• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
kocky .dlhsie som tu nebola ,lebo som mala maminu na navsteve ..ale vy ste sem ake kusky krasne popridavali ..sikulkyyyyyy
27. mar 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 je to dobrý návod len treba riadne čitať :grinning: :grinning: :grinning: čo som ja nerobila a rozširovala som aj tam kde nebolo treba :grinning:
28. mar 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky potrebujem poradiť, práve som prišla nato že mi čiapka z jedneho klbka nevyjde, mám taketo farby z ktorých by som to mohla kombinovať. akoby ste to skombinovali? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ja by som robila tu cyklamenovu, bledoruzovu a bielu, neviem najst ani capicu ani fotku ale nieco ako toto len v kazdom riadku menis farbu http://www.youtube.com/watch?v=t1SBPeCw8YI
28. mar 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah a cyklamenová to je ktorá :grinning:
28. mar 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra a čo niečo takéto? prípadne ten spodok urob z bielej alebo tej bledoružovej. bude potom vlastne dvojfarebná čiapočka :wink:
28. mar 2012 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@bv_alexandra cyklámenová je tá najtmavšia z nich. teda tá, z ktorej si začala
28. mar 2012 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra to som myslela tou cyklamenovou ako napisala @rene82 :grinning: a ta ciapka je pekna, teda ten vzor
28. mar 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte tak mám nový výtvor,bolo to na požiadanie čisto biela šiltovka,robila som z batole takže trochu iný material na aký som si zvykla
28. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@bv_alexandra Hej, citat a pochopit, co je niekedy vecer, ked uz deti sppia, nad moje sily :D NO asi sa na to vrhnem skor, lebo uz ma zakazky prestavaju bavit - jedna mamina objedna a nevezme, druha velmi chce, ale stale zabudne odmerat hlavicky a potom caka, kym budu deti doma... a zas zabudne a ze este jeden den mam pockat... :D
28. mar 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 Nadhera!!!!!
28. mar 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 daj si platit dopredu a do vtedy neries , ked su maminy nedisciplinovane :angry: :wink:
@rene82 tvoja starsie dielko? krasnucka :slight_smile:
@bv_alexandra svetlo ruzovu a bielu daj na koniec a bude coool . :slight_smile:
@janemari biele siltky frcia, je peknucka :slight_smile:
... idem stiahnut fotky ...
28. mar 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tieto uz cestuju k majitelke :slight_smile:
28. mar 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@lucim ten klobucik je nadherny, kopirujem :sweat_smile: a ta jahodka tiez super :dizzy_face:
28. mar 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah len kopiruj, aj ja som kopirovala, len som dala farbicky podla toho, co tu mam, a ako mi ladili a aj kvetinky su malinko ine ako origos. :slight_smile: a jahodka ma navod na mmb, vlani som sa ju ucila, koralkov tu mam dost na zrniecka :slight_smile: a diiiik
28. mar 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako vždy, krásne vecičky ste porobili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som práve dorobila bolerko Lise, len zapínanie musím vyriešiť. Modelka sa moc nechcela fotiť, lebo som ju vyrušila pri hraní, tak preto ten kyslý ksychtík :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@monalisatko no ved nehnevaj sa kvoli takej hovadine ju rusis... ale bolerko je pekne a ja by som prihackovala snurky a zavazovala
28. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko jeeeeej a snurky by mohli byt fakt dobre :slight_smile:
28. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim
@letuskah :grinning: :grinning: :grinning: no veď jak si to ja predstavujem :grinning:
no tie šnúrky nie je zlý nápad. večer spravím a dám vedieť ako to vyzerá. Teraz už musím obliecť malú a ideme pre Laru do školy :slight_smile:
28. mar 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tá farba je taká pekná ostrá tyrkysová, len som to fotila mobilom, tak to trocha inak vyzerá
28. mar 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim staršie dielko? nie, to som robila teraz cez víkend tuším mojej malej, lebo "obuvníkove deti chodia bosé" :grinning:
28. mar 2012 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridávam suknčku s volánikmi. robená "z hlavy"
28. mar 2012 o 15:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2012 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@rene82 jaaaaj, si neokomentovala, ze este teple a domov. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mala je spokojna? lebo nam sa paci :slight_smile: a krasna suknicka, hod potom foto na modelke.
28. mar 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim s čiapočkou hej. a sukničku som robila len tak. ak sa predá, tak sa predá a malej urobím novú, takže túto zatiaľ odkladáme. a skúšala som ju fotiť, ale no katastrofa. veď hodím jednu, ale oblečko sa k tomu nehodí :wink:
28. mar 2012 o 15:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lucim jaaaj ten farebny je uuuzasnyyyyy som sa zalubila..krasny
28. mar 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bv_alexandra ved aj bledoruzova aj biela je dobra..
28. mar 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko krásne podla akého návodu si ho robila? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes brusim pri každej volnej chvili s háčikom, aby som zamestnala myšlienky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že koš na žehlenie už priam kypí :grinning:
28. mar 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rene82 krásna je tá suknička :slight_smile:
@bv_alexandra ďakujem, robila som z hlavy, ja moc návodom nerozumiem, tak musím vymýšlať a improvizovať :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok