• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@iloha tak vidis, clovek by netusil co takej sukni moze chybat :slight_smile: vyzera to super, aj na karneval aj len tak :dizzy_face:
17. dec 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. dec 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicka1 ty si hladala takuto capicku, nasla som navod na pletenu ale v anglictine, mozno pomoze http://media.leisurearts.com/downloadfiles/N_03_09_KnitBabyBonnet.pdf
17. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata vysvetlite mi prosim vas ako strikovat hladke ocko?
Zacala som strikovat, ale nebyvam na SVK a tu sa strikuje uplne inak ako u nas.
Obratko viem, potrebujem iba hladke ocko (cize vysledok stromcekoveho vzoru). Velka vdaka.
17. dec 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa ked mas na ihlici ocko tak chystis akoby z lava do tej dierky a potom nahodis nitku a tu pretiahnes spat cez ockoa zaroven ho zoberies na pravu ihlicu..nikdy som to este neopisovala..snad mi budes rozumiet...ak by si chytila ocko akoby zo zadnej strany za nitku a tak pretiahla nitku tak robis anglicky hladko :wink:
17. dec 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa Zuzanka pre dcerku :wink:
17. dec 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dievcatko84 Vdaka, opis jasny, ide mi to! :slight_smile:
17. dec 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moje posledne :slight_smile: Homer pre brata,modra pre synovca a hneda pre kamratku :slight_smile:
17. dec 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Dievcata mne sa strasne paci toto bolero, ponco a kardigan. Bolero je pentagonovy vzor, treba 85m jemnej merino vlny na 5.5mm ihliciach.
K poncu som sa este nedopatrala, lebo je to kniha, musim ju ist pozriet do obchodu.
VOGUE strikovanie magazin mava krasne veci.
Ten kardigan je z kasmirovej kolekcie Lamberta Losaniho. Neda sa to skopirovat, je to pokombinovany osmickovy vzor, ale fantasticky kvalitna kasmirova vlna. Asi treba zmes kasmiru s bavlnou alebo merino,aby to drzalo formu.
Tak je to? (to sa pytam)
Ja vlnu nemam problem zohnat, len mne to nema kto zatial ustrikovat :grinning: ale ja strasne budem snazit aby som sa k takemu dopracovala...
17. dec 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briketa pekne si si vybrala :slight_smile: to bolero som uz davnejsie niekde na nete videla, netusim kde a vyzeralo to dost komplikovane, myslim ze bolo z jedneho kusa ak sa mi to s niecim nepletie
17. dec 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa to ake naadherne veci!!! A to je uz co pentagonovy vzor...to ako na to kocka?
18. dec 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne som moju prvu objednavku dokoncila :slight_smile: dufam, ze bude majitelka spokojna :slight_smile:
18. dec 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
dievcata mam detske veci - navody zdarma stranku, ale v anglictine ak vam to nevadi. myslim ze staci pozriet tie zakladne vyrazy co sa stale opakuju a navod sa da vyrozumiet. ak cosi neviete, kludne sa ma spytajte. ohladom anglictiny, nie strikovania :grinning:
http://www.knittingpatterncentral.com/directory/baby.php
18. dec 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briketa - a nejakú stránku na háčkovanie nepoznáš?
19. dec 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem objednávať od Coatsu, vlny red heart a schachenmayr by ste mohli poznať, kuk link http://www.coatscrafts.sk/produkty/Pletacie+priadze/Pletacie+priadze.htm
keby niekto mal záujem o nejakú vlnku, tak môžte písať IP, na tento rok su už objednavky uzatvorené, takže máte čas...
19. dec 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto by mi vedel poradiť, ako sa správne robia strapce na konci šálu ako je na fotke? nech sa to nerozvezuje a tak
19. dec 2011 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 sa mi zda ze tam su len nastrihane kusky vlny a su popriviazovane..nie klasicky uzol,ale tak cez slucku..neviem ci som to zrozumitelne napisala :slight_smile:
19. dec 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 vďaka, myslela som si :dizzy_face:
19. dec 2011 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matja oni maju sestersku stranku s navodmi na hackovanie http://www.crochetpatterncentral.com/
19. dec 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som na tej stranke nasla navod na tohto anjela http://pandacrochet.8m.com/noelle.html celkom vysiel len mi ho mlady zhabal skor ako som ho stihla napnut :grinning:
19. dec 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj prvy pokus o tutu suknicku a k tomu celenka :slight_smile: pre moju duracelku pod stromcek :slight_smile:
19. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
hotový dárek pro švagrovic Barču na panenku :slight_smile: a ještě potřebuji včelku Máju pro Niky a je to :wink:
21. dec 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moje prve ponozky, sice nie podla predstav ale tak zdokonalim sa :slight_smile:
21. dec 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
konecne som dokoncila stucne a kompletik pre malu ku suprave :slight_smile:
21. dec 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jej @julianka777 som Ta aj tu objavila :slight_smile: an som nevedela že je takato tema aj na MK :wink:
21. dec 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dannynka hi hi :slight_smile: ja som vsade :grinning: ani ja som do nedavna nevedela,az ked som hladala nejake navody,tak mi vyhodilo aj tuto temu :slight_smile:
21. dec 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 Tvoje vytvorl Ta prezradili :grinning:
21. dec 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dannynka ja som akurat kukala tvoje :slight_smile: aj su mi zname len si neviem vybavit meno :grinning:
21. dec 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok