• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
cafte, tak ja som konecne dokoncila klobucik, som sa s nim drbkala, lebo som chcela skusit novy vzor, ale sa mi velky robil, tak som skoncila pri overenom vzore nakoniec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zuzuh tu je nejake info :slight_smile:

zakladnu placku mas obvod hlavy/3,14, takze ak ma babo 34-36cm obvod, potrebujes zakladnu placku cca 10-11cm, zvolila by som tu mensiu variantu, ale zavisi aku mas bavlnu... hlbku mam 15-17 riadkov s DS + 3 riadky KS

pri 17 riadkoch mi to zakryje komplet uska, ale capicka je uz akoby dost predlzena, moja mala ma 2 mesiace... cize by som sa drzala asi 15 riadkov

mozno by ti i ine mohli povedat, ja som zaciatocnik :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

9. júl 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pata31 kraaaasne
9. júl 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,sikulky

@myzma hackujem saty pre dceru a isla som pokukat,co najdem tu v teme.....a koho to tu nevidim :grinning: :grinning: :grinning: mas krasne ciapocky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: ahoj

ty si v inom leveli, ze saty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a gratulujem k (buducemu) prirastku :dizzy_face:
9. júl 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ahoj, prosim ta, ako robis tie tvoje kvietky?

tie okvetne listky, to su obluciky? vsetky DS do jedneho? ci oblucik? KS, PDS, DS, PDS, KS?
9. júl 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myzma to je 5 ro, potom 15 DS, a potom robim do prveho ocka DS a 2x nahodeny DS, do druheho 3 2xnahod.DS, do tretieho DS a pevne oko, a tak mi to vyjde presne 5 tych okvet.listkov :wink:
9. júl 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 to mi nejako nesedi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

1 ocko DS + 2xnahodeny DS
2 ocko 3 x 2xnahodeny DS
3 ocko DS
pevne oko

??

mne by to sedelo takto
1 ocko DS + 2xnahodeny DS
2 ocko 3 x 2xnahodeny DS
3 ocko 2xnahodeny DS + DS

ci? joj, prepac, mne to musis po lopate :grinning:
9. júl 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myzma tak ako som to napisala :wink: vlastne kazde tri ocka mas jeden ten lupienok...takze kedze tam bolo 15DS, tak 5 lupienkov....inac by si si musela viac tych DS narobit najprv, aby ti vyslo viac lupienkov...
no ja som si to tak podla svojho spravila, ved skus a mozno prides na nejaky lepsi :wink:

inac sa da aj tak, ze tie lupienky spravis tak, ze zacnes 3ro, potom napr. do dvoch ociek 2xnahodeny DS, zase 3ro a ukoncit PO do dalsieho ocka...
9. júl 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ano, tu druhu variantu poznam :slight_smile: skusim a uvidim, dakujem, dobru noc :wink:
9. júl 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj pletařky,pletu podle časopisu Katarinka a nerozumim, co znamena že přibereme nebo ubereme 7x1, nebo třeba 2x2 atd. mohla by mi nektera z vas s timto poradit?moc dekuji Veronika
10. júl 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myzma :grinning: :grinning: :grinning: level?ani nie....ja len neviem zacat od nuly. vlastne som este okrem jednej "minidecky" pod sviecku nic neuhackovala,ak neratam retiazku z ociek. ale nasla som super (a myslim,ze aj jednoduchy) navod na tricko,tak som zacala,ale kedze nedokazem hackovat 8-10hodin,kym to dokoncim,tak to zmensim a budu to saty pre dceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to uz popri tom aj experimentujem,tak ktovie,ako to este vsetko dopadne :sweat_smile: ved potom hodim foto (raz,ked dokoncim). a ty kde mas tie svoje kvietky,co tu zhanas?ved sa nam pochval :wink:
10. júl 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@venuss přibereme = přidáme (budeš mít více ok třeba 35 máš a přidáš 7 takže 42) 7 x po jednom oku nebo ubereme = ujmeme )budeš mít méně ok) 2 x dvě oči
10. júl 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mam za sebou prvy klobucik :slight_smile:
11. júl 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lubinka26 krasny klobucik :slight_smile: :slight_smile:
ja som robila pre kamosku klobucik, joj, ale si musim aj ja taky spravit, bo je perfektny :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. júl 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dievcatko84 ide ti stranka na FB, bo rano mi isla, ale teraz mi nejde, pise, ze mam skusit neskor :angry:
11. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak uz mi to ide :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. júl 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zase nějaký čepičky....
@teri3 tu mám uloženou z časopisu....
12. júl 2011 o 22:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
16. júl 2011 o 07:53  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby

chcela by som nieco uhackovat pre bratovho maleho - nejake papucky, ciapocku a prikrivku do kocika, ja som zatial pouzivala priadze bezne dostupne, ale tu som sa docitala aj o detskych priadzach, neviete mi poradit nejaky e-shop , kde nakupujete a s ktorymi priadzami mate dobre skusenosti? dakujem
16. júl 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 ahoj :wink: ja vela objednavam z toptex.cz ale da sa objednat aj na slovensko. Existuje aj .sk ale to je iny predajca, len si nechal ich stranku. Z oboma som bola spokojna. Ta .cz ma vacsi vyber,ale dlhsie trva dodanie. A ceny treba sledovat, casto maju velmi dobre akcie a oplati sa skutocne objednat :wink: Mozes si poziadat aj o vzorkovnik a ten ti budu priebezne domov zasielat aby si si ich mohla "ohmatat" :wink:
16. júl 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 jjeeeej dakujem za info
16. júl 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana76 ja som babatkam v rodine aj Jurkovi strikovala z redheart baby vlny, je super a dobre sa z nej aj hackuje objednavala som ju cez galanteriaivana akurat nemaju vzdy vsetko na sklade a dodaciu lehotu maju dva tri tyzne a treba ich urgovat lebo jednu dodavku mi zabudli poslat ale ceny na tuto vlnu maju o polovicu mensie ako v galanterkach :wink:
17. júl 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah dakujem letu, omrknem to tiez
17. júl 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah taku stranku som ani nepoznala :wink: diky aj ja :wink: ja tiez vela pouzivam RedHeart :wink: je to prijemna vlna :wink:
18. júl 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ci tu uz toto bolo, tak pridavam rpe istotu:
https://picasaweb.google.com/104990371969524562553
18. júl 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prepacte, ze sa Vam sem takto motam. Potrebovala by som poradit s pletacim mlyncekom. Viete mi niektora pomoct? Dakujem
18. júl 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vyskusala nieco ine ako ciapocky a sice je bianka este moc malinka, zajac zozal velky uspech :grinning:
18. júl 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok