• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@bv_alexandra jaj tak ale ti aspon poradi ked treba :slight_smile: pubertacke lasky rychlo prejdu tak ju to hadam tiez rychlo prejde...
a stvorec by som takyto spravila, su tam diery a ide to rychlo http://www.crochetcabana.com/tutorials/granny_square.htm hackujes tolko riadkov kolko ti treba alebo kym sa nezjancis :grinning:
29. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak hotovo aj pre chlapceka
29. mar 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@lucim prosím ťa aká jje to vzorka?ďakujem.
29. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 je to jednoduche, vrch ako klasicka ciapka, kym pridavas a potom do kazdeho 3.ho ocka 3DS, 2 vynechat ... dalsi riadok: do medzier 3DS. :slight_smile:
diky za lajky kocicky :dizzy_face:
29. mar 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko dobra kombinacia klasiku, aj u mna take cakaju pre terezku :slight_smile:
@bv_alexandra supeeeer, dcerka ma vkus :slight_smile:
@idris uzasny kompletik, tu suknicku odkukam, tak za 2-3roky :slight_smile:
@kibuk tento vzor mame aj my, dobre ti vysla :slight_smile:
@lemge tie macicky su dokonale, uz im nic netreba :slight_smile: tiez ich mozno niekedy odkukam, na macickove sa tiez chystam :wink:
29. mar 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a tie dierky z čoho vzniknú?netreba tam dáke retiazkové očká?ja som začiatočník,asi sa blbo pýtam :grinning:
29. mar 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 kludne sa pytaj ...netreba tam nic pridavat, tie dierky tam budu, lebo do medzery medzi trojicou ociek (nie do ociek, ale do medzery! ) uhackujes 3DS, ono si to vytvori priestok, medzierku.
29. mar 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no krásna je aj v chlapčenskom prevedení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. mar 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko tebe by sa páči, keby Ťa niekto vyrušoval pri ľúbeznej činnosti. Bolerko je peknučké a modelka tiež ale na druhej fotke už pózuje....
29. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan :grinning: no preto pózuje, lebo som jej povedala, že keď sa pekne nedá odfotiť, tak to bolerko predám :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bolerecko :slight_smile:
29. mar 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@monalisatko ja sa tiez zvyknem vyhrazat darovanim alebo predajom danej veci :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@julianka777 julinka presne takéto niečo mám v pláne robit, prosim ta aká to je velkost či si robila a z akej vlny. a ešte urobila si najskor obluk a potom do toho ten obdlžnik? :wink: a ten obluk si robila stale rovnako alebo si aj pridávala očká?
29. mar 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra
aj ostatne dievcata. Strikujete z tych Phildar caspisov?
29. mar 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa u nas to nie je dostat, myslim ze v cechach ano, ja som si par vo francuzsku kupila aj daku vlnu a dobre sa z nej robi
29. mar 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ale ano, Svetvlny.sk ich predava aj vlnu.
www.svetvlny.sk/produkty/kategoria/katalogy/
29. mar 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra toto som robila tak od oka na moju malu :slight_smile: a aj tak jej to je este trochu velke,skor na leto...vlnu ti neviem povedat,ale je to nejaka letna,to u nas mavaju vypredaj vln a tam si vzdy nieco vyhrabem :grinning: a nasjkor sa robi ten obdlznik a potom ten velky obluk...ocka som pridavala sa mi zda len kazdy druhy,alebo treti riadok a to len ako v tej retiazke za tym vzorom
29. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briketa dobre vediet :grinning:
29. mar 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra ahojky, co znamena dobre citat? mne sa to rozsiruje uz v 4.riadku, strasne sa to vlni - cim to je? velky hacik? idem podla rozpisu rene82 a stale je to strasne vlnite... uz na zaciatku tych 20 DS je veeela...
29. mar 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk Ahojky, mne sa strasne vlni... aj tebe to robilo? prilis vela ociek sa mi zda... :confounded:
29. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 pravdepodobne robiš tu chybu čo ja pozri si riadne obrázok kam máš pichat ako sa to javi. háčik ide do medzier nie do očka :wink: musia sa ti pekne tvorit stpliky dva dva v dalšom riadku dva tri atd. :wink:
29. mar 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pro Barborku :slight_smile:
29. mar 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
kočky prosím vás,čo robím zle,alebo ako to napraviť........robím tú zakladnú placku,už tretí krát a som len v piatom riadku a mám to také zvlnené...........už som tri razy párala,hádam rátam dobre..............
Niekde píšu,že po nahodení tých 18 stlpikov sa rozdvojuje každý a niekde je každý druhý..........teraz neviem,čo robiť,.ubrať dakde???
ďakujem vám :slight_smile:
29. mar 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no ja si tak pekne neviem upraviť foto :frowning2:
29. mar 2012 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 rozvdvojuje sa každý druhý až :wink:
potom každý tretí, každý štvrtý atď
29. mar 2012 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby inak ktoré ste ktoré na fb pletiem, šijem, háčkujem?
29. mar 2012 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 takže tam može byť chyba,prečo sa mi to furt vlní?
no možem párať zas,ach jaj :slight_smile:
29. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 hej, tam je pes zakopaný. niekedy sa dáva do krúžku len dákych 11DS (teda niekto to tak robí) a vtedy sa môže dať každý dvojmo. ale pri 18ds len každý druhý. toto je osvedčené, tak to rob takto :wink:
29. mar 2012 o 22:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim nádhera
@iloha krásne
@julianka777 krásne
29. mar 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok