• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
ahojte kočky..

v 7 mesiaci ma troška chytilo háčkovanie..
Chcem sa spýtať či sa môžem ku vám pridať... :sweat_smile:
na vás síce nemám ale zopár kúskov sa mi podarilo :slight_smile:
Začala som jednoducho dekami :grinning: , potom som začala skúšať čiapočky a tak ďalej..
Keďže som na rizikovom a musím ležať tak aspoň sa nenudím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika0001 super kousky, přidat se můžeš...vítej.. :wink:
4. apr 2011 o 22:26  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 - Ďakujem :slight_smile:
teraz sa pokúšam o také jednoduché šatičky tak som zvedavá čo z toho vyjde :sweat_smile:
strašne rada by som vedela aj iné vzory.. ja viem iba polodhlý stlpik a dlhý. toť vsjo.. :frowning2:
5. apr 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 ahoj sikulka!! samozrejme, vitaj tu :wink: Mas krasne vytvory a super travis cas! :wink: Vase dievcatko bude krasnucke ked ma taku sikonvnu maminu :wink:

@zuzka72 tebe sa este nesniva o nike a adidas? :wink: :grinning:
5. apr 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 někdy i jo a furt to lidi chtějí a já bych tak už něco jiného, musím něco vymyslet.... :grinning:
5. apr 2011 o 07:48  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 tak to máš super základ dl. sl. kr. sl a pdl. sl jsou ve všech vzorech, jen třeba napřeskáčku a tím se ti dělá vzor, nrboj do toho se dostaneš...
5. apr 2011 o 07:50  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 krasny jezko, som si ulozila medzi inspiracie :wink:
@monika0001 krasne vecicky :wink:
5. apr 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 vitaj :slight_smile: pekné kúsky
Baby : ježko je len tak z hlavy podla obrázku, chystám sa aj na upsy daisy, aby sme ladili :grinning:
5. apr 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no priznam sa ti, ze hned som si dala "upsy daisy" do googlu co to je :sweat_smile: :grinning: :wink: ale paradne :sunglasses: :wink: to deticky iste potesi :wink:
5. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 :grinning: :grinning: :grinning: no mame rifliky i sukničku i tričenka...tak treba doladiť :wink:
5. apr 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jaaaj tak vy budete tak krasne zladeni!!! hmm :wink: tak hod potom foto, dobre? Ja sa teraz trapim s ponozkami :wink: ale uz je to lepsie ako vecer :wink: takze snad sa podari :wink: a cakam na traktoristu :grinning: ideme sadit zemiaky..ja a moja dvojrocna dcera, to bude srandy :wink: :sunglasses:
5. apr 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ja som včera trčala pri čiapke do polnoci, som silou mocou chcela okukať vzor z obrazka, vychadzal pekne, ale tam kde sa to spaja, sa to vždy pokazilo, tak som to vzdala a dnes si našla na nete podobne aj s popisom...hold úskalia začiatočníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my sme včera sadili cibulku a svokrovci zemiaky doobeda :wink: tak nech vám to rýchlo odsýpa :slight_smile:
5. apr 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dakujem :wink: my mrkvu, letnicky, cibulku a cibulove kvety a pazitku a presadzala som izbove a "tepovala" penove puzzle dcerke a cistila hroby...grogy som bola ale tie ponozky mi nedali :wink:
5. apr 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky ďakujem za privítanie.... :slight_smile:

5. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pridavam dalsiu bekovku, co som pre kamosku robila....uz rozmyslam nad zmenou kvietku, bo vsetky rovnake robim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. apr 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 chi chi :wink: ale pekna je :wink: ja teraz robim svetrik na objednavku tak ked dokoncim chystam sa malej na ponozticky :wink: budem strikovat vo velkom a uz nastava aj Velka noc tak nieco by bolo na vyzdobu nacim porobic.. :confounded:
6. apr 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 - kráásna.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja neviem kvietky vôbec... jednu som skúšala ale musela som ju robiť po kúskoch a potom ju zošívať :grinning:
6. apr 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 tu mas navod na kvietok: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2798
:wink:
@dievcatko84 mne treba este asi 5 ciapok na objednavku spravit...len keby mi to slo rychlejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 - presne podla tejto som to robila ja :grinning:
len som občas troška improvizovala.... :wink:
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 sak aj ja som trosku improvizovala, lebo ten stredok mi nejde spravit tak pekne, ako to tam je, tak som si po svojom spravila :wink:
6. apr 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zlaté a šikovné jdu na radu, co je tohle za vzorečky nevíte?
6. apr 2011 o 23:37  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no to by aj mna zaujimalo..krasne to vyzera :wink:
7. apr 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Zuzi, kde jsi to objevila? Chtělo by to větší a mám pocit že tuším kdo to je
7. apr 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha na FB a větší to není :frowning2: ale když si to uložíš do PC tak si to můžeš zvětšit....
7. apr 2011 o 08:27  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha já jsem idiot, teď jsem to zvětšila a je to jasný, jako facka, takže jdu na to, no hlavně že tu modrou dělám běžně, jen jednobarevnou a nedošlo mi to :grinning: :grinning: :grinning: a ta růžová no ta je úplně jednoduchá, ale až jsem ti napsala zvětši tak jsem taky zvětšila, do té doby mě to nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2011 o 08:30  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72
@iloha jaaaj tak ste mi dali! :wink:
7. apr 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84
@zuzka72 .....no já jsem zkoušela zvětšit tu v práci a bohužel mám smůlu, tak mě nenapínejte. :dizzy_face: ....... klučičí je z dlouhých sl ? a t druhá ........ dole reliefky, takže celá z reliéfků????

zatím jsem tu sama, tak se můžu kochat
7. apr 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha ta růžová je klasicky zadní a přední nit střídané a ta modrá jsou dl. sl do v dělané...už na nich pracuji, ale teď musím odjet tak večer budu pokračovat, sice mám tu rozdělaných 12náct jiných, ale ty počkají...
7. apr 2011 o 08:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ty jsi ďábel :grinning: ale díky, klučičí je jasná, ale holčičí mi přijde jako by vystouplá , takže bych spíš hádala reliéf, nitka mě nenapadla, že by to tak pěkně vytvořila..jinak tu dříve nějaká Lenka.k měla dílka ................ nevím jestli to náhodou nejsou na fb háčkované čepičky - lenka kubíčková
7. apr 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok