ja si nepomôžem, tieto zápletky mi prídu strašne slabé, pritiahnuté za vlasy, nafúknuté

monline
10. dec 2010

@vieraj tiež si myslím, že si to burger s kalmankou prudko rozdávali, zatiaľ čo ich polovičky na seba len očami hádzali..

eaka
10. dec 2010

áno, celý seriál je strašne povrchný a prevídateľný... Mažáť sa Paliho pýtal, či nebudú doma, bolo hneď jasné, že tam Laure a Kalmanovi vtrhne... majú asi pocit, že nás fascinuje, ako sú L a K furt pristihovaní kdesi "inflagranti".
A čo sa týka tej nevery, tak to záleží asi aj od toho, ako si kto definuje neveru... Určite by sme boli všetky nadšené, keby milovaní manželíčkovia začali hádzať očká na blonďavé mršky v robote... Áno, Burger a Kalmanka spolu spali prví, ale my máme extra práva na súkromie všetkých osôb v seriáli a vieme aj to, čo tie postavy o sebe navzájom nevedia... (tým chcem povedať, že Kalmanka to predsa nemohla vedieť...)

eaka
10. dec 2010

Mažár 😉

bzuco
10. dec 2010

@bambola
kalmanka mu vybielila účet 😝

bmmz
10. dec 2010

no neviem Burger od začiatku kaslal na Lauru .. ja by som ho hnala uz davno a teraz co vystraja Stanka... ta ja neviem on je normalny, len nech dava pozor bo bude opat tato 😒 , a Kalman chce ist na dovku s Laurou a nadalej bude prespavat nemocnici ci co.... Jurickovcov nechapem uz davno mali hladat pre seba byt ved to sa tak neda , ci hej? ako take somariny tam davaju do scenara ze mi je z nich velmi velmi smiesno

kukulka21
10. dec 2010

no ale uvidime ako sa zatvari Lucia ked pride domov na Vianoce a Matus je s Nelou,to bude humor ☹

bzuco
10. dec 2010

14.12.
„VIANOČNÝ SOB“
Hoci Michaela robí všetko, aby si muža znovu naklonila na svoju stranu, vôbec sa jej nedarí. Štefan uvažuje o tom, že by Vianoce strávil s recepčnou Stankou...
Juríčkovci sa rozhodli Eme pomôcť s prípravou Vianoc, ale nálada vo vile je všetko len nie pokojná a sviatočná. Korunu celej atmosfére nasadí blikajúci sob na dome.
Medikom končí semester a odchádzajú z nemocnice - každý s inými pocitmi. Jeden z nich je po uši zamilovaný, ale do úplne nesprávneho človeka...

„VERA“
Michaela si vybije všetku svoju nahromadenú zlosť na Stanke a dúfa, že ju vystrašila dosť, aby dala od Štefana ruky preč. To ale netuší, že Štefan sa vrhá na kolená pred Laurou...
Na oddelenie gynekológie prichádza nová sestrička Vera. Všetkým mužom padnú sánky a ženy začnú žiarliť ešte viac, ako kedykoľvek predtým.
Matúš a Nela už nedokážu držať svoje emócie na uzde. Ale – čo urobia, keď sa vráti Lucia?

bzuco
10. dec 2010

16.12.
Obrátené karty“
Michaela si úplne opitá sadá za volant a vyhráža sa samovraždou. Burger si s ňou nevie poradiť a preto vytočí jediné možné číslo – jej manžela...
Vianoce takmer nikomu neprinášajú pokoj - a Kamile teda rozhodne nie. Daniela totiž zavesila Petrovi na starosť malého Adamka, aby u otca trávil celé sviatky.
Zuzana má z Vianoc ťažkú depresiu, nevie sa preniesť cez spomienky na Michala. Zrazu však stretáva na ulici starého známeho a ten rozbúri jej city úplne iným smerom...

„Oprášené city“
Klára je doma zo sanatória a Sýkora jej dáva nečakaný darček – navrhne jej, aby to spolu skúsili nanovo v Bratislave. Klára je nadšená a ohromená. Táto novinka sa ako balvan zvalí na zúfalého Štefana, ktorý by sa teraz mal stať primárom na urgente.
Vystrašený Peter sa neustále snaží dovolať Daniele, aby zistil, ako dopadla jej operácia. Kamila však príde so šokujúcim zistením. Daniela síce odpočíva, ale rozhodne nie v nemocničnej izbe.
Zuzana nechápe vlastné správanie – Juraj Puškáč, jej stará láska, sa u nej správa ako doma a ona to akceptuje. No iba dovtedy, kým malý Alex spí...

21.12.

„Nehoda“
Viktor Mažár sa na sviatky snaží pospájať svoju komplikovanú rodinu k jednej večeri. Jeho nápady sa u Páleníkovej vôbec nestretávajú s pozitívnou odozvou. A to jej ešte nepovedal o svojej predstave celú pravdu.
Zuzana sa prvý krát od smrti Michala cíti šťastná a Juraj Puškáč sa správa ako dokonalý muž. Ale – môže byť muž, ktorý vám nič neprezradí o svojej minulosti, naozaj úplne dokonalý...?
Štefan Burger sa úprimne kajá za všetky chyby, ktoré spáchal. No zdá sa, že osud s ním ešte nie je úplne vysporiadaný a prihrá mu ďalšiu tragickú udalosť, ktorá ho úplne položí...

146. časť – „Štedrý deň“
Nela a Matúš sa spoločne vyberú pre Luciu na letisko. Zreálnená blízkosť Lucie zrazu zmení ich pohľad na vlastný vzťah a ich cesta končí úplne inak, ako začala.
Vo vile Vaškovcov vrcholia slávnostné prípravy, nie každý má však pokoj na duši. Niektorí majú totiž pripravené darčeky, ktoré obdarovanému môžu zmeniť celý život.
Štedrý deň preverí vzťahy medzi Laurou, Štefanom a Kalmanovcami. Aj keď to spočiatku vyzerá, že nikto z nich nemôže byť skutočne šťastný, malý zázrak sa napokon predsa len stane...

bambola
10. dec 2010

konecne sa tam objavi ten petrov adamko, vsak som si myslela, ze to dieta poslali uz len tak doo neznama. inac ak niekoho fakt neznasam v seriali tak je to kamila 😠 vypocitavejsieho a hrabavejsieho cloveka tam snad nie je 🙄

bambola
10. dec 2010

a pripajam sa k nazoru, ze tiez by sa mi nnepacilo keby mi muz hadzal okale a otieral sa o nejaku sestricku a hovoril mi, ze ved ale nic spolu nemame. na druhej strane to kalmanka sice nevedela ci spolu spavaju ci nie ale ak si pamatam tak burgerovi povedala s istotou, ze spolu spavaju. keby to tak nepodala mozno s nou burger nespi (tym ho samozrejme neobhajujem, mal konfrontovat s laurou)

pipka
11. dec 2010

@monline preeeeeeesne som mala z toho stvrtka taky pocit, ze je to len o tom, kto kde komu a kam vtrhne 😅 😀 sak akoze "neplanovane" vtrhli do dveri asi 5x..no uz to bolo fakt trapne 😝 a ked ta medicka u paliho v tej podprsenke, no trapne...sak keby niekto zazvonil, tak prve, co sa obleciem nie... 😠 🙄

a ked laura s kamlanom dosli k laurinmu bratovi, tak uz len blbec by si nedomyslel, ze nie je doma 😅 🙄

bebebrumik
11. dec 2010

...a kto bude ta nova sestrička na gynekologii???

mirip
12. dec 2010

@bebebrumik ivica sláviková jedna s missiek slovensko

pipka
12. dec 2010

tá by mala mat nieco so Slávikom 😀 😀 😀 😀 😀
alebo aspon by sa mohlo prist na to, ze je to plod jeho hriechu z mladosti 😀 😅 to tu este nebolo aby anjelskeho doktora slavika, niekto skompromitoval 😀

depecko
13. dec 2010

jéj pipka super nápad.Slávik -Sláviková. 🙂 Uvidíme co "scenáristi" vymyslia 🙂 Do Vianoc teda bude este veselo.Len Kalmanka sa vyhráza samovraždou-to mi k nej nejde.Taká "silné" ženy to nerobia.... 😖

jalao
13. dec 2010

@bzuco diky za kompletne info...normalne si ma navnadila 😉 😉 Neviem si tu novu Ivicu vobec vybavit, ako vyzera...A teda, ze by Kroner s Mickovickou odisli zo serialu? Skoda ho, mam Kronera rada, hra tam sympataka/dobraka. naopak - medikov a ich podivnych zapletok uz bolo fakt dost... Akurat ta casnicka to tam ozivila 😀 😀
@bmmz s tebou suhlasim, co sa tyka Jurickovcov...podla mna tiez normalne ludia takto nefunguju...Ale ako taki su zlati 😉 😉