• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@zuzka72 tak dnes musis makat do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja si stale zadam hore do vyhladavaca ten moj nazov a sa na to kliknem, bo tiez neviem ako inac sa tam dostat... :wink:
10. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 aha tak to dělám stejně :unamused: a makat nemůžu, zítra a ve středu mám zkoušky tak musím na to trošku mrknout a navíc dopoledne zítra máme ještě focení do Betynky, takže to bude den celej zabitej... :confounded:
10. apr 2011 o 21:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 a ty mas ake skusky? :confused: a ake fotenie? juj, som zvedava :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 aaaale dělám si maturitu a finišuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a focení zase do Betynky-to je časopis o dětech pro mámy(neím, jestli je i u vás)
10. apr 2011 o 21:58  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 jaaj, tak drzim palce! :dizzy_face: a betynku nepoznam, ale super, ze budete v casopise :wink:
10. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 a to bude v ramci nejakeho clanku? alebo preco vas fotia?
10. apr 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 sama nevím, minule to byl článek i jsem musela odpovídat a teď to budou snad nějaky oděvy na děti, jako do reklamy, no uvidíme... jako děti, ne já-neboj :grinning:
10. apr 2011 o 22:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 vy ste taky slavny? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. apr 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte holky, můžu se přidat? Pozvala mě za váma @zuzka72, já ted s háčkováním začínám :slight_smile: učím se a háčkuju 3 očka za minutu :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prej vám sem mám něco hodit, tak přihazuju moje skromné prvotinky
10. apr 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pata31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to zase ne :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@bandorka ač prvotiny tak krásny a mnohé by ti mohli závidět :wink: vítej a pracuj na dalších...
10. apr 2011 o 22:19  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 pracuju pracuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam zas niečo
10. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandorka vitaj a krasne ciapocky, nevyzera jak prvotina :wink:
@lucia32 jeej, krasne ciapocky :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 dik...daj link na tvoju stranku na FB :slight_smile:
Ja idem luskať čo ste popisali, samozrejme za aktivneho hačkovania :grinning:
10. apr 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jak máš tu s tou kytkou, tu zrovna dělám a přijde mi hrozně velká podle toho návodu :-/
10. apr 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 jééé ta ružova od LENKY K. je vydarena, daš navod nam laikom??? čo je to vystupla nitka???
10. apr 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandorka veru, je velka, ja ju mam naživo trochu pohužvanu, čiže po prišiti nie je krasne vystreta, rozmyšlam nad nejakym vylepšenim, asi väčšim strednym kolečkom, alebo len 5 listkov

@pata31 dik, už som dla pači sa mi to, takže maš o 1 fandu viac :grinning:
10. apr 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dik :grinning: inac dnes mi pribudlo 10 fanusikov aj s vami :wink: :dizzy_face:
10. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 já myslela čepku ne kytku :D
10. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandorka :grinning: sorač ... mne vyšla pekne, tiež sa naoko zdla velka, ale na hlavke vyzerala pekne, škoda, že som ju necvakla na malej...ona sa nerada foti s čiapkami...a už som ju poslala o dum dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: robila som z camilly a hačik 3,5
10. apr 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeinky, vas nebolia ruky z toho hackovania? ja som si uz aj celkom zvykla, aj ked obcas v noci mi opuchnu prsty....ale do rana je to ok...ale teraz mi zacal trpnut palec na lavej ruke... :confused: :sweat_smile:
10. apr 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 taky dělám z camilly háčkem 3
10. apr 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 šup sem s tým, aj Tebe to "olajkujem", dievcatku a zuzke som už :wink:
11. apr 2011 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 už som Ťa našla, poslednú stranu som čítala tak ledabolo
11. apr 2011 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandorka no krásne - a že prvotiny...ako budeš pokračovať? Inak teda ja háčkujem už nejaký ten týždeň - viem to asi od 6-7mich rokov (na čiapky a pod. som sa dala len nedávno) ale tiež mi to ide ako v lete na saniach a to si myslím, že robím rýchlo, ale oproti babám, čo tu stíhajú 3 čiapky za deň, no nechytám sa :confused:
11. apr 2011 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bandorka ahoj :wink: No krasne a pripajam sa k nazoru, ze skutocne ako prvotiny to nevyzeraju, si sikovna a vidiet, ze si davas zalezat :wink: krasne :wink:

@lucia32 supeeeer a velmi sa mi paci ten napad s klobucikom ako drzi kvietok, toto urcite spravim,lebo malej casto ide do ocka a takto to trosku bude dvihat :wink:
@pata31
@zuzka72 kocky vy mate "paci sa mi" aj od uplne cudzich? ci len od tych co ste im poslali odkaz? Lebo mne fakt ste dali len vy zatial a nejde mi do hlavy, zeby mi nedali moji kamarati, podla mna ani nevedia o tom, ze som im to poslala...neviem kde im to vyhadzuje ale v upozorneniach iste nie... :confounded:
@zuzka72 ja betynku poznam, moja znama tam mala fotku synceka ked sa narodil ale to je uz asi 10 rokov :wink: potom sa pochval foto! sa tesim!!!
11. apr 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok