• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@bv_alexandra ja pletiem ponozky podla tohto navodu
http://www.klbkovlny.sk/product_info.php/ponozky-bumerangovou-patou-p-4777
su uplne super, celkom ako z obchodu :wink:
17. mar 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka no lenže ja neviem pliest na štyroch ihliciach :frowning2:
17. mar 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 krásna čiapočka i modelka ako vždy. :slight_smile:
17. mar 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no a uz si to skusala??? ja som tiez nevedela pokym som nevyskusala - nic to nieje, pleties stale hladko dokolecka, na 4 ihliciach mas rozhodene ocka a tou piatou prepletas :slight_smile:
17. mar 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ďakujem za tie linky :wink: ,pochopila som to.....

kočky vy ste tu také šikovné,ja sa neviem popasovať s jedným malým autíčkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomooooooooc, zacala som robit bekocku podla tohto navodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3775 a neviem kde robim chybu, nevychadza mi to :frowning2: , nevedeli by ste mi niektora ten vzor prepisat ako pre d**** po riadkoch :sweat_smile:
18. mar 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro Lucinku a Mirečka :slight_smile:
18. mar 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@tretulka veď je to tam krásne rozpísané. ja som ju tiež robila.
pokiaľ si sa dostala "správne"?
18. mar 2012 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 vsak mne sa to zdalo, ze je to lahke, ale neviem co robim zle :rolling_eyes: , skusim to este raz a uvidim, ved az taka blba byt nemozem :grinning:
18. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

prosim Vas, neviete mi poradit, ktora priadza 100% bavlna je hrubsia ako camilla? minule som kupila v lidl-i taku bavlnenu, co mali po 4ks balenu a ta je taka fajna hrubsia. z netu to neviem posudit.

dakujem
18. mar 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jej mozes mi dat prosim ta navod na tu mysku
18. mar 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka raz som to skušala no ostavali mi škaredé diery :frowning2: hned na začiatku taksom to vzdala. dievčata vestička dokončená a rozmýšlam že to nechám ako vestičku a rukavy nebudem dorábať. čo vy nato?podotýkam je to moja tretia uhačkovana vecička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
a ešte sa chcem opytat hodila by sa takáto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3775 bekovka na chlapca keby som ju urobila v tých farbách ako je tá vesta? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja by som chalanovy nerobila taku napufkanu inak v pohode
18. mar 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah tzn že ju urobim akoby čiapku? budem sa držať pri tom pravidla obvod hl deleno 3,14 ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha prekrásne čiapočky.
@bv_alexandra krásna vestička
18. mar 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja by som tak spravila, klasicku ciapku a silt k tomu
18. mar 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evelin116 návod nemám ........já tvořím z hlavy :frowning2:
18. mar 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra túto chlapcovi určite nie. "naživo" je iná, teda záleží od vlny, ale určite pre dievča. chlapcovi by som tiež robila klasickú čiapku so šiltom
18. mar 2012 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vy ste taka super inspiracia, nadherne vecicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@bv_alexandra tu ciapku som robila, je moc dievcenska. vlnu mas super, aj v jednoduchom vzore, alebo napr. v tom, co si dala na svetrik to dobre vynikne, ja robievam matulovi aj bekovky obcas, aj teraz ma dasliu, len ju asi este dozdobim ... a z vlanajska som nasla velmi vhodnu k novemu outfitu, ked stiahnem z mobilu ,tak supnem foto. alebo pokukam nase siltky bekovky? to len tak pre inspiraciu ...
zajtra na vecer bude uz aj cerstva tvorba pofotena snad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@letuskah srdeeenko, tebe som uz daaavno chcela moc podakovat za rulicky, cmukyyyyy cmuk a prepac, ze som skleroticka. diiiik. :dizzy_face:
@iloha krasne ciapocky, moc vydarene, mysku niekedy okopirujem, ak mozem, paci sa mi :slight_smile:
@tretulka skusaj, raz sa to podari, aj ja som ju uz robila, navod je dobry, ty na to prides. :wink:
18. mar 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim v tvojom stave je to ospravedlnitelne, ja sa uz dlho chcem spytat ci ti prisli ale u mna to nie je ospravedlnitelne :grinning: :grinning: :grinning: potom ale treba foto co si porobila
18. mar 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julianka777 krasnucka modelka v super ciapocke :slight_smile:
@nella0305 nezna ciapocka :slight_smile:
@julianka777 ta srdieckova je tiez dobraaaaaa :slight_smile:
18. mar 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah jaj, si zlata, ze tolerujes moju tehu demenciu :confounded: :slight_smile: a este mam vyhovorku na vek a pracovnu zaneprazdnenost a neposedneho syna. :grinning: a este na tvrdnutie brucha, ale to asi z mozgom nic nema spolocne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tretulka terezka krasna, ciapocka paradna a svetrik uuuzasnyyy :slight_smile:
@iloha fajn svetrik, to je aka velkost? zda sa mi dost velky .. ja tiez prave motam z lolipopu ...vesticku .. teda, okrem ineho rozrobeneho...
18. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim tak toto je nadhera nemas navod na tu ciapocku druhu alebo stvrtu? ci len z hlavy? je to uplne uzasne, dufam ze mi dorazi camila a urobim romikovi :slight_smile:
18. mar 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska fiiiha, spodne pradelko vlastnej vyroby? dobreeeee :slight_smile:
@nikuska4 @kajka18 @julianka777 @ankan @lucia32 krasne ciapocky 4 strany spat , fakt inspirujuce, :slight_smile:
snad som pokomentovala, co som par dni dozadu zanedbala, vsetky sme tu sikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deniskateniska deni, myslis, tu s lietadlom a tu so zaplatkami? lietadlova je klasicka bekovka s reliefnych stlpikov a zaplatova 1 predny relief a obycajne stlpiky, ak su to oni, pohladam ti navody na mmb .. prvy som tu uz davala kedysi, druha je fakt lahka... :wink: a diiik
18. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tu zelenu alebo tu modru... vobec ma nenapadlo ze ked to nie je rozrolovane - tie foto ze to inak vypada .. takze ked mas male fotky tak je to 5 a 6 foto :slight_smile:
18. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok