Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

spevacka
30. dec 2009

ahojte baby, nechcem vám brať ilúzie, ale vyzerá to tak, že Juríček je naozaj gay...mám to potvrdené z bratislavskej gay komunity 😎 inak tiež si nedám ujsť ani jeden diel 😀

helenkasabinka
30. dec 2009

vieraj presne tak on si potom pozeral,ci je dorucena urcite 😉

helenkasabinka
30. dec 2009

skoda ze ordinacia bude mat taku dlhu pauzu a preco vlastne? 😕

jalao
31. dec 2009

speváčka...to fakt???? Nemôžem uveriť... ☹ ☹ ☹

depecko
5. jan 2010

Ahojte Ordináčky 🙂 Všetko naj.do Nového roka,nech aj v roku 2010 nás baví Ordinácia 😀

jalao
5. jan 2010

nazdárek! podobne aj ja vinšujem!! 😉 Nech to scenáristom dobre píše! 😀 😀 Kedy začínajú? Fakt až vo februári? program som nepozerala...

susanne21
6. jan 2010

ordinácia začína už 9.februára a na markíze je už ukážka z ďalšej série 🙂

spevacka
6. jan 2010

jalao, ale veď na tom nie je nič hrozné, že je niekto gay, veď hádam si sa nechcela za neho vydať? 😀 ja mám tiež dvoch kamarátov gayov a sú úplne super... 😎

jalao
7. jan 2010

ahojte, no spevacka, ved ja nemam ozaj nic proti...ale na neho by ma to fakt nenapadlo 😝 , mne sa on velmi paci, ale ako herec...ako chlap ani nie...bol by mi asi po plecia 😉 😉 😀 😀
Depecko, diky za avizko! 🙂

kotenko
3. feb 2010

kedy zaciname????

depecko
3. feb 2010

tuším 9.2. v utorok 🙂

kotenko
3. feb 2010

supeeer, uz sa tesim teraz

bmmz
8. feb 2010

konecne 😉 l

kotenko
8. feb 2010

uz zajtra ideme natooooooo 🙂

helenkasabinka
9. feb 2010

dnes ideme na toooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spevacka
9. feb 2010

jaj dievčatá, stala sa mi príííšernááá vec...som si myslela, že som si zapla nahrávanie a až o 20.30 som zistila, že prt sa mi nahráva tak som prepla a akurát sa Zdena hádala so svojím synom o tej jeho orientácii...mohli by ste mi prosím napísať, čo sa dialo dovtedy? aspoň také kľúčové body, aby som nestratila niť...ďakujem

zelmirka1
9. feb 2010

ja som nevidela, baby aspon strucne co sa udialo, nepozeram na nete lebo nie je kedy prosim....

alusha
10. feb 2010

udialo sa to, ze filipov novy priatel sa zamestnal ako lekar na pediatrii, zdena to nevie prehltnut... laura zacala robit na pol uvazku, doma je stale nervozna a burgerovi to uz prekaza... nora je tehotna a juricek stastny, ze bude otcom... doktorovi sykorovi prisla z bratislavy priatelka aj s dcerkou... este nieco zaujimave? uz si nespominam...

depecko
10. feb 2010

ahojte,tak znova som sa namotala na ordináciu,aj keď som si hovorila že obmedziť tv! 😀 Včera to bolo ok,až na tie reklamy,veď len čo sa zapozerám do deja bum reklama potom koniec časti znova reklama a tak dokola.Nepáči sa mi že všade tí ístí herci,:Krajčiová,/Panelák,Profesionáli/ Mičkovicová,-aká seriózna,celkom sa mi v tejto úlohe páči taká famme fatale chce byť 😉 opití tínedžéri-no veľmi som im to neuverila,ale dobre a neviem čo sa so mnou stalo ale Gregora v poslednom čase nemusím a to som ho žrala! 😀 Ešte môj skromný postreh-Mičkovicová keď boli na prechádzke s Krónerom vonku v parku,potom strih boli večer doma,medzitým niekto iný,-a znova Mičkovicová s Kronerom v parku.-ale mali rovnaké veci 😀 Vy ste sa ako zapozerali??

zuzkalenka
10. feb 2010

depecko aj sa som si niečo také všimla. A zase im asi dva krát bolo vidieť mikrofón. Nepomôžem si ale strašne mi lezie na nervy Laura Havranová. Všetko si tým správaním pokazí. Som zvedavá ako to bude pokračovať.

helenkasabinka
10. feb 2010

no mne sa vcera pacilo a take detaily s mikrofonom si nestihla ani postrehnut, 😀

ti tinedzeri opiti boli maximalne trapny-ja som robila barmanku a musim napisat,ze absinth tak ani zdaleka nehori ako oni z toho spravili tragediu 🙄 🙄 🙄 to ma dost dozralo 🙄 🙄

to ako horel v pohari,bolo ok ale uz potom ako to horelo na linke a na zemi,s tym to riadne posr..... 😅 🙄 dobre vela liehu museli do toho alkoholu primiesat aby to tak horelo 🙄

Mne uz ide čobejova na nervy,uz bude za chvilku aj na zachodovej misy vycapena 😅

depecko
10. feb 2010

ja mikrofón som ešte nevidela 😀 mám okule na tv aj do dialky tak asi preto 🙂 .Ja sa alkoholu nerozumiem takže ten oheň som nechápala aj tak 😀

veldinka
10. feb 2010

mňa teraz dosť baví Juríček s Norou. Gregora absolutne nemusím a ani som nikdy nemusela. Príde mi strašne taký sebavedomý. Mladí opilci boli ozaj trápni a Króner s jeho priateľkou sa k tomu dieťatku správajú ako keby bolo zákonom chránené alebo čo. Najlepšia bola veta: Nechceš mu dať cumlík? 😅 No, ale rada sa na to pozerám 🙂 🙂

vieraj
10. feb 2010

a mickovicova akoze nekoji, ked si pripijala u kronera s kramarom vinko? 😀 😀

depecko
11. feb 2010

ááno to som si aj ja všimla!!!! 😀

depecko
11. feb 2010

uvidíme čo dnes budú riešiť.z upútavky ma napadá len svadba Juríčka s Norou. 😉

depecko
11. feb 2010

a chýba mi starý doktor nooo meno ma nenapadá zo ženou Zuzkou Krónerovou. 😔

feuer
11. feb 2010

ahojte aj ja sa rada pridam do tejto temy ordinaciu mam velmi rada.. a pozeravam veru aj s mojim drahym. namotala som ho 😀 inak z uputavky som si vsimla ze lucia bola zase z michala nejaka prec? a to som si myslela ze uz pred vianocami ako to skoncilo ze si uvedomila na kom jej zalezi...