• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: to sa tešííííííím že nie som sama :grinning: :grinning: :grinning: jasné, že nemôžem stále len háčkovať, lebo mám 2 deti a aj domácnosť. No a samozrejme aj muža :wink: , ale fakt každú volnú minútku beriem háčik do ruky :sweat_smile: Ja na zákazku nerobím, hoci sa ma už nie jedna pýtala, ale momentálne chcem ešte svojim + sestrinej dcérke spraviť pekných pár kúskov, tak na iné čas nemám.
3. feb 2012 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridavam sa k zavislackam :grinning: :grinning: :grinning: nemam napady co by som urobila lebo dalsie papucky alebo nieco podobne uz by nam boli na dve veci :grinning: :grinning: a na to co chcem dosla vlna a kedze mame u nas -28 v noci a cez den -20 teda na obed je -20 tak vonku nemozem ist - aby ma nesvihlo kedze sa uz len kotulam :grinning: tak nemozem ist kupit dalsiu... tak dnes som zbuchala papucky romankovi lebo tie co mal uz zodral :grinning:
a moju maminu som zlakala, zacala po x rokoch strikovat :grinning: :grinning: a uz tiez zavyslaci :grinning: :grinning: tak som zvedava co vymysli :slight_smile:
3. feb 2012 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
caute, tak konecne pridavam fotky, korytnacka ktora sa ku nam pristahovala a dva svetriky :dizzy_face:
3. feb 2012 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@lucim nie nie chcem spravit len svetrik a ak vyde tak ten cepcek ci co to je, uvidime ako to dopadne
3. feb 2012 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim ahojka .potrbujem raduuu..kupila som si takuto krasnu mnamkovu bavlku Saphira,a neviem ako s nou pracovat ,,,hmmm:slight_smile:
3. feb 2012 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deniskateniska krásnučké papučky
@letuskah - nádherná korytnačka, klobúk dole
3. feb 2012 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lucim ďakujem
3. feb 2012 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenkalela ja mam doma nieco podobne a ma sa to strikovat alebo hackovat na 6 ihliciach :dizzy_face:

inak podotykam ze gombiky si mlady pan vybral sam, od toho sa distancujem
3. feb 2012 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letuskah nadhera.. tie svetriky su asi strikovane ze? uplne krasne.. a korytnacka, no nemam slov najkrajsi bude na karnevale :slight_smile:
3. feb 2012 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letuskah noo tak som zaciatocnik ,to asi nezvladnem ,,,a ako sa s tym hackuje:slight_smile:? je tam ze s 2 hacikom ale ako ...to netusim
3. feb 2012 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konečne hotová tunika pre moju potvorku. trvalo to snáď 40 hodín. fúúú, toto by som na zakázku asi nerobila
3. feb 2012 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (11)
3. feb 2012 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@deniskateniska
@rene82 dakujem kocky .ste zlate
3. feb 2012 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lenkalela no vidis, ja si chvilku zdriemnem, idem vypnut pc a sikulky ti uz aj navody nasli. nech sa podari. :slight_smile:
ostatne zajtra, dobru nocku, babulky. :dizzy_face:
3. feb 2012 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letuskah No klobúk dolu :fearful: nádherné sú svetríky a tá korytnačka je úplne úžasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@rene82 krásnučká je tunika, šikulka si :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2012 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lenkalela ja som to len skusala strikovat a treba na to prist, ale chystam sa vyparat a skusit ciapku uhackovat, mozno sa na to vykaslem
4. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim uz som to hned aj uhackovala vcera do hodinky ..:slight_smile:
zlate su kocky noo:slight_smile:som sa potesila
4. feb 2012 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@lenkalela jeeeeej, sikulka si, vyborne to vyzera .. ja tu mam tiez taku vlnu, ale este som z nej nerobila ... ale podla navodov som pochopila, ze le to lahsie uhackovat, ako upliest. :slight_smile:
4. feb 2012 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rene82 tunika je perfektna, kusisko skvelej roboty :slight_smile:
@letuskah fiiiha, peknucke svetriky, drobcom seknu, moc prace, klobuk dolu ... a korytnak nema chybu :slight_smile:
@deniskateniska ty papuckujes v ednom kuse , super :slight_smile:
@monalisatko zacala som matovi tu ciapku so strapcami, co sa robi bokom za zadnu nit, k jarnej bunde ... a aj zakazka zrazu prisla - ak zozeniem vlnu :slight_smile: tak sa budu rucicky zase hrajkat.
4. feb 2012 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lucim aj mne sa zda :grinning: :grinning: no co z takych kuskov vlny mam robit :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2012 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
4. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lenkalela nádherný šál
@rene82 nádhera
4. feb 2012 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim no super :slight_smile: ja som zas dokončila aj tretiu fialovú jarnú čiapku a už som aj vypárala z klobúčika minnie tú červenú časť a prerobila som ju na čiapku. Klobúk by sme nevyužili. No a spravila som aj Lare, ale zatial je bez ušiek a mašle. Hádam dnes ešte dokončím. Potom potrebujem dokúpiť vlnu, lebo k fialovým čiapkám chcem urobiť aj štucne - zas 3 ks :slight_smile: No a ešte špekulujem Lise spraviť nejakú jednoduchú čelenku, lebo má tolko vlasov, že všetky gumičky a sponky jej vypadávajú :slight_smile: Potom by som chcela skúsiť sukničku a naučiť sa capačky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ježííííííš tolko toho by som naraz chcela :dizzy_face:
4. feb 2012 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@deniskateniska a mozes potom tie hracky povesat na rybarske lanko a spravit babetku kolotoc :grinning:
@monalisatko ja mam tiez uz cely zoznam veci ked som toto podokoncovala :grinning:

svetriky su strikovane a islo to dobre lebo je to hruba vlna na 6 ihliciach takze par riadkov a polovica je hotova
4. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
kocenky tak uz mam kompletik ,,este papucky by som chcela ..mate nejaky jednoduchy navodik ,sup s nim:slight_smile:
4. feb 2012 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@lenkalela ze zaciatocnicka, si sa teda rozbehla, zeno . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobreeee. tieto sa mi dobre robia: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2890
4. feb 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim no tak to je fakt super :slight_smile: asi sa do toho pustim ale pred tyzdnom som vsetky kinderka povyhadzovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze musim najprv co to pojest :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2012 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lucim no to vdaka tebe:slight_smile: dakujem
4. feb 2012 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
takze moje posledne vytvory :slight_smile: vesticka pre malu,satka pre svokrusku a buduca decka :slight_smile:
5. feb 2012 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok