Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

veru0603
8. máj 2011

Ahojky holčiny.
Tady na konci stránky je návod na klobouček, další připravuji.
http://hackovane-cepicky.freepage.cz/navody_na_...
Na pumu se vrhnu dneska a pokusím se ji nějak vymyslet. Dělala jsem ji stylem pokus x omyl 😀
Takže co nejdříve se ozvu...

dievcatko84
8. máj 2011

@zuzka72 a tebe nezrusili album???? 😒 a mne heeej 😢 😢 😢 a necchu dat spat 😔 😔

iloha
9. máj 2011

@dievcatko84 mně smazali na mmb i mk inzeráty, měla jsem tam na obrázku čepici s kittynou ☹
Na fleru mně též napsali, že tvorba s obrázky či názvy světových značek porušuje autorská práva a z toho důvodu inzeráty nezveřejní 😒
Takže je mám pouze na svých stránkách.....a pouze tvořím na přání, nerada bych měla nějaké opletačky s porušováním autorských práv 😖 , za to mi ten "výdělek" nestojí 😀

dievcatko84
9. máj 2011

@iloha no to mas pravdu! Ja mam niekedy pocit, ze som zavisla...teraz sme pri nasich a uz zhanam napady ako by som spravila malej suknicku a tricku...no sibnuta...nedokazem vypnut..mate aj vy ten pocit? A ty Ilonka, ako to zvladas teraz aj s pracou? Netrhaju sa ti ruky, ze nemas v nich hacik ci ihlice? 😉

baskaj
9. máj 2011

dievčatá, ďakujem za linky na klobúčik, už na ňom pracujem 🙂

iloha
9. máj 2011

@dievcatko84 no dala bych si na chvíli oraz a raději háčkovala, ale co se dá dělat, Teď jsem si o víkendu uháčkovala další kloubouček a k němu taštičku, ale Terezka mi to okamžitě "znárodnila", že to je její a fotit se v tom nehodlá, protože bych jí to prodala 😀 Takže jí musím uplatit, abych se vám alespoň mohla pochlubit 😉 Já už mám hlavě též pár nápadů, ale nemám čas 😠 , ten mi chybí nejvíce ...........

dievcatko84
9. máj 2011

@iloha no to asi vsetkym...ked tolko napadov ma clovek...no nic uz nam ostava "len" nespat 😉 😀 A niekedy musis nejako Terezku podplatit 😉 ja osobne som na tvoj (urcite znovu uzasny) vytvor veeeelmi zvedava!!! 😉

@baskaj drzim palce!

letuskah
9. máj 2011

jaj baby ja som si vstupila do svedomia, kupila som si knihu a citam, lebo ja uz asi dva mozno tri roky po veceroch ine nerobim len strikujem a teraz aj hackujem a knihu som v ruke nemala daaaavno daaavno. takze som si dala pauzu resp par riadkov postrikujem a potom citam, mam rozrobenych hadam 5 veci, milion v plane ale aspon sa budem tesit 🙂

veru0603
9. máj 2011

@letuskah ahojky, copak čteš?

iloha
10. máj 2011

tak dnes si budu užívat doma......Terezka měla v noci 38,1 ale nic na ní není vidět, tak budeme mýt okna atd. Už jsem dala fotky klobouku na fb.....se mi to nejde pořád vložit, takže až z práce 🙂

dievcatko84
10. máj 2011

@iloha no videla som, kraaasne! A mala kocka nech je co najskor zdrava ako rybka ;+)

iloha
10. máj 2011

@dievcatko84 Zuzi zatím jí nic není, takže asi zítra pomaže, zřejmě to bylo jen asi ze sluníčka, uvidíme jestě co večer 😵

veru0603
10. máj 2011

Krásný pozdní večer...tak jsme spolu s mančelem vypotili návod na Pumu...tak pokud máte zájem, nakoukněte.🙂)
http://hackovane-cepicky.freepage.cz/navody_na_...

iloha
11. máj 2011

tak jsem v práci a mohu vkládat 😉
Ke žlutému je již kabelka, ale je pouze zatím na fb .........

monika0001
11. máj 2011

ahojte
tento krát by som sa chcela pochváliť niečim iným. je to síce s časti aj môj "výrobok" 😀 ale nie je to háčkované 😝
Je to naša nová láska 🙂
Narodila sa 04.05.2011 o 21.01 hod. s mierami 3090 g a 48 cm a je úplne nádherná 😵 😵 😵 😵

dievcatko84
11. máj 2011

@monika0001 GRATULUJEEEM!!!!! JE NAADHERNA! Tak mamicka hlavne rychle zotavenie a malicka nech len rastie v zdravi do krasy!!! 😉

iloha
11. máj 2011

@monika0001 gratulace ke krásné princezničce Stelince 😵

teri3
11. máj 2011

@monika0001 gratulujem, krásna princeznička 🙂

letuskah
11. máj 2011

@monika0001 gratulujem k tomuto krasnemu vyrobku 😵 😵 😵uzivajte si jedna druhu, rozmanavaj si ju 😵 😵 😵a rychlo si na seba zvyknite

@veru0603 od alzrskeho autora "co noc dlzi dnu" moj volny preklad zfrancuzstiny 😉 inak velmi zaujimave

zuzka72
12. máj 2011

@veru0603 děkuji zkusím...
HOLKY prosím mě se líbí toto https://picasaweb.google.com/ravena57/Tops#5415... ale nevím, který popis k tomu na té stránce je, já přes ty popisy nejsu, nevíte některá?
@monika0001 kráááás ná gratuluji 😵 😵 😵 😵

iloha
12. máj 2011

tak zde je ta slibovaná taštička ke "žluťáskovi"

iloha
12. máj 2011

@zuzka72 kouknu se doma, v práci se na picasaweb vůbec nedostanu 😉

zuzka72
12. máj 2011

@iloha děkuji..ty jo, to je modelka, krásný

lubinka26
12. máj 2011

ahojte. vcera som nechala v galanterke 20€ 😀
prosim si nejaky lahky navod na prvu capicku pre moju bambulku 🙂 a aj na kvietok 🙂
kupila som viac druhov priadze. mam egypto cotton - zlta, camilla cervena, cierna a ruzova, Micro - biela, Catania Fine - tehlova, zelena a fialkova.
nevedela som, ze to je taaaaaak drahe 😅 ale co uz, mozno mi poradite, ake su najlepsie a najlacnejsie.
radili ste mi camillu, ale z tej mali iba cervenu,ruzovu, ciernu a sivu.
dakujeeem

monika0001
12. máj 2011

Ďakujeme 🙂

pata31
12. máj 2011

ahojte, zdravim vas z belgicka 😉
@monika0001 krasne babatenko 🙂 srdecne blahozelaaaam, a nech sta zdravucke a nech ti pekne rastie 🙂
@iloha krasne kabelka, ja mam rozpracovanu jednu tiez, hadam tu najdem hacik, ze ju budem moct dokoncit 😉

zuzka72
12. máj 2011

@pata31 fíííha, jak je v Belgii? a to jste tam na dovči?

pata31
12. máj 2011

@zuzka72 som u segry, ona tu zije; tak tu budeme tri tyzdne 😝

zuzka72
12. máj 2011

@pata31 jůůů tak to je super...tak si to užijte krásně...

pata31
12. máj 2011

@zuzka72 dik 😉