• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

Ahojky holčiny.
Tady na konci stránky je návod na klobouček, další připravuji.
http://hackovane-cepicky.freepage.cz/navody_na_hackovani_pleteni/
Na pumu se vrhnu dneska a pokusím se ji nějak vymyslet. Dělala jsem ji stylem pokus x omyl :grinning:
Takže co nejdříve se ozvu...
8. máj 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 a tebe nezrusili album???? :unamused: a mne heeej :cry: :cry: :cry: a necchu dat spat :pensive: :pensive:
8. máj 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 mně smazali na mmb i mk inzeráty, měla jsem tam na obrázku čepici s kittynou :frowning2:
Na fleru mně též napsali, že tvorba s obrázky či názvy světových značek porušuje autorská práva a z toho důvodu inzeráty nezveřejní :unamused:
Takže je mám pouze na svých stránkách.....a pouze tvořím na přání, nerada bych měla nějaké opletačky s porušováním autorských práv :confounded: , za to mi ten "výdělek" nestojí :grinning:
9. máj 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no to mas pravdu! Ja mam niekedy pocit, ze som zavisla...teraz sme pri nasich a uz zhanam napady ako by som spravila malej suknicku a tricku...no sibnuta...nedokazem vypnut..mate aj vy ten pocit? A ty Ilonka, ako to zvladas teraz aj s pracou? Netrhaju sa ti ruky, ze nemas v nich hacik ci ihlice? :wink:
9. máj 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ďakujem za linky na klobúčik, už na ňom pracujem :slight_smile:
9. máj 2011 o 09:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 no dala bych si na chvíli oraz a raději háčkovala, ale co se dá dělat, Teď jsem si o víkendu uháčkovala další kloubouček a k němu taštičku, ale Terezka mi to okamžitě "znárodnila", že to je její a fotit se v tom nehodlá, protože bych jí to prodala :grinning: Takže jí musím uplatit, abych se vám alespoň mohla pochlubit :wink: Já už mám hlavě též pár nápadů, ale nemám čas :angry: , ten mi chybí nejvíce ...........
9. máj 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no to asi vsetkym...ked tolko napadov ma clovek...no nic uz nam ostava "len" nespat :wink: :grinning: A niekedy musis nejako Terezku podplatit :wink: ja osobne som na tvoj (urcite znovu uzasny) vytvor veeeelmi zvedava!!! :wink:

@baskaj drzim palce!
9. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja som si vstupila do svedomia, kupila som si knihu a citam, lebo ja uz asi dva mozno tri roky po veceroch ine nerobim len strikujem a teraz aj hackujem a knihu som v ruke nemala daaaavno daaavno. takze som si dala pauzu resp par riadkov postrikujem a potom citam, mam rozrobenych hadam 5 veci, milion v plane ale aspon sa budem tesit :slight_smile:
9. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ahojky, copak čteš?
9. máj 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes si budu užívat doma......Terezka měla v noci 38,1 ale nic na ní není vidět, tak budeme mýt okna atd. Už jsem dala fotky klobouku na fb.....se mi to nejde pořád vložit, takže až z práce :slight_smile:
10. máj 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no videla som, kraaasne! A mala kocka nech je co najskor zdrava ako rybka ;+)
10. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 Zuzi zatím jí nic není, takže asi zítra pomaže, zřejmě to bylo jen asi ze sluníčka, uvidíme jestě co večer :dizzy_face:
10. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný pozdní večer...tak jsme spolu s mančelem vypotili návod na Pumu...tak pokud máte zájem, nakoukněte.:slight_smile:)
http://hackovane-cepicky.freepage.cz/navody_na_hackovani_pleteni/
10. máj 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jsem v práci a mohu vkládat :wink:
Ke žlutému je již kabelka, ale je pouze zatím na fb .........
11. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
tento krát by som sa chcela pochváliť niečim iným. je to síce s časti aj môj "výrobok" :grinning: ale nie je to háčkované :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to naša nová láska :slight_smile:
Narodila sa 04.05.2011 o 21.01 hod. s mierami 3090 g a 48 cm a je úplne nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@monika0001 GRATULUJEEEM!!!!! JE NAADHERNA! Tak mamicka hlavne rychle zotavenie a malicka nech len rastie v zdravi do krasy!!! :wink:
11. máj 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika0001 gratulace ke krásné princezničce Stelince :dizzy_face:
11. máj 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika0001 gratulujem, krásna princeznička :slight_smile:
11. máj 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika0001 gratulujem k tomuto krasnemu vyrobku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:uzivajte si jedna druhu, rozmanavaj si ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:a rychlo si na seba zvyknite

@veru0603 od alzrskeho autora "co noc dlzi dnu" moj volny preklad zfrancuzstiny :wink: inak velmi zaujimave
11. máj 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veru0603 děkuji zkusím...
HOLKY prosím mě se líbí toto https://picasaweb.google.com/ravena57/Tops#5415175085007933330 ale nevím, který popis k tomu na té stránce je, já přes ty popisy nejsu, nevíte některá?
@monika0001 kráááás ná gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2011 o 08:01  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak zde je ta slibovaná taštička ke "žluťáskovi"
12. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka72 kouknu se doma, v práci se na picasaweb vůbec nedostanu :wink:
12. máj 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha děkuji..ty jo, to je modelka, krásný
12. máj 2011 o 08:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vcera som nechala v galanterke 20€ :grinning:
prosim si nejaky lahky navod na prvu capicku pre moju bambulku :slight_smile: a aj na kvietok :slight_smile:
kupila som viac druhov priadze. mam egypto cotton - zlta, camilla cervena, cierna a ruzova, Micro - biela, Catania Fine - tehlova, zelena a fialkova.
nevedela som, ze to je taaaaaak drahe :sweat_smile: ale co uz, mozno mi poradite, ake su najlepsie a najlacnejsie.
radili ste mi camillu, ale z tej mali iba cervenu,ruzovu, ciernu a sivu.
dakujeeem
12. máj 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme :slight_smile:
12. máj 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, zdravim vas z belgicka :wink:
@monika0001 krasne babatenko :slight_smile: srdecne blahozelaaaam, a nech sta zdravucke a nech ti pekne rastie :slight_smile:
@iloha krasne kabelka, ja mam rozpracovanu jednu tiez, hadam tu najdem hacik, ze ju budem moct dokoncit :wink:
12. máj 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 fíííha, jak je v Belgii? a to jste tam na dovči?
12. máj 2011 o 13:22  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 som u segry, ona tu zije; tak tu budeme tri tyzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 jůůů tak to je super...tak si to užijte krásně...
12. máj 2011 o 13:26  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok