• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

30. novembra 2017 
kocky,ktora ste hackovali svetrik,nemate nejaky lahky navod?taky,ktory by som aj ja pochopila :grinning: dakujem :slight_smile:
21. jan 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah super to prve sa mi velmi paci, take som si to predstavovala, skusim este pozriet na mmb ale tiez sa v tom velmi nevyznam. Dakujem.
21. jan 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika.deskova ja robim podla inych navodov, ale aj toto je pekne... chodi sa dookola, ale tam kde sa otacas, tam musis urobit viac ociek do 1 z predoslej rady. inak by sa ti to krutilo. z nakresu mi to nie je jasne. ja robievam dole polodlhe stlpiky a v prvom rade na koncoch 5 do jedneho ocka, potom po 2 v dalsom rade na otocke .... pri kratkych stlpikoch budu stacit na konci 3 do 1 ocka, v dalsej rade po dvoch do kazdeho druheho.
@julianka777 zlatuckeeeeee :slight_smile:
21. jan 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 krásne vecičky
21. jan 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 este som cely svetrik nerobila, iba rukavy, kapucu, lem a spodok, nasila som to na trickovinu a maly bol nadseny (foto), z hlavy, ale napr. tento je jednoduchy a pekne podrobny navod, urcite spravim http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4797
toto je rozkosne na babo, ale z perlovky , to by ma asi svihlo, na to by som nemala trpezlivost ale vrsok sa mi moc paci a k tomu akykolvek vzor dole http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1045
a toto je na mmb najoblubenejsi http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4285 :slight_smile:
ja uz mam plan, aky chcem robit, s kratkymi rukavkami, ako vesticku, asi podla posledneho navodu, alebo len DS. :dizzy_face:
21. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lucim no veru s tou perlovkou keby robim,tak asi zosaliem :grinning: na ten nextovy pokukavam,len akosi sa stale odhodlavam :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 sak preto chcem ten nextovy urobit skorej, ked sa terezka narodi, na dlzku tak max po 68 velkost a bez rukavikov, aby som ho zmakla bez namahy :grinning:
21. jan 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak to je dobry napad :slight_smile:
21. jan 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofhia vdaka, mam to otvorene uz od rana a este som sa k tomu nedostala, dnes vyrabam tutu suknicku :wink:
21. jan 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no to teda čumím toto by som asi nezvládla. Mne je to ťažké držať v rukách a potom mi odchádza chrbtica
Klobúk dole pred každou ktorá takéto niečo dokáže zhrčkať.

Prosím Ťa nemáš nejaký dobrý návod na dospelácku baretku obvod hlavy 56cm
22. jan 2012 o 07:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim naaadhera, si sikulka
22. jan 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bacillka co by si nezvladla? tu mikinu? nebolo to take strasne, relax popri ciapkach. baretku chces hladku, ci so vzorom, krajkovu?
22. jan 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jan 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím newiete niekto kde nájdem k tomuto náwod
22. jan 2012 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mam fotku jednej ciapocky, styl homeless-baretka a hladam navod, ale nechcem sem davat fotku, lebo somm ju stiahla zo sashe a asi je to tej mamicky dcerka. Ktorej z vas mozem poslat ip a skusi mi poradit? :wink:
22. jan 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella posli, skusim :slight_smile:

@evicka1 tento zatial neviem :unamused:
22. jan 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika.deskova ahoj ja robim potla tohoto navodu capacky http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2890
22. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 Děkuji, zkusím :slight_smile:
22. jan 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Síce už na háčkovanie nemám skoro čas, ale pre moje bambule som urobila bambulové ... aaaale začala som štrikovať vestu , čiernu, väčších rozmerov, pre paniu predavačku :slight_smile:)) v galanterke
22. jan 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lucim baretku budem robiť zo zimnej vlny takže nejaký jemný vzor
Relax je to pri čiapočkách alebo dečkách ale na ten svetrík by som si asi netrúfla.
22. jan 2012 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia32 krásne čiaky
@lucim -krásnučké vecičky
22. jan 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.chcela by som sa vás tu opýtať či neviete kde by som našla návod na pata a mata z rozprávky .to je jedno či pletený alebo háčkovaný ďakujem vám pekne
22. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Lucka, to je hackovane, ci strikovane? Velmi pekne....
22. jan 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po dlhej dobe - nemala som net. ja sa teraz chystám na tuniku s kapuckou bez rukávov "ala next" z mmb, zajtra sa do toho pustím. a ešte tu daktorá z vás robila taký ruksačik. návod by sa na to nenašiel prosím?
22. jan 2012 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ja som mala tiež také šaty pre malú a robila som bolerko z mmb z priadze camilla. len rovný obdĺžnik uháčkovaný a zošitý po oboch stranách podľa dĺžky ruky na také tunelky.
22. jan 2012 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ten prvý návod, čo ti dala lucim som mala na mysli. ten som robila :slight_smile: k tým šatom
22. jan 2012 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Lu tvoje cicusky su fesandyyyy v tych paradnych kuliskoch :slight_smile:
@lussy23 dakujem :slight_smile:
@bacillka vsetko je o odvahe ... a lenivo som ten stred nehackovala, ale usila . :grinning:
a navod na baretku .... na zimu je fajn tato vlastne zakladna http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853 , v bekovkovom prevedeni (so siltom) som ich porobila dost. ale aj si vyhliadnes akykolvek vzor, tak pri baretke je len 1 jednoducha finta: zakladnu placku (kym rozsirujes) urobis o par cm dlhsiu (cca 5cm u dospeleho) , urobis par riadkov bez pridavania, potom zhackujes pravidelne ocka na tvoj obvod hlavy a urobis lem, napr. z kratkych stlpikov. to je cela veda.
@rene82 na ruksacik tiez navod vlastne nepotrebujes. zacnes ako ciapku, kolecko do velkosti, ake chces, potom bez pridavania cely vak ... dorobit deklik a traky. :slight_smile: ale nieco ti pozriem :slight_smile:
Aha http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4316
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6154
22. jan 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim vďaka. a dno robíš tak, ako je v prvom návode? 2 placky zháčkovať a medzi to vložiť plast? ten je aký, kde by som zohnala, alebo z čoho?
22. jan 2012 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 nie, Matkov ruksacik som robila z hrubsej vlny a v jedno, druhe som robila malu kabelku pompadurku, tiez v jedno, obe kruhove dna ... nemyslim, ze by tomu vadilo, ze to nemalo pevne dno. ale mozno tu maju kocky ine skusenosti.
22. jan 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, moja mamina uštrikovala pre svoju vnučku takúto tuniku. Pôvodne to mali byť šatočky, ale sú kratšie a pekné je to aj ako tunika ku legínkam :slight_smile: A dám si uštrikovať aj mne a budeme chodiť rovnaké :slight_smile:
23. jan 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok