• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@lucia32 Stramka nefunguje, chcela som omrkat, lebo mas krasne veci.... :confused:
28. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 je krasny ten co si sem pridala link..ale nadres sa na tom ten vzorkukam dlho a chystam sa na neho..len budes potrebovat o nieco viac vlnyako na obyc.vzor.a s hrablami to mas raz dva to sa mo paci
28. feb 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ktory link?
aj ja sa chystam na ten sal s hrablami, len si musim zohnat hrable :D ale mam v zalohe ihlice c.10... :slight_smile:
28. feb 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne treba zalozit pozicovnu hrabli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 vsak co si sa pytala co je to za vzor
28. feb 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcence pridavam nejake svoje prvotiny, som zatial este len amater. Ale trenujem poctivo. Neskutocne ma zo chytilo :slight_smile:To fialove je ciapocka a kabelka pre jednu malu slecnu. A tie svetriky som jeden hackovala, jeden strikovala.
28. feb 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@letuskah No veru hej... V obchode na mna tak cudne pozerali, ale hrable nemali.... :wink: tak hadam na jar...
28. feb 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a dalsia otazka - kto uz robil toto? Vyzera to akoby robene z inej strany....
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/laruska/album/moja-praca-2/8571061/
28. feb 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 ďakujem, si poklad! :dizzy_face:
28. feb 2012 o 21:14  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, zase nadherne vecicky, potom vas zase pochvalim, poklikam, ale tvrdne mi bruso, tak idem hore pupkom na gauc a po par dnoch hacik do ruky. (dnes som robila z deky navliecky na vankusiky do detskej) :slight_smile:
28. feb 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje posledne :slight_smile:aj s kvetinkou na ciapocku :slight_smile:
28. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@adrika79 zrejme musíš byť prihlasená na FB, je to verejný album, mne to idee aj ked som odhlasená...
@lucim ľažkať a hore nôžky
28. feb 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,ja som tu tak dlho nebola ,,nejako som nemala chut ani naladu na nic ,ale uz som spat medzi vami s novou capickou :slight_smile: asi este na nu usijem nejaku kvetinku ..no uvidime
28. feb 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@adrika79 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853 paci sa navod ...
@lenkalela prave taku prvu umotala a ako sikovne, krasne ti a siltik stoji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a dakujem za pochvaly, to, ze som stihla 2 ciapky za vecer bol rekord, ale aplikacie som prisivala na dalsi den, za normalneho svetla. :slight_smile:
a uz tu zase nie som... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucim Vdaka :D cmuk :astonished:
29. feb 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no velikánska šikulka si. Aj mňa ste včera nakazili tou pumou a aj ja som ju urobila a teraz dorábam čiapku, na ktorú ju prišijem :slight_smile: No a ešte neviem koho bude :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim no pekne oddychuj, lebo ešte má malá Terezka kopu času :slight_smile: Aj ja ďakujem za ten link na tú bekovku, lebo staršej chcem takú spraviť, ale nejak som sa nemala na hladanie návodu :sweat_smile:
29. feb 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 jej ako si robila tu kvetinu?
29. feb 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridávam aj ja moju pumovú, a prisahám, že som najviac trpela pri prišívaní pumy. Nejak mi nechcela stáť tak, ako som si to predstavovala. No ale vyhrala som ja, hoci aj tak nejak divne skáče :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Lisa bola moja modelka, lebo tu nik iný nie je a jej je velká :grinning:
29. feb 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@evelin116 podla tohto navodu:http://zcdl.blogspot.com/2010/08/organza-kvet-postup.html
29. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu este zopar malickosti na ciapocky :slight_smile:
29. feb 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@monalisatko puma olympionik :grinning:
baby ale chapete ze mi chyba asi stvrtina klbka aby som dokoncila svetrik??? mozno ani tolko nie, par riadkov, a potom ze preco sa mi tu kopi vlna
29. feb 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 aha uz som to az kukala a zabudla som na to
29. feb 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah :grinning: :grinning: :grinning: to si vystihla :grinning: :grinning: :grinning: Inak, bol tu sestrin syn a hneď ju zhabal a vraj či neskúsim aj adidas :grinning: :grinning: :grinning:
29. feb 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monalisatko mas odberatela :slight_smile:
29. feb 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. feb 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...zacinam hackovat a zatial som robila z vlny baby a batole...chcem sa spytat z akych vln hackujete detickam?ktora znacka ma vela farebnych odtienov?
Dakujem za odpoved :wink:
29. feb 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka211 lada luxus na zimne hrube veci - je to acryl
kupila som si camillu, ale akurat sa jedujem, ze je to nejake dierkovane, je dost tenka ta priadza, ale asi dostatocne nedotahujem, tak idem vyparat a skusit znova, ale je bavlnena a ma pekne farby
a este merino vlny su fajn pre deticky
29. feb 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 dakujem Zuzi, aj ja by som chcela bavlnu a tieto boli tiez akryl...
29. feb 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka211 ta camilla sa mi pozdava, akurat som to vyparala a nebudem robit dlhy stolpik ako som robila, ale polodlhy, lebo ked som robila dlhy, tak to bolo dost dierkovane , hoci to robim jarnu ciapku, ale aj tak, chcem aby to bolo take kompaktnejsie a camilla ma fakt pekne farby.
29. feb 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok