Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

teddynko
23. feb 2012

Ahoj dievčatá, prosím vás, je na tomto fóre založená diskusia na tému PATCHWORK? Ďakujem.

lucia32
23. feb 2012

Moje výtvory na predajni 🙂

letuskah
23. feb 2012

@lucia32 ja tie vlny vobec nepoznam 😖 ale budem mat objednavku, konkretne lada luxus a camilu len si to musim skompletizovat a poslem ti IP 😉

marianna_c_
23. feb 2012

@lucia32 ahoj Lucia skoda ze si s tym neprisla skor, ja uz som bola aktivna a tieto vlny som si objednala, ale od jednej milej maminky z mimibazaru, je sice ceska, ale raz do tyzdna chodi na SR podavat balicky, aby bolo lacnejsie postovne...ak mate niektora zaujem tu je link http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=231410
Ma vela vlny ale nielen z vlniky, ja osobne mam ale skusenost len s Maxi teddy - ta je super, ma uzasne tie bambulky, akurat idem pliest sal 🙂 a potom alfa, ale ta ma len mini bambulecky, tiez mila, ale je to pracnejsie 🙂
Tak tot moja rada, neviem ci som pomohla som este len zaciatocnik 🙂 🙂

A este sa idem pochvalit s jednou mini celenkou co som urobila a ked dorobim ten bambulkovy sal tiez ho sem hodim... 🙂

katkabb1
23. feb 2012

ahojte, v najbližších dňoch plánujem objednávať zo stránky toptex..cz, ak by mal niekto záujem môžte mi napísať IP.

lucia32
23. feb 2012

@letuskah okej...
@marianna_c_ to nevadí, ved neumierame ako sa vraví, ja som najprv chcela mať odbery na vlny, ktoré sú všeobecne známe, poprípade mám s nimi skúsenosť a som na trhu nová, takže všetko sa naraz nedá a aj Vlnika prišla vlastne len nedávno....len chcem pozisťovať, že čo a ako? a o čo by bol záujem...

rene82
23. feb 2012

ruksačik dokončený. aj som ho z vnútra podšila peknou bodkovanou látkou a prišila som tam aj vnútorné malé vrecko. a tu je výsledok:

rene82
23. feb 2012

zabudla som na foto

letuskah
23. feb 2012

@rene82 wow tak to uz hej a to male vrecko, super ze si na to myslela, pekne si sa s tym vyhrala 🙂

rene82
23. feb 2012

@letuskah ďakujem. a ani to tak dlho netrvalo, ako som si myslela. najdlšie na tom bolo sa vyhrať s aplikáciami. urobiť ich a prišiť a tak. ostatné bolo malina. ešte k tomu dorobím bekovku. bude to darček pre krsniatko 🙂 k ostatným darčekom samozrejme

nikuska4
23. feb 2012

@rene82 no parááááda 😉

marianna_c_
23. feb 2012

@lucia32 aha, tak ja som nechapava 🙂 ja som nevedela, ze ty ich chces predavat 🙂 ja som myslela, ze len pre vlastnu potrebu si to chcela 🙂

jarka_ch
23. feb 2012

moje prvotiny 🙂 spravila som malemu aj psika na capicu,ale velmi mi tam nepasuje co poviete?posledna je pre mna,ale musim ju vyparat lebo mi je velka 😠

jarka_ch
23. feb 2012

huraaa tak uz mam aj fotky 🙂

lussy23
23. feb 2012

@lucia32 nádhera
@jarka_ch krásne čiapky
@rene82 prekrásne
@marianna_c_ krásnučka dcérka aj čelenka

marianna_c_
23. feb 2012

@lussy23 dakujem, ale dcerka to je kamaratkina 🙂)))))))

adrika79
23. feb 2012

@marianna_c_ Ahojky, ako sa nakontaktujem s tou maminou? nevidim na tej stranke, ako jej napisat.... chcela by som tiez tu bambulkovsku vlnu...

marianna_c_
23. feb 2012

@adrika79 ahoj, ja som to urobila tak, ze som klikla na konkretnu vlnu, o ktoru som mala zaujem a tam som jej poslala odkaz, aj s inymi vlnami co som si vybrala 🙂 ale neviem ci nahodou sa nemusi najskor zaregistrovat, aby si mohla pisat odkazy, to si nie som ista, lebo ja som vzdy prihlasena, tak neviem teraz 🙂))

monalisatko
23. feb 2012

@jarka_ch krásne sú tvoje čiapočky 🙂

monalisatko
23. feb 2012

@rene82 jéééééj, ja som robila podobný, mám v albume 🙂

lubinka26
23. feb 2012

moje prve satky pre moju lasku k 1. narodeninkam 🙂

lubinka26
23. feb 2012

zazabudla som foto 😀

adrika79
24. feb 2012

@marianna_c_ vdaka, takto cez vlnu to ide.... 🙂 kolko je tak potrebne na taky sal - len orientacne?

nikuska4
24. feb 2012

@lucia32 no tieto čiapky som myslela,vieš??? 😀 že sú perfektnéé!!!čo tu vyššie máš

marianna_c_
24. feb 2012

@adrika79 ahojky, ja som si objednala tu maxi teddy len jednu tak dufam, ze to bude stacit...este mam aj vlnu Alfa s malinkymi bambulkami, z toho mi vysiel sal dlhy asi 1,6m a siroky 16cm, tak orientacne, lebo kazda bambulka ma len 1 cm, bolo to pracnejsie, ale parada, robila som to podla tohto navodu

https://www.youtube.com/watch?v=_l02eXEpPxY

...ten je robeny z maxi teddy tak som si to na tu alfu prisposobila... 😵

evelin116
24. feb 2012

@marianna_c_ parada

evelin116
24. feb 2012

baby potrebujem radu.....SURNEEE...no mam tu vlnu lada luxus....je podla vas prilis hruba ked ju dam dvojmo? zacala som kusok a zda sa mi to prilis hrube...tak neviem teraz ci mam dat dvojmo a ci nie?je o nieco hrubsia ta vlna ako som si myslela.ked je to uhackovane tak to ma cca 5mm.je to hrube na jas ci nie????

lucia32
24. feb 2012

@lubinka26 velmi krásne šatičky...aka je to vlna? robene podla navodu?

lucia32
24. feb 2012

Idem objednávať Lolipop od NAKO , je záujem o nejakú konkretnu farbu viac ? Majú 11 odtieňov.
Po kliknutí na stranku, vlavo dole si najdite NAKO a rozkliknite, potom na lolipop a tam je 11 odtienov a čísla farieb http://www.nako.com.tr/Products.aspx

jarka_ch
24. feb 2012

@monalisatko dakujem 🙂