• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pečiete rady? Pridajte sa do diskusie

23. septembra 2012 
ahojte :slight_smile:
je tu niekto kto rad pecie?
13. okt 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja!!! :grinning:
13. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som vyucena cukrarka,ale peciem doma popri robote a ty si vyucena?
13. okt 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kote, porad dobry krem do medovnika, aby to bolo nieco ako v cukrarni, alebo ako marlenka.
13. okt 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuha :unamused: ,medovniky moc nerobim iba pre nas na vianoce najviac peciem torty a zakusky,ale niekto sa specializuje len cisto na medovniky.Hadam sa tu niekto taky najde :slight_smile: z medovnikmi je dost prace,ale najviac ztym zdobenim to je umenie kto to vie.
13. okt 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.JA tiez velmi rada peciem,nie som cukrarka.(kuk moj albumik)ci sa vam to paci.. :wink: Ja len tak pre radost.
13. okt 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte

ja rada peciem a moj manzel rad papa moje vytvory :grinning: ale odkedy sa mi narodila dcerka tak nestiham, mozno trosku neskor

teraz zacneme prijimat navstevy tak poradte nejaky dobry a zaroven rychly kolac, zakusok dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem
13. okt 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kote: a ako robis piskotove cesto? mne sa nikdy nepodari pekne nadychane... :unamused:
davam: kolko zltkov, tolko lyzic ckru - vymiesam, potom tolko lyzic muky polohrubej + kypr. prasok, polovicna davka lyzic vody, a sneh z bielkov. predsa to nie je ono, ako ked robia cukrarky :frowning2:
13. okt 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wigh a nechces urobit piskotovu tortu zo smotankou a ovocim??je to jednoduche a rychle pre teba :wink:
13. okt 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisidl super torty pre deticky :slight_smile:
ja ked budem mat niekedy svoje tak im chcem na kazde narodeniny alebo inu prilezitost upiect krasne torty pre deti :grinning:
13. okt 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon,so smotankou. :grinning:
13. okt 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius rada ked mi hodis recept vudem ti povdacnaaaaaaaaa

inak ako sa mi mas??
13. okt 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dupinka najprv si vyslahaj zltky s cukrom a postupne pridavaj vodu a ztou vodou to musis co najdlhsie slahat aby to bolo az take huste a malo kopu bubliniek a potom zlahka primiesat muku s kypriacim a nakoniec zlahka zamiesat sneh :slight_smile:
zalezi dost od slahania tym je nadychanejsie cim sa dlhsie slaha :wink:
13. okt 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisidl fiiiha krasne torticky, no na take nieco by som asi odvahu nemala :wink:
13. okt 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala som do albumu detske torty a este mam album na svadobnej stranke tam su aj svadobne torty mozte pozriet :slight_smile:
13. okt 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
das do tortovej formy alebo do nejakej misky piskoty na spodok,v miske si rozmiesas kyslu smotanu s cukrom praskovym,na piskoty naukladas ovocie,ja davam jahody a mandarinky,zalejes smotanou a zase urobis to iste este raz.piskoty,ovocie,smotana,mozes urobit jednu vrstvu bielu,do druhej vmiesat kakao a das do chladu.ked ju urobis vecer,rano je uz stuhnuta :slight_smile: .to je vsjo :grinning:
13. okt 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujeem. Ja som zacala ked sa mi narodili dvojicky a pokracujem do teraz.Uz aj kamaratkam peciem.Sa im to paci.Mna to velmi bavi,tak sa snazim. :slight_smile:
13. okt 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisidl to sa ti cudujem,ze to pri tolkych detoch zvladas ja by som to asi pri detoch obmedzila a uz tolko na objednavky nepiekla lebo je to fuska hlavne ked toho mas vela a mne este pomoze mama aspon riady poumyvat a ja utekam do prace :slight_smile:
13. okt 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj lius tu poznam hehe ale ja cem nieco peceneeeee tuto straasne lubime aj s manzelom mnaaaam

sisdl mas moj obdiv pri 3 detickach stihat piect take krasne kusky :wink:
13. okt 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wighy ja tak najrychlejsie upecem bublaninu,ale dam ju do formy v tvara venceka a nkrajam do nej broskyne alebo ine ovocie a pekne to vypada :slight_smile: ,ale prenas malo peciem nam uz to tolko ani nechuti stale sladke alebo strasne lubim jeden zakusok ten je ako bublanina len tam pridas kakao do cesta a vylejes na plech poukladas marhule a das upiect a na vychladnuty das cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten mozem taky cely cokoladkovy :grinning:
13. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kote:
vdaka, ja som to totiz vzdy robievala tak, ze som vysliahala sneh, potom zltky s cukrom , plus voda äale rychlo vymiesane) a potom na striedacku sneh a muka, teraz viem, ze to nie je ono... Vdaka za radu. vidis, tema sa oplatila
13. okt 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemas zac dupinka ja vsetko peciem tak ako nas to ucily v skole nie take umeliny ako robia v cukrarnach :unamused:
13. okt 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kote pekne torticky mnaaaam dala by som si :wink:

no asi fakt urobim bublaninu ak mi manzel vyslaha sneh hihi
13. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam najradsej pre seba obycajne jednoduche zakusky nemusia mat ani plnku :slight_smile:
13. okt 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kote100 wighy..ja pri tom relaxujem.Vacsinou pecem ked dam deti spat,alebo ked su dvojicky v skole a mala mi spi si to nachystam..korpus a plnky a potom vecer dorabam.Ale teraz co som piekla na posledy pre malu na prvy rok ,tak som to stihla do obeda kym boli deti v skole a mala sa pekne hrala.Je to taky moj relax.Teras som piekla venceky z odpalovaneho cesta..mnam.. :wink:
13. okt 2007 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
venceky aj ja robim
sisidl a ty mas trubu na viac plechov alebo iba jeden mozes piect ja iba jeden a je to dost zdlhave hlavne pri lineckom :unamused:
ja idem este poobede dorobit puncove a tortu sdrce :slight_smile:
musim zatial vyuzit moznost byt na nete zakedy je muzik v praci lebo potom ma sem uz nepusti :angry:
13. okt 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kote..mam trubu na viac plechov,je to super.. mnaaam,puncaky milujem,ale este som ich nikdy nepiekla.Ani recept nemam.Je to tazke upiect?
13. okt 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nieje to tazke
aj ja by som chcela taku trubu,ale nechcem ju kupovat teraz lebo by sme chceli niekedy prerobit kuchynu a chcela by som vstavanu trubu.Ja som sa vzdy bala,ze sa to neprepecie ked tam je viac pechov aj ked je tam ten ventilator a este som pocula,ze to vysusa.
13. okt 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam vstavanu,lebo sme sa nedavno stahovali do noveho domceka,tak som si kupila taku,mam fagor a nemam s tym problem. A nezda sa mi ze by to vysusalo..ja som s nou spokojna.Aj maso som tak piekla,na jednom plechu maso,na druhom zemiaky a v pohode,len som to pre istotu otocila a vimenila plechy. :wink:
13. okt 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je dobre ked to teda upecie aj ja potom taku chcem,hned sa bude lepsie piect ked to pojde rychlejsie :grinning:
13. okt 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano.. :wink:
13. okt 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok