• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@pata31 budeme silno držať palce, aj háčiky :slight_smile:
21. jún 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pata31 fiiha :wink: tak drzim palcuchy! A kedy by si nastupila? A kde das malu kocku?
@lucia32 :wink: ja som rozmyslala, ze tam kde sa robia tie vnutorne casti tak tam by si stale robila len z vonku stlpik a nie robit kabelku ako do ovalu hore ale skusit robit len pas (2x - teda predok a zadok) a ten zosit...ci?
21. jún 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 o malu by sa mi nasi postarali, byvame u nich a uz su aj na dochodku, aj ked su rozlietany, bo sa staraju bratovi o penzion, ale tak dedo ma uz davno posiela do roboty......ale aj tak tomu moc neverim, ze by ma zobrali....a datum netusim...
21. jún 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 :wink: ale ked mas o malu postarane, peniazky sa stale zidu...no drzim palce, nech je to najlepsie ako ma byt :wink: ak ta maju zobrat aby si bola tam spokojna a mala aby to zvladla a ak ta nemaju zobrat aby prisla lepsia moznost prace :wink:
21. jún 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky holčiny, po delší době dávám dílko- šátek na zakázku.
v červenci se chystáme na Slovensko.
Chtěla jsem se zeptat, zda byste některá neměla zájem o klubíčka + slovenské poštovné. :slight_smile:
Můj obchůdek je: http://hackovane-cepicky.freepage.cz/
22. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj dievčatá, ja som dnes prelistovala úplne celý český háčkovací MMB a okrem iného sa chystám na tieto sandálky - ale trošku upravené. Tak dávam návod: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1532
22. jún 2011 o 16:56  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baskaj No ty jsou parádní, pak se pochlub svými :wink:
22. jún 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, čo to znamená, že je to robené z "dvojitej" priadze?
22. jún 2011 o 18:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj děláš ze dvou přízí najednou - dvojitá nit :wink:
22. jún 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, mrkněte, možná to stojí za objednání http://www.vlnap.cz/DetailZbozi.aspx?pID=69
nebo další mimořádné nabídky :slight_smile:
22. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nepozna niektorá náhradu( farebnú) za camillu 5311 -gerbera
23. jún 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ahojky, koukala jsem a z mých zdrojů jí je nejvíce podobná Catania kamélie 256

http://hackovane-cepicky.freepage.cz/prize_catania/28598
nebo Limone pink 38

http://hackovane-cepicky.freepage.cz/prize_limone/25591
:wink:
23. jún 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veru0603 dakujem za odpoved, pozriem sa na to neskôr bližšie, dík... :slight_smile:
23. jún 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dokoncila som novy klobucik pre Tamarku :slight_smile: :wink: este rozmyslam, ci jej tam dam kvietocek alebo maslicku, ak sa mi podari... :wink:
23. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pata31 jééé ten je peknučký, aj ja chcem vyskúšať nejaky nový, ten môj osvedčený ma už omrzel....
23. jún 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dakujem.... :wink:
a sak to, ze ani mne sa uz nepacia klasicke, tak som nove skusila :slight_smile:
23. jún 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akosi nestíham...ani fórum, ani ručné práce...teda stále dačo vyrábam, ale ide mi to ako v lete na saniach...to bude asi tým, že je leto :grinning: . Konečne dokončujem objednávky a ideme s kamarátkou na takú malú dovolenku, tak som si povedala, že si konečne urobím niečo pre seba. Idem robiť z tej Hawaii od toptexu a tak ma napadlo, @iloha Ty si z nej už robila...aj si to už oprala? Totiž keď som mala bambusové plienky, tak zmenili svoj tvar...tak ma zaujíma, či sa to po opratí nejak nezbehlo, alebo nenatiahlo
no a idem teda pridať dačo z mojich výtvorov :wink:
23. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lucia32 kuk ten silt, tam ani nevidno tu dierku...
23. jún 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pata31 no skúsim to zajtra uvidim, dnes už háčik nechytám, dokončila som čo som mala a idem ja haji...
Takže kto to číta, hladam dobrý tip na šiltík, pretože ten môj z KS sa mi moc nepáči :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :grinning: :grinning: no hej, vyzera to, akoby som to tu uplne odveci dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak zajtra na mna myslite baby, idem na ten pohovor :wink:
23. jún 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 tak držime na zajtra palec a potom sa prid pochvaliť :slight_smile: a hod aj návod na klobúčik...
23. jún 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 diky :slight_smile:
a tu je navod....vrch klobucika podla tohto: http://www.mimibazar.org/navod.php?id=6747
a potom som uz len robila 3DS a 2 RO na striedacku....a silt som robila KS, v druhom riadku som kazdy stvrty zdvojila... :wink: a vlastne este pred siltom ten posledny riadok som robila dva krat nahodeny DS...2x a 1RO....a potom som zvlast uhackovala ruzovu retiazku a DS do toho a preplietla som to tam :wink:
23. jún 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 já z toho zatím dělala jen sobě proužkatý svetřík je na fb, a už jsem i dvakrát prala, peru v pytlíku na 30°C jemné praní (nebo hedvábí) a i jsem ždímala na 1000 otáček a v pohodě, zatím drží tak jak jsem vyrobila. Terezce jsem z toho udělala ty rukávky - bolerko a taky pohoda :slight_smile:
24. jún 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha díííííííky za odpoveď, to som rada, že to dobre drží :wink:

no ja mám teraz tiež rozrobený klobúčik, ale je to riadna piplačka, iba z krátkych stĺpikov, tak dúfam, že to ešte tento rok dokončím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a inak z toho toptexu som objednávala pred hádam aj 4 mesiacmi - za 36 eur a ešte som sa toho ani nedotkla :zipper_mouth:
24. jún 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ako si dopadla na pohovore krasavica? :wink: a krasna siltovka!!

@teri3 peknee :wink:
24. jún 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 no pohovor...co ja viem, trochu som habkala po anglicky, tak uvidime, buduci tyzden mi maju zavolat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tu siltovku som uz davno robila :wink:
24. jún 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 tak daj vediet :wink: :wink: ja by som habkala viac po anglicky :wink: chi :wink: hab-hab-hab :wink: dva roky na materskej robia svoje :wink:
24. jún 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 jeeeeeeej, ty si tehuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: blahozelam, nech ste zdravucky! :dizzy_face:
inac aj my chceme druhe, tak ak nevyjde robota, tak ideme na to :wink:
24. jún 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 tak teraz rozmýšlam, čo ti viac priať? či robotu či bábätko :grinning:
25. jún 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia32 ani ja sama neviem, ze co :grinning:
25. jún 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok