• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@dievcatko84 , ale u nás je to v galanterke dosť slabé, mali tenučký flis ale farebný, vraj biely tenší nedostávajú, no skúsim v inom meste, ked pôjdem na nákupy
17. okt 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuh toto je síce iné, ale predsa, ak by si sa inšpirovala... http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7128
17. okt 2011 o 15:13  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj no ale ona chcela pletenu...ci? @zuzuh Ja som robila podla oka... proste zacala podla skusobneho vzorku som si zistila kolko mi treba ociek na obvod hlavky a robila na sade ihlic a ked som dosiahla potrebnu vysku asi 2/3 tak som zacala zuzovat vzdy prve a posledne dve som zostrikovala. Potom som zacala vynehcavat ze napriklad 10lic nic a potom zase zuzit a tak pomaly...poskusaj..
17. okt 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj
@dievcatko84
Diky dievcata. Skor by som asi chcela hackovanu - len som nevedela odkial zacat ci od čela alebo od konca toho chvosta na ciapke. A mozno skusim strikovanu - uvidim ci hackovana nebude posobit prilis dievcensky.
17. okt 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh teraz som si vsimla, ze skriatkovsku a ja som to v rychlosti ocami precitala, ze strikovanu :wink: chi :wink: No na mojej stranke na FB je fotka medzi ciapockami, niekde ku koncu ta co som ju strikovala tak ak chces kukni :wink: ale podla mna je hackovana jednoduchsia a ta co dala Baska tak tu som robila len v mensom pre novorodenca a myslim ze je lahucka a pekna ;)
17. okt 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuh ja teraz hackujem skriatkovsku pre chlapca a neposobi zatial dievcensky. zacala som od spica, dala som si do slucku tusim 4 dlhe stlpiky, a pridavam od oka aby to robilo ten spic. dam foto ked deti zalahnu, snad to bude coskoro...
18. okt 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak sa k vam pridavam i ja, ked mozem.. :wink:

@zuzuh podla mna hackovana je v pohode vhodna aj pre chlapca..ja som teraz robila jednu pre znamu na fotenie skriatkovsku a podla mna je aj moj chlapcurik v nej zlaty..akurat tato asi nie je vhodna na nosenie vonku, lebo je dierkovana

a zacinala som tiez od vrchu..ci od spica..ale na tejto konkretne som este cez spic prevliekla priadzu a uplietla cop, aby to bolo dlhsie
18. okt 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata, prosim vas, mohli by ste mi poradit, ako uhackujem opicku na capicku? pripadne nejake ine aplikacie na capicku pre chlapca...dakujem
18. okt 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dew00 http://www.mimibazar.cz/tisk_navodu.php?id=3136
skus podla toho

@tintinka ..... Mozes..... :slight_smile:
Tak skusim aj ja hackovanu :wink:
18. okt 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh toto je ta capica
18. okt 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekný večer, ja som práve konečne dorobila malej na zimu čiapočku, ešte šálik a sme vybavené, len tá podšívka je hrozná :rolling_eyes:
18. okt 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
18. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ellysa vyzera to super a podsivku nebude vidno :wink:
18. okt 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh velmi pekne dakujem :slight_smile:
18. okt 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh ahoj, ja som tiez robila prvy krat taku capicu, zacala som od konca, spica, pridavala som si ocka len tak od oka a vyslo to :slight_smile:
19. okt 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ešte foto na malej, podšívka vpredu trochu trčí, tak to prešíjem
19. okt 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
krasne vytvory kocky :wink: ja idem dorobit malej salik ku tej misickovskej ciapocke a tak sa pustim do trpaslikovskej zo zvyskov vln :wink: a nejaky salik asi ku tomu :wink: potom hodim foto. Toto je moje najnovsie dielko :wink: paraaada som taka spokojna sama so sebou :wink: sa to krasne natahuje a vydrzi snad az do porodu :wink: chi :wink: lebo sa zvacsujem nadvesmirnou rychlostou :wink:
19. okt 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@azuz Super - tak nejak si to predstavujem
19. okt 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 úžasnéééééééé :slight_smile: tá vzorka dole je perfektná, to je hačkované?
19. okt 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa nie to je strikovane :wink: inak je veeelmi jednoducha :wink: a podla mojho nazoru velmi efektna a paradne sa natahuje :wink: A dakujem :wink:
19. okt 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tiey som myslela ze hackovane, inak velmi pekne a snad ta to obopne aj v den D, aspon nestratis brucho :grinning:
19. okt 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuh ja som robila takúto hačkovanú - začína sa od špicu na 6ds do špirály, keď máš dosť dlhú "špičku", pridávaš vždy na dvoch stranách (povedzme na prvom a strednom DS) až do požadovanej šírky, posledné 3 riadky sú DS na triedačku s predným reliéfnym DS.
19. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dievcatko84 a tú šatovku si robila podľa nejakého vzoru alebo len tak "z brucha"? ("z bruška" :grinning: )
19. okt 2011 o 12:24  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj doslova z bruska Baska :wink: Odmerala som sa ptom som na prsiach ubrala ale dala natahovaci patentovy vzor, aby sa to prisposobovalo mojim prednostiam :wink: chi :wink: a to zaviazanie pod prsiami sa mi zdalo vhodne, aby to pekne stiahlo a nebola som ako sudok :wink:
19. okt 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 Tak to si potom pri treťom tehu dám k tebe pravdepodobne také tiež urobiť, ok? Lebo presne takúto "šatovku" som v obchodoch hľadala ale nenašla. Len ja by som to potom chcela z bruška dole už iba rovné, padavé, nie obťahujúce bruško... ale šak to potom... ak... :grinning:
19. okt 2011 o 21:05  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bihan super vyzera ta ciapocka, taku sa chystam spravit mojej malej,t ak dik za navod :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre inspiraciu
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky/140941885952415

navyse tam teraz prebieha sutaz o ciapocku
19. okt 2011 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pletiarky POZOR kuk na túto stránku http://www.innaz.com/cgi-bin/makechart/makechart.cgi
Môžete si tam vytvoriť svoj vlastný návod na vzor, bez pracného ručného kreslenia. Tak šup do toho a pochváľte sa či sa Vám to páči... :grinning:
20. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj rada :wink: ja som prave toto chcela, ze potom po porode mi uz taka obtiahnuta nebude , lebo ak chces aby ti nebola dole obtiahnuta, tak si myslim, ze by musela byt viac do A-cka a ja som dost silna tak po porode by osm vyzerala stale velka :wink: chi :wink:
a tuto je moja trpaslicia a salik ku misiacikovskej ciapke.
20. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 Krasna :slight_smile:
Si ale rychla ako to robis :grinning:
20. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok