• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@deniskateniska ja len žasnem čo všetko sa dá uháčkovať. krásne.
@lucia32 krása
13. mar 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ešte jedna horúcim háčikom spichnutá z priadze Kačenka
13. mar 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Moje najnovšie dielka Pre dievča robená z Baby od Storexu a pre chlapca netuším, lebo bola bez etikiet..Hoci sa zdá opticky väčšia, je rovnako veľká ako pre dievča...
13. mar 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
ahojte ja sa idem postazovat mám tvorivú krizu. už som tri krat začala svetrik a tri krát som ho aj vyparala. teraz už mam štvrtku hotovou ale ako si som vôbec neni so sebou spokojná :(
13. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Ahoj prosim ta nemohla by si mi dat navod na adidas ciapku?dakujem. :slight_smile:
13. mar 2012 o 18:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra a čo sa ti nepáči? vzor? či veľkosť?
13. mar 2012 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra a prečo ten smutný výraz a tie slová: " ako si som vôbec neni so sebou spokojná :("
13. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan
@rene82 robim prvý krat svetrik, taký čo je na zapinanie. nechytila som hned na prvy krat širku a potom som sa snazila vymysliet nejaký vzor aby to trochu vyniklo a nakoniec prišla moja dcéra a povedala ze je to dievčenske :frowning2: ale už to nebudem parat. dorobim a uvidm pripadne to posuniem niekomu. :wink:
ono to asi bude ze som dost unavená, bola som chora aj malý horúčkoval dve noci po sebe, no cez den sa mi spat neda, a len tak sediet ja neviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak asi aj tým taký výraz. Normálne by som prijala keby mi niekto malého zobral na dva dni. lenže to zial niehrozi. cítim akusi vyčerpanost :unamused:
13. mar 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mickey mouse :slight_smile:
13. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@bv_alexandra daj fotku vzoru a mi ti povieme či je to dievčenské, alebo chlapčenské. Deti to nevedia tak dobre odhadnúť. Držím palce nech načerpáš čo najskôr silu...
13. mar 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra joooooj,tak to sme dve :sweat_smile: Aj ja som nejaká vyčerpaná, unavená a nejak netriafam do očiek. A to zajtra ešte ideme ráno do BA (100 km), lebo mm ide na alergo kontrolu :frowning2: Staršiu zoberiem do školy, vychystám malú a už aj frčíme. Už teraz mi je zle z tej únavy, s akou sa dotrepeme domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potrebovala by som aspoň 2 dni spánku :sweat_smile:
13. mar 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra ale tvojho malého by som s radosťou prijala na 2 dni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak ak myslíš, kludne mi ho pošli nejakou zásielkovou službou a ja ti ho postrážim. Moja mladšia dcérka by sa od radosti zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko však ideš do Ba tak si prid osobne pre neho :grinning: :grinning: :grinning: prikladam aj ten vzor čo vy nato? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bv_alexandra vôbec nie je dievčenský, je to taká univerzálna farba, jarná, svieža, v tychto farbách sa chystám uhačkovať chlapčenskú čiapku, teda takú univerzálnu, aj , aj ...tak bud mám pravdu alebo sme obe mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. mar 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia32 to je ten lolipop len foťak to neodfotil moc dobre :slight_smile: :wink:
14. mar 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ale pekne tam vychádzaju tie pružky...ja sa chystam na šatičky...len mam 4 čiapky rozrobené :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vela prááce a papiere na dane...a sa mi nechcéééé a Natálka od stredy do pondelka vrackala, nejaky črevny bacil, tak som trochen vyfľusnutá :rolling_eyes:
14. mar 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 o to som sa práve snazila aby to nejak pekne vychádzalo :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. mar 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koceny poznate .. http://www.kouzlenishackemajehlicemi.cz/products/navod-na-jablickovy-svetrik2/ krasne je tam vsetko len tie navody co tam poskituje zadarmo tak mi to nejde otvorit :frowning2:
14. mar 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a konečne som vytvorila moju prvú čapičku :slight_smile: no nie je to žiadna bomba, na vás mamičky profíčky sa nechytám, ale radosť mám z nej veľkú :grinning: a hurá na ďalšiu.....
14. mar 2012 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@bv_alexandra Vôbec nieje dievčenský! Práve naopak je super a perfektný aj pre chlapca. Čo je ten lolipop? A malého by som brala aj na dva mesiace...

@kajka18 profesionálky tiež začínali, ale táto je skutočne tiež ako od profesionálky. A nie len čiapka :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 Mne to ide v pohode otvoriť, ako vieš o tých návodoch, keď ti to nejde otvoriť???
14. mar 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 nádhera
@kajka18 krásnučká čiapočka aj modelka
@julianka777 krásny
@ankan krásne
14. mar 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra no už sme doma :slight_smile: To by si sa prekvapila keby som zazvonila pri dverách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten vzor je super a aj tie farby vyšli perfektne. Vôbec to nie je dievčenské. V pohode to môže nosiť chlapec. Ja teraz robím bábätkovské vecičky, presnejšie mám už spravenú čiapočku jednu dievčenskú a jednu chlapčenskú a z nohavíc mám 1,5 dievčenskej (minula sa mi vlna, lebo som mala len 1 klbko, ale zajtra dokúpim) nohy a jednu chlapčenskú nohu som spravila cestou do a z BA :slight_smile: Takže mám vlnu už len na pol chlapčenskej nohy :grinning:
@kajka18 no čiapočka nemá chybu. Je peknučká a modelka je na spapanie :slight_smile:
14. mar 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však som ťa čakala celý den a teba nikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem
14. mar 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje najnovšie kúsky...................... :wink:
14. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@nikuska4 super, vzor na ten biely klobucik je aky?
14. mar 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, potrebovala by som poradit ako uhackovat kvetinku vlčí mak, nemate niekde niektora navod v zalohe? :wink: dakujem :slight_smile:
14. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok