Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

lenkalela
4. mar 2012

@julianka777 kraasna

julianka777
4. mar 2012

@lenkalela dakujem,aj tvoj klobucik je wau 🙂

lenkalela
4. mar 2012

@julianka777 dakujem🙂

evelin116
4. mar 2012

@lucim pani uz iba sa rozhodnut ze ktoru

lucim
4. mar 2012

@lenkalela no leni, ja ziiiram, super 🙂

lenkalela
4. mar 2012

@lucim dakujem ,ty si taka zlata ..uz si aj niekomu povedala ,ze to nieje dobre🙂))))))))))))))))

lucim
4. mar 2012

@evelin116 😀 😀 😀 ze super ... a to nehovorim o tych inych vecickach v dalsich albumoch tam. 🙂

evelin116
4. mar 2012

@lucim a kde su?

lenkalela
4. mar 2012

@lucim mas prosim ta niekde nieco podla coho si robila ten fialkovy svetrik ? ten sa mi veelmi paci a mozno by som mohla uz vyskusat aj nieco take..co myslis?

lucim
4. mar 2012

@lenkalela hmmmm to nie, to sa za odvedenu pracu nepatri, ale co sa mi nepaci, naozaj hlasno nechvalim. 🙂 ale u teba sa mi fakt paci, ako rychlo si do toho vbehla a ako napredujes, zlozitejsimi vecami. 🙂 ...este si povyrastla? 😀

lucim
4. mar 2012

@lenkalela ja som ho robila len tak, z hlavy, ale pozerala som si predtym davno navody ... nieco pohladam ... vlna bola baby dream od red heart
nasla soooom http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1045 tu som pochopila, ako na to,
a tu mas najoblubenejsi svetrik na mmb http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4285
ja som to robila z PDS, ako sa mi javilo. 🙂

@evelin116 ked si tam na tych kvetinach kliknes na nieco ako dalsie albumy uzivatela, tak najdes. 😉

evelin116
4. mar 2012

@lucim uz som objavila prave ulazila som si tu stranku

lenkalela
4. mar 2012

@lucim dakujem velmi pekne

monalisatko
4. mar 2012

@lenkalela krásnučký je 🙂

letuskah
4. mar 2012

@julianka777 ved predavaju aj svietiace haciky, teda netusim ako to funguje ale predstavujem si pod tym prave to, ze uprostred v noci ma to chyti a nechce sa mi liezt z postele tak hackujem a svietim si s nim 😀

@lenkalela krasne kvietky si na to dala

julianka777
4. mar 2012

@letuskah budem jak svetluska 😀 😀 😀

rene82
4. mar 2012

@letuskah alebo "čelovku" 😀

letuskah
4. mar 2012

@rene82 vidis to je este lepsie 😀 😀 😀

piacere
5. mar 2012

baby, prosím vás, ako urobím tie zelené listy tohto kvietku? http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5028

julianka777
5. mar 2012

@piacere vyzeraju asi tak,ze si soravis retiazku a do kazdeho das dlhy stlpik,len do posledneho 3 dlhe stlpiky 😉

lussy23
5. mar 2012

@lenkalela krásny klobúčik... ako je robený ten kvietok?
@lenkove peknučký svetrík
@marianna_c_ - krásny šál
@julianka777 - krásne čiapočka a dcérka je zlatučká

julianka777
5. mar 2012

@lussy23 dakujem 🙂

marianna_c_
5. mar 2012

@lussy23 dakujem 🙂

evelin116
6. mar 2012

tak zienky teraz mi radte...chcem pre svagrinnu volaky krasny ozdobny sal...taky tensi nech to moze nosit aj v lete....aku vlnu? a hlavne navod...pacia sa mi tieto ale ako na to?nemusia byt tieto staci aj nieco ine...robila ste niektora uz volaky?
nuz nejdu mi sem pridat tie fotky tak si ich pozrite prosim vas v mojom albume no nakoniec to nejde ani tam.
tak mi skuste aspon poradit

bv_alexandra
6. mar 2012

ahojte tak sa idem pochváliť so svojim druhým ulovkom : 🙂 nechce mi sem vlozit fotky tak skusim neskôr

bv_alexandra
6. mar 2012
julianka777
6. mar 2012

pre kamaratkinu princeznicku 🙂

julianka777
6. mar 2012
evelin116
6. mar 2012

no zeby sa uz dalo..tak viete mi nietko poradit s tym salom???

evelin116
6. mar 2012

zabudla som na foto takze tu su