• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@lienok1 naaadhera..
28. nov 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam moju dnesnu pracu teda vcera som zacala ... male a aj vacsie, tie vacsie som si vymyslela sama teda maju muchy ale var posluzia :slight_smile:
28. nov 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@deniskateniska perfišné sú :grinning:
28. nov 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa povodne mali byt uuuuuuuplne ineeee len sa mi to nedalo tak ako som chcela teda nechcelo sa mi uz vymyslat tak som urobila to okolo nozicky a sedia perfektne... :slight_smile:
28. nov 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veru0603 jeeej dakuejm pekne :slight_smile: si zlata :dizzy_face:
28. nov 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby kde by som našla navod na strikovane ponožky aj s obrazkami ? alebo nemate niektora???????
29. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: chcela by som skusit uhackovat mojej malej stucne na nozky..mohli by ste prosim poradit nejaky dobry a hlavne lahky navod? :wink: moc dakujem
30. nov 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca spravis si retiazku podla obvodu nozky a potom uz len robis DS dookola stale...celkom jednoduche :wink:
30. nov 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre sestrine deticky :wink:
1. dec 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prvom prispevku zahadne fotocky zmizli,tak znova:slight_smile:
1. dec 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moje najnovsie prirastky :wink: kamoska ma v pondelok sekciu, tak verim, ze jej malej princeznej padnu ako uliate vecicky :wink:
1. dec 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dievcatko84 ahoj to mas hackovane tie nohavice a svetrik? a mas navodik? aj tie ponozticky dakujem
2. dec 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si představte, že jste mi přičarovaly práci........:slight_smile:
míčky a gumičky do školky měly takový úšpěch, že prý by rádi kdyby na Velikonoce jsem vyrobila něco pro celou školku 130 dětiček :slight_smile:
takže musím něco vymyslet :slight_smile:
2. dec 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@iloha eeeej super super!!!! Tesim sa s tebou!!!

@deniskateniska svetrik je hackovany, je to vzor z casopisu, rozmery su podla velkosti danej, ponozticky su tiez hackovane, urobis si kruh na priemer nozky a tahas ho do dlzky po patu. pata je stvorcek, potom obhacujes stvrocek a spojis ho s valcekom a tahas hore to je to na nozke :wink: A nohavice su strikovane.
2. dec 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, prosim poradte! Prave hackujem svoju prvu ciapocku - usianku, ale nie som si ista ako sa robia krytky na uska. Teda, ako sa spravne ubera. Teraz mam urobeny posledny rad, ten co ciapocku trosku vzadu predlzi a vpredu som takych 16 cm vynechala. Kde najdem zrozumitelny navod? Dakujem pekne :slight_smile:
2. dec 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste velmi sikovne a vyrabate prekrasne vecicky.Chcela by som skusit hackovat,ale nemam ani tusenie aky hacik si kupit a pod.Vedel by mi niekto poradit.Dakujem. :slight_smile:
2. dec 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12 tak tu najdes kadejake navody na usianky... :wink:
2. dec 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 dakujem :slight_smile: no tie nohavice asi si budem musiet sama vymysliet bo vsetci len strikuju nohavice :slight_smile: a mam jedny este po mne ked som bola mala a vyuzila som ich pri syncekovi na 100% a teraz by sa mi tiez zisli tak musim nieco do aprila vymysliet :grinning: :grinning:
2. dec 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska ja mam strih na to,ale skus urobit akoby dva dole zuzene obdlzniky..no ono to nie je obdlznik,ale vies ako to myslim :wink: a potom predok a zadok zosijes a hore zahni na gumku a zosi osobitne nozky :wink: hm? :wink:
3. dec 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dostať bežne kúpiť v galantériách plastovú pomôcku na výrobu brmbolcov? Videla som to na jednej českej stránke pod názvom bambulkovač pony, ale na slovenských stránkach som nič také nenašla.
3. dec 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, existuje niekde nejaká tabuľka na to, aká má byť k danému obvodu VÝŠKA čiapočky? ďakovalaaa
3. dec 2011 o 13:53  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baskaj Ahoj, tady
3. dec 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veru0603 ďakujeeem!
3. dec 2011 o 16:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: ak mozem pridam sa ku vam :slight_smile: hackujem asi mesiac :slight_smile: len moc mi to este nejde :slight_smile: mmentalne sa 3 dni trapim s topanockami :(
3. dec 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zazalienka na ten sa chystam :slight_smile:
4. dec 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecicky do drazby :wink:
4. dec 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dievcatko84 aj ja som posielala,len toho bolo o mnoho menej :slight_smile:sikulka si :slight_smile:
4. dec 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 dakujem! Podla mna kazda drobnostka sa rada :wink: a si zlata, ze aj ty si bola ochotna podelit sa o svoj cas :wink:
4. dec 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok