• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@lienok1 kraasa...a ta farebna sa ako robi? aky je to vzor?
3. nov 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
3. nov 2011 o 12:14 • mmmonika222
vďaka dievčence...dúfam,že sa s nimi vytvorí véééééľa fotiek maličkých dropcov... :grinning:
3. nov 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tintinka tá farebná je vlastne melír vlna RED HEARD...je háčkovaná slučkovým vzorom...super ukáže i v červených tonoch...túto farebnú kombináciu melíru som zvolila ako unisex...
3. nov 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 je niekde návod na ten slučkový vzor??? ďakujeeeeeem :slight_smile:
3. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 a neroztahuje sa potom velmi? Ja som tak robila jezka pre malu taku hracku..ale strasne sa mi to roztahovalo aj ked som robila medzi tym ks :-s
3. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zima udiera na dvere :wink: chi :wink:
3. nov 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dievcatko84 jej, to mas z tej bambulkovej vlny? bo taku mam a neviem co s nou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pridavam aj ja svoje posledne vytvory...macickove :wink:
3. nov 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pata31 ano z tej :wink: prvy krat som robila :wink: vyzeralo to zlozito,ale dalo sa, sal je strikovany, stale hladko,ale musia sa strikovat prve aj posledne ocka a potom ciapocka je hackovana,ale stale musis striedat riadok ds vlnou normalnou a tak po touto bambulkovou, lebo len z nej sa to neda..teda ja to neviem :confounded:
3. nov 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate niektora tu sadu na bambulky? Lebo spekulujem...ale sa mi zda dost vyse 5€ a este ku tomu postovne :confounded: neviete o lacnejsom pripadne niekde v galanterii ste nevideli? Rada by som... ale asi musim napisat Jeziskovi.. :confounded:
3. nov 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 uf, tak to vyzera zlozito, este mi to tam asi chvilu polezi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja mam bambulkovac, dobra vec, oplati sa... :wink:
3. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 ahoj prosim ta ako si robila tu zelenu ciapocku s oranz. kvietkami aj ja som zacala hackovat a velmi by som to chcela skusit urobit .Dakujem za pomoc
3. nov 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 neee nie je zlozite :wink: Pocuj a za kolko si ho kupila? mna ta cena odradza,ale ak sa neda nejako vyraznejsie lacnejsie kupit tak nebudem spekulovat a kupimaj za taku cenu :wink: tiez ma to laka na kadeco davat gulky a vystrihovat sa mi fakt nechcu z kartona :confounded: :confounded:
3. nov 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 myslim, ze za taku cenu som kupila, ako ty si pisala, s postou cez 6eur....
a fakt je to ovela rychlejsie ako s kartonom, to som z toho bola znechutena, ked som to mala robit...
3. nov 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pata31 a z kade si mala? Ja som to zatial nasla len na klbkovlny.sk :confounded: inde nie :confounded: Akoze este na jednej ceskej,ale tam mali len na dva priemery a toto je na tri..
4. nov 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31
@dievcatko84 jej babz ja som akurat vcera dorabala brmbolec mlademu na capicu a roymzslala som ze toto bz som nutne potrebovala (na jeden brmbolec rocne ze ano...) asi tiez napisem jeziskovi sms :grinning:
4. nov 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky, aku vysku ciapocky mam robit, ak robim pre novorodenca?
4. nov 2011 o 09:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj 9-12 cm
4. nov 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 nie,nerozťahuje,radu,keď sa robia len kr.stlpiky,troška viac uťahujem,čím sa slučky v predošlej rade zafixujú...
4. nov 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa neviem,či je na nete návod-nekutrala som,pošli e-mail a ja sa ti to pokúsi polopate a po motyke vysvetliť...
4. nov 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa čiapočka je pletená,kvietočky háčkované...čiapočka je vlastne pletený trojuholník,zošitý vo švíku,kvietočky háčkované a následne prišité inou farbou,čím s kvietok v strede pekne vyplní...ak chceš bližší opis pletenia,uberanie a výroba kvietočka,pošli e-mail...opíšem...páááá
4. nov 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 jééééžinko...sú úžasné..veľká šikula z teba...:grinning:
4. nov 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ake vlny predáva STOREX? ma niektorá prehlad?
4. nov 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha lebo som si klikla storex a oni nemaju online predaj, len pišu, že 37 druhov, tak som bola z toho jeleň...
4. nov 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. zlatka newiete ako sa roqi takato ciapocka?
5. nov 2011 o 13:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienok1 poprosim ta o ten blitsi opis vyroby kvietocka pliest zatial neviem tak aspon tem kvietok aby som vedela uhackovat .Poslam ti do ip moju e-mailovu adresu .Este raz dakujem dufam ze to zvladnem
5. nov 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok