• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@lucia32 neviem, ci sa zajtra dostanem do tej galanterky, bo som chora, tak ti dam vediet, ze co...aj ked treba aj mne ist kupit priadzu, tak hadam najneskor v utorok pojdem...
23. okt 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. prosim was kde nakupujete wlnuky bawlnky, priadze.... tak nejak lacno.myslim z netu. dakujem
23. okt 2011 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 mne neponahla, budem asi robiť z tej vodovej nakoniec, takže klidek, tabaček...
Tu čapicu som natiahla na hlavu aj ja, mám 55 cm, aj ked som vyzerala divne, takže zrejme bude v poho, ešte dnes podšívku, len malá spí, tak nechcem vrčať...

@evicka1 to je ťažke povedať, zaleži čo nahanaš, konkretne... niekde je jedno lacnejšie a druhe drahšie, niekde je drahšie poštovné...treba si najsť to čo vyhovuje tebe....ja osobne nakupujem len camillu z mimibazaru...
23. okt 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 camillu aj tie hruqsie ako je lada lux,color aleqo nepal, jasmin. a este qy osm chcela taku hruqu ako su z nej tie hunate ponozky
23. okt 2011 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem, protože se chystám tento týden zasílat objednávku na Slovensko, chtěla bych se zeptat, jestli se některá nepřidáte? Hromadná objednávka by měla o něco zajímavější poštovné než individuální.
V případě zájmu mě kontaktujte:wink:
A jinak o víkendu jsem nezahálela :slight_smile: :
Na Nellince příze Baby Dream: http://hackovane-cepicky.freepage.cz/prize_baby_dream/
a ušanka kombinace Baby Dream a Baby Wool: http://hackovane-cepicky.freepage.cz/prize_baby_wool/
23. okt 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a ked sa tu tak chwalite chem aj ja ak mozem :grinning:
23. okt 2011 o 22:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
baby, ktorá ešte nemáte nákrčník, úúúúplne jednoduchý, podľa http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7784, pre 18 m, som robila z 50 RO (15 DS/25KS), elian mimi (ale dvojmo), háčik 4,5 a sedí krásne

foto hneď po dokončení, takže ešte nie sú nitky odstrihnuté
24. okt 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@veru0603
ahoj, môžem sa pridať k objednávke?
24. okt 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@decembrovka77 ahojky, jasné :slight_smile: Máš zprávu :slight_smile:
24. okt 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak si predstav, ze nemali ani jednu tu camillu, tak mi je to luto, musis ine vymysliet :confused:
som dnes bola u dr, tak som tam skocila... :wink:
24. okt 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa my sice mame nakrcnikov az az ale isto nam treba este dalsie :grinning: velmi pekne :dizzy_face: este prakticka otazka davas to pod vetrovku alebo na nu?
24. okt 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, poraďte prosím, aká je dobrá vlna na svetríky na toto obdobie a aj na ponožtičky, ďakujem :slight_smile:
24. okt 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 tak trošku som s tým aj počítala, ale vdaka, dala som na výber z tych čo mám, tak nech si vyberú...
24. okt 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miroslava44 ja siom babetkam strikovala z red heart baby a teraz ked su vacsi tak red heart lisa a dobre sa z toho tiez strikuje, je to hrubsie a rychlejsie to rastie :wink:
25. okt 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ..
troška sem nestíham chodiť. malinká mi prestala poriadne spávať.. :frowning2:
25. okt 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ktoré som sem už dávala tak ak sa nejaká bude opakovať ospravedlnujem sa...
25. okt 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@monika0001 ako vzdy klobuk dole, u teba kvantita nie je na ukor kvalite :dizzy_face:
25. okt 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika0001 robi jak drak...mam podozrenie ze ma miesto jedneho paru, aspon dva tri pary ruk :grinning:
25. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja pridavam posledny vytvor..sice nie je podla mojich predstav, ale cas nechcel zastat, aby som sa s tym mohla dlhsie pobavit...
na zajtra pre tomiho na halloweensku party do skolky (budu to mat na dvore vecer vonku)
25. okt 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj, potřebovala bych poradit, háčkuju už od malička, a ted pro malou čapky..ráda bych čapku s ouškama pro miminko.. a to nevím jak přiděláváte? díky moc za info :slight_smile:
25. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, neviete náhodou niekto ako sa robí takýto V-čkový vzor? http://www.etsy.com/listing/66240790/crochet-hat-pattern-pdf-414-elegant
25. okt 2011 o 20:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky to je taka zaqawa. normalne sa mi to zacina pacit :grinning:
25. okt 2011 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj vypadá to na vzorku do DS urobiť DS,RO, DS a v ďalšom riadku do RO, opakovať vten istý vzor
25. okt 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baskaj a hrubou vlnou a veľkým háčikom :slight_smile:
25. okt 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika0001 prosim ta, nemohla by si mi poslat navod na maslicku?
25. okt 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam posledne vytvory :slight_smile: skoda, ze nie je viac casu :confounded:
25. okt 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letuskah - Ďakujem :slight_smile:

@tintinka - juj moja kiež ny to tak bolo :grinning: Včera som dokončila konečne aj tie čierne štucne a urobila som kráásny šál. až tak sa mi páči, že sii ho idem urobiť aj pre seba :grinning:
Neskôr pridám foto..

@lubinka26 - no mašličku som robial tak, že som si urobila klasicky iba pásik a potom som to v strede stiahla niťou... a to tak, že som pichla ihlu zhora dolu (neviem to popísať inak :frowning2: ) a stiahla som to a zauzlovala....
keby si nevedela ako tak Ti to nafotím , lebo ja návody neviem písať :sweat_smile:
a Tvoje výtvory - krááása !!!
26. okt 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, náhodne som našla tento blok, tak by som chcela poprosiť, či mi nejaká maminka nevie poslať návrh na háčkovanú čiapku a háčkovanie kvietkov. Som len štrikovací začiatočník a celkom to aj ide. Je mi jedno, či sa to vyplatí, mne sa skôr páči originalita vyrobených vecí a to, že to decká radi nosia , lebo je to od maminky. Takže som sa minule rozhodla, že sa aj háčkovať trošku naučím. Vopred veľmi pekne ďakujem
26. okt 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok