• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
18. jan 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ja by som asi robila takto nejak..http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=196 toto je sice hracka ci vankusik, ale ten pancier mozes takto riesit aj na jakubka..zadnu cast by si niecim vystuzila..alebo urobis ako keby tri vrstvy (dve spojis spolu a niecim vypchas to bude na chrbat) a ta predna bude vlastne len drat zadnu a do toho sa navlecie
18. jan 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim si úžasná presne si mi napísala čo som chcela myslela som tú čiapočku tá ma uchvátila.
18. jan 2012 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronika.deskova super, teraz uz vies ako na to tak bude vsetko jednoduche :wink: a na tie miminka ked chces hackovat tak obdov hlavicky maju tak do 37 - na nete som nasla... ja sa moc teraz nehrniem do hackovania pre babo v brusku lebo netusim ake bude velke (prvy mal 4020g tak ak bude taky macko tie male veci mi nevyuzije) .... nauc sa hackovat pre seba a pre mimi to bude potom o to jednoduchsie...ja sa chystam urobit si daky kabatik tenky na jar - leto uvidim ci budem mat cas ked sa drobec narodi :grinning: :grinning:
18. jan 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iviska no v podstate nie je na tom nic zlozite az na to body - to skus kupit zlte alebo cierne a prisit pasiky alebo len vesticku uhackuj to je lahsie asi ako body....
18. jan 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
ahojte vcera konecne dosla do obchodu vlna som si nakupila ale este jedna farba ma laka tak mm dnes skoci - moc sa mu nechce ze to je trapne ked pojde chlap kupit ale ja som spat nemohla koli tomu :grinning: :grinning: tak dufam ze tam skoci :slight_smile:
18. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby neviete mi poradit ako na toto? vvolaky podobny navod nemate nahodou?
18. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deniskateniska to akokeby som mojho poslala, to je pre nich hadam este horsie ako kupovat vlozky :grinning: :grinning: :grinning:

@tintinka to je dobry napad toto na mmb, pancier podsijem starym trickom a niecim vypcham a predok spravim takto, super, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jan 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letuskah @tintinka perfektny napad, dobre ste vymysleeli toho korytnaka :slight_smile:
@deniskateniska asi uz pisem neskoro, asi tam uz tvoj mm bol, ale vobec to nie je problem, pokial vystrojis chlapa listockom s nazvom vlny, farbou a poctom klbiek ... musis mu zdoraznit, ze v ociach tych predavaciek bude fantasticky chlap, ktory ma pochopenie a pomocnu ruku pre manzelkino hobby :slight_smile:
@evelin116 bohuzial, ja moc neestrikujem, neporadim. sle pokial vies urobit taku fantasticku vesticku, ako nam tu predvadza mala modelka, tak si isto poradis :slight_smile:
@bacillka to som rada, uz si zacala? :grinning:
18. jan 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veronika.deskova satka ti pojde dobre, same retiazky a pevne oka, kludne sa do nej pusti, a velkosti ti idem pohladat, uz som doma, uz sa mi da hrabat po nete .....
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3925
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=7577#diskuse
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6776#diskuse
az 3x som nasla :slight_smile:
18. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 krásne dievčatko aj dielko
18. jan 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, děkuji moc :dizzy_face: já to udělám asi jen jako triko + k tomu kalhotky :sunglasses: ještě nevím co z toho ušmodrchám. Ušít bych to mohla, ale jednak už sem dneska koupila vlnu a taky stroj má mamka doma a teď se tam 2x nedostanu. Navíc, je to v místnostech kde sice teplo bude, ale budu raději když bude mít malá na sobě něco hřejivého :dizzy_face: jak budu mít komplet vše tak pak hodím fotečku :slight_smile: snad to realizuji, nebo když bude nejhůř udělám jen zajíčkovou čepičku a bude to :wink:
18. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: no tak povedal ze tam uz v zivote nepojde (mame taku pani co ma galanterku, ze skoda reci usmiat sa asi ani nevie pohlad ako na vraha a tak) no a nemala vylozenu tu vlnu tak jej musel na polici kdesi ukazovat ze ktoru chce a ze tam bolo milion ludi (galanterka 2x2metre) lebo tovar prisiel tak vsetci nakupuju :slight_smile:
18. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky fotky mojej vlny co som nakupila - ta co pribudne na druhej fotke tak tu bol kupit mm :grinning: a vecicky co mam uz pre drobceka dnes som dokoncila ten biely svetrik konecne a sa mi vydaril aj mm ma pochvalil ze to uz zaciatocnicka nie som ked si vymyslim nieco take :grinning: :grinning: tak som na seba hrda ze sa paci aj mm . uz len gombiky :slight_smile: a tie papucky a rukavicky sa mi zdaju male tak neviem ci idem pokracovat v hackovani takych drobnosti predsa papucky mam hotove za hodinu tak to aj v porodke zmaknem idem s akonecne pustit do nakrcnika pre romanka :slight_smile:
18. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@letuskah tak pak jedině udělej tílko - jako body (v rozkroku na patentky či sucháč (žluté ) a na záda krunýř , nebo žluté tričko a na to krunýř :grinning: ale naprosto ho chápu
18. jan 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ano začala som tú čiapočku ak sa dnes nič nevysrstí tak by som ju mala dokončiť. Dochádza mi vlna tak dúfam že mi to vyjde. potom to sem zavesím :slight_smile:
19. jan 2012 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska ja som predavacky tu v galanterke cvicila skoro rok, kym ma zacali zdravit, komunikovat a obcas aj usmev vystroja. :slight_smile: ale ten listocek chlapovi fakt funguje, moj mm odkazuje tvojmu, nech z toho nema komplex. to je ako ked si zena ide kupit imbusak do zeleziarstva. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a svetriky su krasne, na tie male vecicky nevidim podrobne, ale ide ti. :slight_smile:

@bacillka na to netreba az tak moc vlny, dufam, ze ti vyda, som zvedavaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
pridám aj ja fotku môjho výrobku :slight_smile:
je to len drobnosť - nákrčník, ale malému sa páči, tak som rada. Je to robené len zo zbytkov vlny, preto je dvojfarebný
19. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lucim :grinning: :grinning: no tie topanocky a rukavicky sa mi zdaju malicke moc ale tak teraz dorobim nakrcnik a pustim sa do vacsich papuciek :slight_smile: ty si robila od oka ci tie botasocky? ja som robila len tak od oka 10ro a tak asi budem musiet dat viac ro aby boli vacsie tie farebne su take vacsie tak asi podla nich budem robit :slight_smile:)
19. jan 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska ja tu mam odtlacok Matkovej nozicky, ked mal 2,5 mesiaca a ma to malinko cez 9cm. niekde som nasla, ze novorodenec ma okolo 7 - 7,5 cm ... ked priratas dupacky alebo ponozky, tak by mohlo stacit 9cm na podrazku pre najmensie babo. a zavisi to od hrubky vlny a hacika ... posledne (zelene som robila na 12 ok a vysli cez 10cm.
19. jan 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no tak to mam potom akuratne tie malinke maju 7cm.. tak to akurat... ale ak nebude tak dam do nemocky ak budu mat nedonosene dake babuliatko...
19. jan 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “patří do bazaru”
19. jan 2012 o 22:08 • iloha
@deniskateniska krásne vecičky
@gucz aj nakrčník aj synček sú krásni
19. jan 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. jan 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iloha ta růžová soupravička je nádherná, škoda, že ještě nečekáme :wink:
20. jan 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte pár výtvorov :slight_smile:

@lussy23 ďakujem
20. jan 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
babz plz nemate niekto navod na takuto ciapku? http://www.modrykonik.sk/fotoblog/laurap/album/ciapocky/8587843/ dik
20. jan 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ja som kupovala ten jemnejší tyl a stál tuším 3.4 za meter a potrebovala som 1.8m na dlžku sukničky 30 cm. nemám ju v nej odfotenú. ale pokúsim sa :wink:
20. jan 2012 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok