• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@monika0001 Krasne :slight_smile: Sikovna a hlavne rychla - mne by taketo vytvory trvali aj tyzden :wink:
2. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 Mozes aj mne dat vediet co to mate za skupina na FB? Inspiracii nikdy nie je dost :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no ja som obila podobne akurat som do prveho ocka spravilakratky stlpik a potom dlhe tak skusim este raz, mozno bvy to nebolo na zahodenie :grinning:

@monika0001 krasne veci a krasne to aranzujes na fotenie, to sa mi paci no a modelka nema chybu, len nech ti ju manazeri nerozchytaju :wink:

apulovrik som na mldom nefotila lebo vyzera hrozneeeeeeeeeeee, nejak sa to natahuje divne :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi blba vlnatu to je
2. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky, tak se opičím a jsem tady taky. Začalo mě to hrozně bavit, ale nějak mi to prostě nejde. Zatím raději jen trénuju a trénuju rovné "šály" k nepoužití.
2. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh
@letuskah - dakujeeem :slight_smile:

Zuzu tebe píšem IP.. :wink:
2. okt 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ten svetrik je krasny....to je strikovany,ci hackovany?
@monika0001 aj mne posles IP? :wink:
3. okt 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 ozaj nadherne vytvory, aj ja chcem IP :wink:
ja som teraz toto robila, ale mi to trvalo neskutocneeee, mi dava zabrat toto tehu, unavena som hrozne.... :sweat_smile:
a uz vlastne zimne bekovky su ta fialkova a biela...a ku bielej kolieskovy salik a ku fialovej este dorabam kvietkovany salik a stucky mi este treba...
3. okt 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pata31 naadherneee
3. okt 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuh prosim ak si tu neposles ten link kockam do ip? Ja som momentalne cez mobil a nejde mi to takto :frowning2:
Dakujem :-*
3. okt 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzuh - Ďakujem moja :slight_smile:
3. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 , šikulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Keby som sa nehanbila, tak by som ťa aj poprosila uhačkovať pre nás :grinning:
3. okt 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka strikovany je
3. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah velmi pekny....len syn si nechce dat vysvetlit,ze na chlapcov sa tazko hackuje,ze chlapcom sa viac hodi strikovane oblecenie :sweat_smile:
4. okt 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...jedna otázka do éteru...toto pončo som začala štrikovať podla návodu 1 riadok hladko, 2. riadok obratko, ale spod sa mi potom krútil, musela som to potom obhačkovať a ešte aj zahnúť a zašiť a aj tak to neostalo dokonalé. Teraz potrebujem jedno upliesť pre kolegynku a chcem aby to bolo " tip-top " ako začať spodok? Patentovym vzorom? Jedno očko hladko, druhé obratko? poprípade 2 hladko 2 obratko, budem robiť na ponožkovych ihliciach, aby som nemusela zošívať, tym padom budem hačkovať dookola hladko, ako by ste to riešili vy????
4. okt 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia32 ja by som zacala 4 riadky hladko, jeden obratko a potom zase hladko a spodok by som na riadku obratko zahla a zasila, asi by som sa neondela hackovanim ani nici inym...

@snehovavlocka ja som mensiemu hackovala vestu a starsiemu som tiez chcela, podla mna s da hackovat aj chlapcom akurat ze nemozes robit muslicky a podobne ale len obyc stlpiky, toto som robil mensiemu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/pletieme-a-hackujeme-pre-deticky/?page=120 prispevok z 26. máj o 23:14 :wink:
4. okt 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah díki...aj to nie je zlý nápad, vyskúšam....vdaka...
4. okt 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 nádherné, môžem sa spýtať aká je tá chlpatá vlna?

a akú vlnu by ste mi poradili na zimnú čiapočku-hačkovanú???
5. okt 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 nadherne ciapocky :slight_smile:
5. okt 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu su moje najnovsie vytvory, len sa mi v poslednej dobe nedari pekne nafotit... :frowning2: uz by asi trebalo novy fotacik :grinning:
5. okt 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
a este nieco pre mojho samka :slight_smile:
5. okt 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
hehe, no 2 x mi dalo jednu capicu
5. okt 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 jej az teraz som si vsimla ze som tie linky chcela adresovat @snehovavlocka tsk baby sorry domotala som to.
ale @lucia32 este ma napadlo dnes k tomu poncu ze teraz strikujem bolerko z jednej burdy a oni spodny lem a lem na rukavoch robia tak ze urobia hladko 4 riadky, potom jeden riadok robia tak ze hladko zostrikuju vzdy dve ocka a jedno nahodia na striedacku a potom dalsie 4 riadky hladko a zahnu to na tom stridavom a zasiju a ma to taky pekny vlnkovany lem
5. okt 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azuz dakujem, aj tvoje velmi peknucke :slight_smile: opica bombova :slight_smile:
@ellysa ja kupujem read heart baby, alebo katku ci ako sa to vola a davam dvojmo...
5. okt 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 13-tich rokoch som opäť prepadla mojej vášni a toto je prvý výsledok (dúfam, že nie posledný) :slight_smile:
5. okt 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@helimama krasne....podobne som videla v poslednej diane baby,ci ako sa to volal ten casopis.aj som sa chcela do toho pustit,len to si vyzaduje viac casu.ale krasne ti vysiel :wink:
6. okt 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atrami - ty si aka koza!!! Dorobim objednavky a volam Ti :wink:

@ellysa - asi myslis magali :wink: je velmi prijemnucks a makkuck
6. okt 2011 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa - ja robim pre deti s katky, baby a velmi super je ta magali :wink:
Pouzivam obcas aj lada ale to pre vacsie bo je troska tvrda ale tepls. Tu Katku davam ale dvojmo :wink:
6. okt 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 ďakujem, dá sa tá magali niekde zohnať?
6. okt 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok