• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
Ahoj dievčatá, prosím vás, je na tomto fóre založená diskusia na tému PATCHWORK? Ďakujem.
23. feb 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje výtvory na predajni :slight_smile:
23. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@lucia32 ja tie vlny vobec nepoznam :confounded: ale budem mat objednavku, konkretne lada luxus a camilu len si to musim skompletizovat a poslem ti IP :wink:
23. feb 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ahoj Lucia skoda ze si s tym neprisla skor, ja uz som bola aktivna a tieto vlny som si objednala, ale od jednej milej maminky z mimibazaru, je sice ceska, ale raz do tyzdna chodi na SR podavat balicky, aby bolo lacnejsie postovne...ak mate niektora zaujem tu je link http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=231410
Ma vela vlny ale nielen z vlniky, ja osobne mam ale skusenost len s Maxi teddy - ta je super, ma uzasne tie bambulky, akurat idem pliest sal :slight_smile: a potom alfa, ale ta ma len mini bambulecky, tiez mila, ale je to pracnejsie :slight_smile:
Tak tot moja rada, neviem ci som pomohla som este len zaciatocnik :slight_smile: :slight_smile:

A este sa idem pochvalit s jednou mini celenkou co som urobila a ked dorobim ten bambulkovy sal tiez ho sem hodim... :slight_smile:
23. feb 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
ahojte, v najbližších dňoch plánujem objednávať zo stránky toptex..cz, ak by mal niekto záujem môžte mi napísať IP.
23. feb 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah okej...
@marianna_c_ to nevadí, ved neumierame ako sa vraví, ja som najprv chcela mať odbery na vlny, ktoré sú všeobecne známe, poprípade mám s nimi skúsenosť a som na trhu nová, takže všetko sa naraz nedá a aj Vlnika prišla vlastne len nedávno....len chcem pozisťovať, že čo a ako? a o čo by bol záujem...
23. feb 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruksačik dokončený. aj som ho z vnútra podšila peknou bodkovanou látkou a prišila som tam aj vnútorné malé vrecko. a tu je výsledok:
23. feb 2012 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som na foto
23. feb 2012 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@rene82 wow tak to uz hej a to male vrecko, super ze si na to myslela, pekne si sa s tym vyhrala :slight_smile:
23. feb 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ďakujem. a ani to tak dlho netrvalo, ako som si myslela. najdlšie na tom bolo sa vyhrať s aplikáciami. urobiť ich a prišiť a tak. ostatné bolo malina. ešte k tomu dorobím bekovku. bude to darček pre krsniatko :slight_smile: k ostatným darčekom samozrejme
23. feb 2012 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 no parááááda :wink:
23. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 aha, tak ja som nechapava :slight_smile: ja som nevedela, ze ty ich chces predavat :slight_smile: ja som myslela, ze len pre vlastnu potrebu si to chcela :slight_smile:
23. feb 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje prvotiny :slight_smile: spravila som malemu aj psika na capicu,ale velmi mi tam nepasuje co poviete?posledna je pre mna,ale musim ju vyparat lebo mi je velka :angry:
23. feb 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaa tak uz mam aj fotky :slight_smile:
23. feb 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lucia32 nádhera
@jarka_ch krásne čiapky
@rene82 prekrásne
@marianna_c_ krásnučka dcérka aj čelenka
23. feb 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem, ale dcerka to je kamaratkina :slight_smile:)))))))
23. feb 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna_c_ Ahojky, ako sa nakontaktujem s tou maminou? nevidim na tej stranke, ako jej napisat.... chcela by som tiez tu bambulkovsku vlnu...
23. feb 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ahoj, ja som to urobila tak, ze som klikla na konkretnu vlnu, o ktoru som mala zaujem a tam som jej poslala odkaz, aj s inymi vlnami co som si vybrala :slight_smile: ale neviem ci nahodou sa nemusi najskor zaregistrovat, aby si mohla pisat odkazy, to si nie som ista, lebo ja som vzdy prihlasena, tak neviem teraz :slight_smile:))
23. feb 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarka_ch krásne sú tvoje čiapočky :slight_smile:
23. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 jéééééj, ja som robila podobný, mám v albume :slight_smile:
23. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje prve satky pre moju lasku k 1. narodeninkam :slight_smile:
23. feb 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zazabudla som foto :grinning:
23. feb 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@marianna_c_ vdaka, takto cez vlnu to ide.... :slight_smile: kolko je tak potrebne na taky sal - len orientacne?
24. feb 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no tieto čiapky som myslela,vieš??? :grinning: že sú perfektnéé!!!čo tu vyššie máš
24. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 ahojky, ja som si objednala tu maxi teddy len jednu tak dufam, ze to bude stacit...este mam aj vlnu Alfa s malinkymi bambulkami, z toho mi vysiel sal dlhy asi 1,6m a siroky 16cm, tak orientacne, lebo kazda bambulka ma len 1 cm, bolo to pracnejsie, ale parada, robila som to podla tohto navodu http://www.youtube.com/watch?v=_l02eXEpPxY ...ten je robeny z maxi teddy tak som si to na tu alfu prisposobila... :dizzy_face:
24. feb 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem radu.....SURNEEE...no mam tu vlnu lada luxus....je podla vas prilis hruba ked ju dam dvojmo? zacala som kusok a zda sa mi to prilis hrube...tak neviem teraz ci mam dat dvojmo a ci nie?je o nieco hrubsia ta vlna ako som si myslela.ked je to uhackovane tak to ma cca 5mm.je to hrube na jas ci nie????
24. feb 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 velmi krásne šatičky...aka je to vlna? robene podla navodu?
24. feb 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem objednávať Lolipop od NAKO , je záujem o nejakú konkretnu farbu viac ? Majú 11 odtieňov.
Po kliknutí na stranku, vlavo dole si najdite NAKO a rozkliknite, potom na lolipop a tam je 11 odtienov a čísla farieb http://www.nako.com.tr/Products.aspx
24. feb 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok