• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

tak polodlhy stlpik a lepsie dotahovanie urobilo super, hned to vzyera lepsie
29. feb 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana76 aj ja som robila z camilly čiapku a tiež to bolo dierkové. Aj som išla podľa návodu a musela som aj počet očiek upravovať, nejako mi to s ním nesedelo. Ale nakoniec čiapka vyšla. Druhýkrát použijem asi tenší háčik, to som robila s 3,5.
29. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba41 ja som robila s 2,5 hacikom a bolo to tiez dierkove, ale polodlhy stlpik a tesnejsie utahovanie pomhlo
29. feb 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luba41 to je moc velky hacik na camillu, ja uz si nepametam co tam ale pisu na tom papieriku
29. feb 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah išla som podla návodu, bol tam háčik 3,5 /dúfam, že sa nemýlim/ nabudúce idem max s 2,5 :slight_smile:
29. feb 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky sikulky.. idem sa s vami podelit, dnas mi prisli nove hackovacie priadze NAOMI a SCARLET... su uzasne... aspon sa mi zdaju.. je to cista bavlna a su take hrubsie... Pozna ich tu niekto? Neviem sa rozhodnut co z nich zacat, ci nejake cipocky , alebo sa mam skor pustit do nejakeho bolerka ci suknicky.... A ozaj... mozno stu uz aj videli ale pridavam aj ja par foto mojich vytvorov...
29. feb 2012 o 15:14  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@luba41 len ty sa musis drzat toho co sa pise na priadzi ktoru mas a podla toho si potom preratat ocka lebo ti to nemusi sediet, oni zrejme pouzili hrubsiu priadzu na ktoru treba hacik 3,5 :wink:

@palmarmj ja nepoznam ale ked su hrubsie tak sa budem musiet popozerat
ja som si dala totiz zavazok ze uz nebudem pouzivat vlny na 3 a mensie ihlice /haciky ze len vacsie :grinning:
29. feb 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu je este par..... fotociek.... trosku vacsie cipaocky, co som robila pre kamosku a jedna suknicka....
29. feb 2012 o 15:19  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
kocicky, zase krasne veci ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ja tiez moc neutahujem, tak na camillu musim pouzivat mensi hacik, 2,5 je pre mna akurat ... a pri nej radsej zaciatok na 18ociek do ktuhu tusim davam.
29. feb 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 @monalisatko rado sa stalo , mam ten link navrchu v oblubenych, uz tu bekovku v roznych variaciach rpbim po pamati, ale navod je vyborny :slight_smile:

@julianka777 tie kvetinky ma musis naucit! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
frci nam tu puma, mnaaaau a adididy ? :slight_smile: ide vam :slight_smile:
@lucia37 sikovna zaciatocnicka... uz si vo vyssom leveli :wink:
29. feb 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@palmarmj pekne hackujes ... tie vlny nepoznam, ale skusim , ked na ne natrafim. :slight_smile:
29. feb 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no ja sa na to chystam, len musim dobre pomrkat navod :D
29. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana76 Najkrajsie, ale je aj najdrahsie, u nas cez 2 eura... ale fakt krasne farby...
29. feb 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ja som kupovala za 1.33, tuism :confused: a aj na nete maju za 1.33, a jednu vlnu som kupila klbko za 4 eura, teda objednala, tak cakam,ze co to bude zac :grinning:
29. feb 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 U nas je Camila za 2 a Catania a Lemone za 1,30... melirovana Lemone 3 eura 1 klbko" :astonished:
29. feb 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 melirovane su drahsie ale to mate tu camillu drahu alebo tie dve lacne, lebo u nas maju lacnejsiu camillu ako tie dve dalsie, ceny si nepametam
29. feb 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem zacat hackovat vedeli by ste mi poradit aky hacik, priadzu a co si mam kupit,ako mam zacat? dakujem
29. feb 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim Dakujeeeem, si ma potesila :wink:
29. feb 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ano, kazda nasa galanterka ma svoje ceny :D
29. feb 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
29. feb 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palmarmj prosím už minule som ti písala na ten návod na tie čierno biele papučko ponožtičky, ale si na mňa asi zabudla :frowning2: prosím prosím prosííííím
29. feb 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko Na tie ako keby babikovske?
29. feb 2012 o 20:45  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monalisatko Tak ja som to robila podla tohoto videa na You tube... http://www.youtube.com/watch?v=QQRVhyi7BYk snad ti to pomoze... Ak nie tak mam este taky moj vseobecny navod na papucky... co som si potom vyratala sama ocka a tak... :wink:
29. feb 2012 o 20:54  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moje vytvory, papucky uz nejdem davat bo ich je az az :grinning: :grinning: ale tak fotocky svetrik pre romanka este zips prisit, vlacik je na svetrik co strikovala moja mamina, mala ciapocka pre adamka a druha rovnaka pre romanka :slight_smile:
29. feb 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
baby, kto by mi vedel poradiť. vydelať som takú vec, že z uháčkovaného štvorčeka, dákymi zázračnými preloženiami vznikol zajko uško, taký klasický. bruško a hlava sa mu vyplní a zošije. neviete niektorá náhodou? na FB to niektorá zahraničná háčkarka mala, dala som like a teraz to neviem nájsť.
29. feb 2012 o 22:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska budes mat perfektne zladenych chalanov, krasne vecicky. :slight_smile: este sa vladzes hybat? ja uz teraz fucim. :unamused:
29. feb 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rene82 to som nevidela, ale ked to najdes, tak to sem hod, pliiiiz :wink: stvorcek by som zvladla. :grinning:
29. feb 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no veď preto to chcem. len sa to dáko pozohýňa, naplní a zošije. chcela som to na veľkú noc. nie je to taká tá klasická detská hračka. kokos, už to hľadám niekoľko dní a neviem nájsť
29. feb 2012 o 22:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave dokoncene... pre bratrancove slniecka... Evicku a Lucinku.. :slight_smile:
1. mar 2012 o 00:02  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@palmarmj Krasne. Ja prave robim sovicku , ale neviem, ci ju budeme aj nosit. moj maly ju v sekunde stiahne, kedze nie je uviazana pod bradou :slight_smile:
1. mar 2012 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok