• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@lucia32 hej, veru, ze jak na pase, ale su pekne tie bekovky, tak to asi preto :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. apr 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 a mate bekovku z camily aj doma? že ako ten šilt stojí?
19. apr 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 takto to vyzera, nekruti sa vobec...ja to ale robim este tak, ze spravim jeden DS, potom naspat KS, potom zase DS a KS, potom obhackujem len silt s KS a potom este celu ciapku s KS :wink:
19. apr 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 gratulujem, ale však sme vedeli, že to zvládneš :wink:
19. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 gratulka aj od nas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32
@letuskah děkuji
@pata31 krásná :wink:
19. apr 2011 o 23:44  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje dalsie dielko...ale nechcem to dat na fb, bo to bude ako darcek pre kamosku :wink:
20. apr 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 obrrrrrrrr gratulace :dizzy_face:
21. apr 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 chutnučká :slight_smile:))
ja opäť kitušku
21. apr 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 peknucka :slight_smile:
21. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak taky vkládám, už to ani nefotím, je to furt dokola to samé, co na tom ti lidi vidí? :grinning: :grinning:
21. apr 2011 o 22:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasavice :wink: pridavam dalsi z hackovanych vyrobkov :wink: vcera vecer som si uvedomila, ze je fajn, ze je slniecko,ale vsetky dievcatka v okoli maju uz moje klobuciky, len ta moja krasavica nie :sweat_smile: tak som si vymyslela toto :wink:
23. apr 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 peknucky klobucik...a aj mne treba spravit pre moju, bo teraz uz je fajne teplo a to v ciapke uz aj horuco...
23. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 no to veru ano :confounded: ja spekulujem nad viacerymi a chystam sa par aj usit a hlavne som dnes zistila, ze nema poriadne suknicku :confounded: tak idem sa pustit do nich,ale hlavne asi usit. Lebo chystame sa na oducanie uplne od plienok ked bude teplo a to vies ako sa budu saty minat :wink:
23. apr 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 aj ja chcem v lete malu oducit, uvidime, ci sa podari :wink: a to suknicka pre malu je asi raz-dva usita, ze?
23. apr 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 no to ano :wink: a vy uz idete na to? Ja som skusala minuly rok,ale bolo to slabota..neuvedomovala si to tak..na velku sa zacala pytat ked mala 18-19 mesiacov..ale na malu len rano a vecer...inak zabuda..
23. apr 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 no chcela by som, zatial ju davam len podla toho, ako vidim, ze zacne tlacit, aj ked okolo roka hovorila a-a, ale to sme skoro v kuse sedeli na nocniku, asi sa jej to vtedy pacilo :grinning: a teraz uz vobec sa nepyta... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krásne veci ste zase dali, ja to furt sem zabudnem dať, aj mám zase nejaké dve či tri vo foťáku a sa mi to nechce dávať do PC :confused:

ale sa mi stala stráááášna vec...mám v skrini vlnu - Zina sa volá, je to 100% bavlna, ale už ju tam mám nejakých možno aj 10 rokov a dávala som z nej trochu na takú čiapočku a zistila som, že sa úplne ľahko dá roztrhnúť :confounded:

prajem krásne sviatky - dávate si pauzu s ruč. prácami? Ja veru nie, aj keď robím menej, lebo je viac roboty v kuchyni :wink:
23. apr 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 ja si tiez nedavam pauzu, lebo ma objednavky :wink: akurat som dala piect kolacik, tak pospratujem za sebou a idem zase na to :wink:
23. apr 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ja mám tiež objednávky a teraz budem robiť tri tie špirálové čiapočky. Robila som ju aj predtým, ale z tenšej vlny a pokúsila som sa ten vzor rozšíriť, ale mi to neukázalo pekne, tie riadky sa akoby začali prekladať cez seba, tak som ju vypárala a urobila som druhú...no možno ešte teda hodím foto :grinning: ale ja asi aj tak viacej sťahujem, tak som rozmýšľala, ako na tej vzorke pridať počet vzorov - tak už to realizujem :wink:
23. apr 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 no daj fotky, ja som este spiralove nerobila... :wink:
23. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 no ešte ju mám len začatú, tentokrát už to bude hádam dobre, je to táto: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6665 a kamarátky ju chceli aj v tomto farebnom prevedení, ale nezohnala som všetky farby :confused:

no a prikladám teda moje fotos, tú jednu proste musím kvôli tomu, aký ksicht nahodil drobec :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 ten bager je dokonaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a veselu velku noc :slight_smile:
23. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah myslela som, že môj drobec ho ani nebude chcieť dať, on ešte rozpráva len veľmi málo, ale bolo mi jasné, že sa doňho zaľúbil :grinning:

baby, našla som vlastne pôvodnú verziu tej špirálovej čiapočky http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5514 - je trochu iná a potom vlastne vznikla táto druhá verzia
23. apr 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 super je ta spiralovita ciapocka, idem skusit, kedze mam chvilku volna, mm zobral malu von :wink:
24. apr 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 inac z akej priadze si robila tu ciapocku a s akym hacikom? lebo ja to robim z camilly a trojkou a sa mi to zda dost hrube na leto...asi som mala vacsi hacik zobrat :confused:
24. apr 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 no teraz robím tak, ako Ty, camilla a 3. háčik, ale ako píšeš, tak je to dosť hrubé. Predtým som robila z Katky a 3 háčik a bolo to na leto akurát, ale tie vzorky mi tam nevychádzali - tá katka, to je tá fialková, čo som sem dala foto :wink:
24. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 ta tvoja fialkova je prave velmi pekna :slight_smile: si vymyslela novy vzor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja som to nakoniec nedokoncila, spravim jej az na jesen taku :wink:
24. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 hej, inšpirovala som sa jedným na MMB, ale začala som už od vrchu čiapočky vzor, v pôvodnom návode bola základná placka len z DS a keď už som mala robiť ten vzor, tak som si ho trochu upravila :wink: . Ale skús z tenšej priadze, prípadne aj z háčkovacej, to by bola len taká pavučinka, to by bolo pekné :sunglasses:
24. apr 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 inak ak sa Ti ten vzor páči, tak hodím popis, alebo ak budete niekto chcieť :wink:
24. apr 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok