• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@pata31 ďakujem a nespravia sa ti tam dierky? tým, že preskakuješ očká?
2. máj 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ked to nedas tak volne, ale viac zatiahnes, tak to ani nevidno :wink: ale ak vie niekto to nejako inaksie spravit, tak sem s tym, bo ja som na iny sposob zatial neprisla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no ja som tak robila ako ty, a prisla som na to, ze ked robim placku tak musi byt stale mensia, lebo ty vlastne pridavas, tak aj kd mas dobry obvod, tak tam su zdvojene stlpiky a v dalsom raiadku ked nepridavas tak sa to vlastne rozsiri :wink: ja napriklad mala ma obvod 48 tak urobim placku na obvod 40-42max! a tak uz nepridavm a ver, ze nie je nikdy mala :wink:
@pata31 ved aj ja tak, uz to niekedy ale beriem ako diagnozu :wink:
2. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84
@pata31 ďakujem, ste zlaté... vyskúšam aj jedno aj druhé... a teším sa, ked sa budem môcť aj ja pochváliť svojou prácou, tak ako vy :slight_smile: :wink:
2. máj 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 len to neskusaj oboje na jednej, bo to sa ti zase mala spravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@dievcatko84 veru, ze to uz je diagnoza, bo mm uz niekedy na to aj frfle, ze nic nerobim, len pc a strikovanie...a ja sa stale rozculim, ze ja nestrikujem, ale hackujem...to mi narokom robi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 nie, niee ... jasné ... uvidím, ktorý spôsob je lepší :wink:
2. máj 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 :wink: moj to radsej ani neskusa :wink: lebo hned hacikom do oka :wink: :grinning: Ja mam teraz toho viac, lebo je aj dvor, zahrada a mala je stale viac a viac aktivna aj ked je to super, ale na druhej strane clovek si potom vycita, ze sa jej nevenuje a uz ani rok a je v skolke...tak uz si ju tak neuzijem nikdy :confounded: tak sa snazim stihat vsetko ako super-zena :grinning: ale skutocne ked mala zaspi a ja vylozim nohy tak si to neviem predstavit inak ako s hacikom :wink: uz som skusala, ze pozrem film ako normalny clovek..no nevydrzala som a zacala som si vyberat strihy na tuniky :wink: chi :wink:
3. máj 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 máš na ten znak adidas aj nákres? či idem lúštiť z obrázku? :grinning:
Ja som tearaz hačkovala hokejové..... slovenskoooooo :slight_smile: a mám dalšie 4 rôzne rozhačkované :slight_smile:
3. máj 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ty jo super a kde jsi vzala ty nášivky?
mám, už jsem to sesmolila :grinning: pošli email pošlu
3. máj 2011 o 10:59  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 nášivky som normalne kupila v galanterke...

wawka@centrum.sk
3. máj 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jeej, super ciapky :grinning:
@dievcatko84 ja tiez nestiham vsetko, co by som chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak co uz, ked som sa na to dala, tak musim aj nieco obetovat, ale zase malej sa venujem maximalne, tak na hackovanie ostava len vecer, alebo ked spinka :wink:
3. máj 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dalsie moje vytvory :wink:

@lucia32 paradny napad :wink:

@pata31 sikula :wink:
3. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dievcatko84 jeej, super suknicka, aj to bolerko, aj ciapka...daj fotku, ako v tom mala vyzera :wink:
3. máj 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 nemozem :grinning: lebo ked som este len robila suknicku tak uz ju nechcela dat dole :wink: tak cakam na oslavu a tam ju tak vyparadim :wink: lebo ona v tom aj na piesok by chcela ist :wink: a po oslave mi to uz bude viac-menej jedno :wink: takze po 14-tom to hodim urcite :wink:
3. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dievcatko84 krásny kompletík, tá suknička je zlatunká a tie motýliky...krása :slight_smile:
3. máj 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 jaaaj :grinning: podarena mala :dizzy_face:
a pozeram, ze tu mame novu funkciu, ze paci sa mi to, to uz jak na fb :confused:
3. máj 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 aha fakt, ani som si nevsimla :wink: tak budeme "lajkovat" :wink: chi :wink:

@lucia32 dakujem :wink:
3. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 pekneeeeeee, to kedy prosim ta stihas?
3. máj 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah cez den ked spi alebo vecer ked spi :wink: a obcas ked je pri mne a hra sa :wink: ale cim je krajsie pocasie, tym je to horsie...chce sa obovom vonku a to hodiny len tak utekaju...a ty ako sa mas kocka? si sa dlho neozvala :wink:
4. máj 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 promiň já na tě úplně zapoměla, ale už jsem ti to teď poslala, omlouvám se, jo a jsou tam 2 typy stylů
4. máj 2011 o 16:32  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 prosim ta, ako sa robi taky kvietocek, ako si pridala na fb tu bielo-zltu ciapocku? :confused:
4. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 akurát ju idem začať, som si okukala z webu nejake znaky, ale kuknem aj do mailu...dik
@pata31 je to tento kvietok http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4289
4. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 diiiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jj když tak se ptej :wink:
4. máj 2011 o 21:33  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 a co to vlastne rozposielas mailom? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikulky!

už nejakú chvíľu mám túto vašu tému pridanú medzi mojimi obľúbenými a idem sa vám teda pochváliť svojou prvotinou:
4. máj 2011 o 22:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a zároveň idem po radu. nevedeli by ste mi niekto poradiť, kde by som mohla zohnať návod na takúto nejakú kvetinku? : http://img.alibaba.com/wsphoto/v0/349793994/100pc-Crochet-children-s-headbands-with-big-flowers-baby-flower-crochet-headband-NO4.jpg alebo nemáte nejaký návod na podobné 3D kvietky? ďakujem!
4. máj 2011 o 22:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baskaj krásna čiapočka na ešte krajšej bambulke :slight_smile: Skús mrknuť na link čo som dala vyššie, je to sice len dvojvrstvova, ale ak urobiš ešte 2 rady mala by vypadať podobne...alebo kuk tuna http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5038 je to ružička, pletie sa pas a potom sa stača :wink:
4. máj 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj ahoj baska :wink: no krasne sa ti podarila!!!! A @lucia32 ma pravdu, ja som ju robila prave vcera :wink: Je to dvojvrstvovy kvietok :wink: ono to znie zlozito,ale ked pojdes podla navodu urcite to zmaknes :wink:
ja ho poznam aj tak, ze urobis 9ro, do kruzku das 19pls a potom robis tak: 2ro, 2x po 2 ds a znovu 2ro a ukoncis po. A takto robis lupienky 6x do okola. Dalsi riadok otocis a urobis 5ro a upevnis po medzi lupienky a tak do okola. Znovu otocis a urobis 2ro, 8xds,2ro a ukoncis po. Dalsi riadok je rovnaky ako predchadzajuci ale robis po 7ro a v dalsom ma lupienok 10ds a tkato si postupne pridavas aj vzadu na retiazke aj v predu na lupienku az po vrstvu aku chces :wink: tesim sa na foto! :wink:
tu je foto mojho velkeho co som robila ako aplikaciu na tasku znamej co ju mala poliatu atramentom :grinning:
5. máj 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje nove vytvory :wink: tuniko-svetriko-vesticky :wink: pre sestricky, preto su rovnake a zaroven rozne :wink:
5. máj 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok