• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@helimama myslim ze raz mesacne ale nemavaju to vsade a mavaju malo kusov tak sa treba dohodnut so stankarmi nech ti odlozia :wink:
23. júl 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah jeeej, super.

na jesen ako som zostala tehu, som zacala hackovat.. uhackovala som tri ciapky, potom mi doki povedal,ze to ma byt chlapec- aj je, tak som hackovanie pleskla ze ho nechcem ani vidiet. som sa tesila ze pre babu budem robit hackovane capicky :grinning: no a ako vidim aj pre chlapca sa da nieco uhackovat. :slight_smile:))

ale uz mam zase naladu nieco robit, .. v zivote som nestrikovala.. viete dat tip kde zacat? musim zohnat neaku knizku ale vy ste tu skusene, tak hladam radu v prvom rade u Vas. :sunglasses:
23. júl 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, chcem malej urobiť takúto nejakú čiapočku k červeným nohaviciam, viete mi dať nejaký návod na tú listovú ružicu hore aj s tou stonkou? Či mám to robi tak, že urobím si kruh a potom budem len tak z brucha robiť tie cípy?
23. júl 2011 o 19:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baskaj ja by som spravila retiazku cca 9 ociek a po jednej strane 2KS,2PS,1DS,2PS,2KS a naspat zase z pacnej strany retiazky tak isto, a tak by som spravila po jednom kazdy listok a prisila. a stopku cca 5 retiazkovych ociek a cestou spat KS do kazdeho RO :wink: ale netusim ako to bude vyzerat

@zajo79 pre chalana je to dost limitovane co sa hackovania tyka ale da sa, ja som uz spravila ciapku s vestickou a teraz ten klobucik a svokra spravila stasiemu pulover, takze da sa len bez cifrovania, vlniek a podobne :wink:
23. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zaujímavé a už vyskúšané - začiatok čiapočky: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1793
24. júl 2011 o 01:30  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ako sa to hačkuje, že v riadku vyzeraju tie čiarky, pružky ? Poza očko či ako? Kto vie?
24. júl 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Ahojky, za očko :wink: - háčkuješ to zadní, přední necháš být.
24. júl 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Klobouček a nákrčník z příze PUNTO.
Konečně něco pro mou malou princeznu Nellinku :dizzy_face:
24. júl 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@veru0603 som to skušala, ale sa mi ten DS na tom očku nejak popotahoval, tak som myslela že to robim zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nákrčník na princezne krásny...
24. júl 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ty první dva jsou takové vytahané, ale pak už by neměly být..

moc děkuji, ani ho nechtěla sundat..už z ní začíná být modelka :grinning:
24. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myzma tu je konecne fotka mojej prvej tuniky. povodne to sice malo byt tricko pre mna, potom saty pre dceru,ale ani tunika nie je na zahodenie :sweat_smile: a nabuduce budem trpezlivejsia.

inak,baby,neporadite mi niektora navod na chlapcensku vestu(hackovanu)? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@letuskah ďakujem :slight_smile:
25. júl 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 Zuzi, už mám tú pružnú niť doma. Do koľkých posledných riadkov si to cca dávala? A minula si pritom celé vretienko, či iba časť?
26. júl 2011 o 00:16  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj Basi davala som len do poslednych tych co sa robia ks, tak podla oka, myslim, ze 3-4 boli? :confused: :sweat_smile: spevni ti to a bude to pekne pruzit :wink:
26. júl 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradíte mi či sa tento typ priadze "zrazí", alebo natiahne? 55% acrylic, 24% wool, 21% cotton. Tvorím väčšinou zo 100% bavlny, alebo akrylu a tak s takýmto zložením nemám žiadnu skúsenosť. :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,neupletla by ste mi niektora svetrik pre maleho?(samozrejme nie zadarmo).kupila som totizto vlnu s tym,ze mi ho urobila jedna znama, no ale ked som dostala konecny vysledok tak som bola sklamana :cry: . rukavy su mu uzucke a patenty na golieriku a rukavoch postahovane lebo bolo malo vlny.(a to som viacej krat upozornila,ze dokupim ked treba nech je radsej viac ako malo,lebo to co som kupila mi poradila predavacka). tak co s nim teraz,luto mi je vyhodit uplne novy ani raz ho nemal.
27. júl 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj kočky, ako háčkované čiapočky vlastne periete?
27. júl 2011 o 16:33  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj hodim do pracky s podobnymi farbami a periem :grinning:
27. júl 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam nove vytvory...okrem klasickych ciapok, aj jedna hruba celenka, to pre neter na narodky a este slimacik, kamoska chcela na ciapku, tak aspon som nieco nove skusila :wink: :dizzy_face:
27. júl 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@baskaj na 40 stupnov, klasika, aj ked trosku sa stiahla jedna ciapocka, ale potom sa zase roztiahla :wink:
27. júl 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete mi poradit, kolko vlny asi treba na svetrik pre dievcatko, ktore ma rok a pol a nosi velkost 86
27. júl 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradit v BA dobru galanteriu alebo eshop, hladam priadzu na hackovanie, najlepsie Camillu, moze byt aj ina, len aby mali farby, kt. chcem, dakujem
27. júl 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jagatko ahojky, tak třeba příze Baby Wool- růžový svetřík v předposlední řadě, spotřeba 175g :wink:
http://hackovane-cepicky.freepage.cz/inspiration_148/
28. júl 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem

28. júl 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opäť prosba keďže nikto nereagoval
Poradíte mi či sa tento typ priadze "zrazí", alebo natiahne? 55% acrylic, 24% wool, 21% cotton. Tvorím väčšinou zo 100% bavlny, alebo akrylu a tak s takýmto zložením nemám žiadnu skúsenosť.
29. júl 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan hm...ja si myslim, ze sa ti to nezrazi ak budes prat pri nizkej teplote, ale urcite sa ti to bude mierne roztahovat..moj nazor..radsej urob trooosku mensie :wink: co ides robit z toho?
29. júl 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 prosim ta, nedas mi navod na tu kvacku nike? diky moc!
29. júl 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 dám ti návod na co chceš, ale co je to to kvacku nike??????? :confounded:
30. júl 2011 o 10:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no to je ta znacka nike, co hackujes na ciapocky...
a mozes mi aj pumu dat, please, bo mm by chcel taku :wink:
30. júl 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok